WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

засоби реклами, творчі питання, дослідження, оформлення рахунків і т.п., - докладно викладає порядок розрахунків між сторонами, визначає право власності на надані агентством матеріали і перераховує підстави для припинення дії угоди.
Усе, що агентство розміщає з доручення клієнта, стає власністю останнього й охороняється авторським правом на його ім'я. Проте агентство несе сукупну відповідальність і повинно самостійно захищати себе у випадку позовів із приводу диффамації, обмови, порушень авторського права, розкрадання ідей, плагіату, вторгнень в особисте життя, брехливої реклами і несумлінної торгової практики. Тому більшість агентств укладають договори страхування цивільної відповідальності від подібних позовів.
Коли потенційний клієнт запрошує декілька рекламних агентств уявити свої ідеї щодо творчого підходу до виконання його замовлення, стає питання про право власності на ідеї тих, хто програв у цьому змаганні. Якщо рекламодавець оплачує презентацію, він напевно одержує й ідеї. Проте незалежно від оплати перед проведенням презентації, пов'язаної з ризиком невдачі, агентству доцільно досягти чіткого порозуміння з клієнтом щодо права власності на ідеї.
Цілком зрозуміло чому багато рекламодавців обертаються до агентств із повним циклом послуг. Більшість фірм занадто малі, щоб тримати у своєму штаті такий колектив творчих робітників. Проте може виникнути питання: а чому не роблять цього значні фірми, що у стані дозволити собі найняти для підготування і проведення своєї реклами спеціалістів вищого рангу, у стані чинити закупівлі в носіїв реклами щиро? Чому ж усе-таки переважна більшість із них віддають перевагу користуватися послугами рекламних агентств?
Перша з причин - незалежності агентства. Воно працює на декількох клієнтів і перед кожним несе визначену відповідальність. Прямуючи зробити кожному рекламодавцю послуги найвищої якості, агентство не підпорядковується жодному з них. У незалежного агентства є можливість глянути на проблеми клієнта з боку і дати їм об'єктивну оцінку. Агентства скоріше випливає власним принципам створення ефективної реклами, чим готово підкоритися примхам вищого керівництва організації рекламодавця.
Друга причина - великі знання і досвід, котрі співробітники агентства накопичують у процесі роботи над різноманітними замовленнями. Знання, отримані в одній галузі виробництва, часто надаються корисними для рекламодавців з інших галузей.
Третя причина складається в тому, що в рекламних агентствах зосереджені кращі професіонали цієї справи. Навіть самі значні замовники вважають більш вигідним для себе користуватися цим осередком творчих особистостей.
Четверта причина полягає в тому, що будь-яка економія, що клієнт може одержати, маючи власне ( внутрифірмове ) рекламне агентство, як правило, надається менше сумарної цінності високоякісного обслуговування, що він позбавляє себе при відмові від співробітництва з незалежним агентством.
2.6 Аналіз надання рекламних послуг у Internet рекламного агентства.
Комерційне середовище проникнуло в глобальну мережу Internet, і вона усе більше стає середовищем бізнесу. Найбільше помітні зміни відбуваються в інтерактивному брендингу, торгівлі і наданні послуг через Internet, просуванні продуктів і маркетингових кампаніях.
З кожним днем ростуть обсяги і бюджети реклами в Internet.
Нові технології припускають нові вимоги до стандартного набору рекламних послуг. Медіапленери в США і Європі у усю використовують Internet і бачать у ньому нове поле для досліджень. Глобальна природа мережі робить її усе більш привабливою складовою міжнародною рекламною кампанією. Багато дрібних рекламодавців, не будучи в стані оплатити великомасштабні кампанії, іміджеву і телевізійну рекламу, найкраще досягають своєї цільової аудиторії саме через Internet. Найчастіше значними користувачами в регіонах є організації, котрим інші засоби комунікації недоступні. Мережа надає однакові можливості виходу на ринок як значним фірмам, так і новачкам.
Системи пошуку і тематичних довідників Internet-ресурсів дозволяють швидше, чим через "Жовті сторінки" знайти потрібний продукт. Internet має виняткову оперативність - дані про себе можна обновляти щодня, а при бажанні і щогодини.
Рекламодавці й агентства уважніше придивляються до Мережі, оскільки межа між Мережею й іншими мас медіа поступово стираються. У інтерактивній рекламі, безумовно, є своя специфіка: компаніям потрібно виявляти більше винахідливості і показувати риси своєї індивідуальності. Мережа змушує до більш докладного спілкування з клієнтом. Реальна перевага й унікальність Internet-маркетингу в спілкуванні один на один. У цьому головна перспектива розвитку Мережі як рекламного носія: програмне забезпечення, використовуваний у Internet, дозволяє на сьогоднішній день відслідковувати не просто цільову аудиторію, але кожного конкретного користувача окремо - визначив його графік користування Мережею, можна організувати персональну рекламну кампанію. У мережі є реальна можливість визначити ефективність рекламного повідомлення фактично відразу після його виходу.
На ходу можна внести поправки або змінити стратегію рекламної кампанії. Крім володіння власними web-вузлами, усе більше спеціалістів реклами і маркетингу визнають, що дослідження мережної аудиторії і рекламні заходи в Мережі - потрібний компонент рекламної кампанії і заслуговує на увагу і витрати. Вже існують такі поняття, як медіа планування в Internet, мережні медіа агентства, інтерактивні послуги та інше.
Обмін фаховою інформацією.
Мережа полегшує людям участь у фахових співтовариствах. Це не просто більш легкий шлях одержання інформації, але і продуктивний засіб організувати самих себе. Не кожний фахівець із реклами може викроїти час і засоби, щоб побувати на міжнародному рекламному фестивалі в Нью-Йорку або Москві, але кожний знайде час зайти на щодня що обновляється сайт фестивалю.
Статистика й уявлення про бюджети.
Ще пару років тому інтерактивні проекти включалисяв бюджет рекламної кампанії заради експерименту. Зараз же інтерактивна реклама грає помітну роль в уявленні марки. Розцінки на інтерактивні проекти в Штат злетіли з $500 000 до $5 000 000. вивівши їх на рівень традиційних проектів, що досягають бюджету в $30 000 000. Спеціалісти дослідницької компанії Jupiter Communica-tions (за даними газети Advertising Age) пророкують, що витрати на рекламу в Internet до 2002 року досягнуть $ 8 млрд.
Компанія Procter&Gamble, стомившись чекати того моменту, коли Мережа буде максимально використовувати свої можливості, вирішила сама прискорити становлення нового ефективного рекламоносія. Провівши у своїй штаб-квартирі зліт на тему того, як підвищити дієвість реклами в Мережі, компанія витратила за четвертий квартал фіскального1998 рока $ 3 млн., із відпущених на рекламу $ 3 млрд.Одна тільки компанія Unilever (головний конкурент Procter&Gamble у США) володіє більше чим 40 зареєстрованими сайтами (наприклад, один для спагетті, інший для рагу). Uriever нещодавно підписала

 
 

Цікаве

Загрузка...