WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

уміння підійти до проблеми з часткою творчої уяви і сформулювати сильні рекламні ідеї з величезним зарядом конкурентноздатності.
8. Засоби реклами. На основі наявних даних ми оцінюємо старанність і розумність проведених агентством дослідження носіїв реклами, його попередніх рекомендацій по їхньому використанню, відносну вартість запропонованого плану в порівнянні з бюджетом і т.п.
9. Стимулювання збуту. У даному випадку оцінюється та частина компанії, що покликана спонукати, вещати і інформувати усіх, хто займається збутом товару: торговий персонал фірми, оптовиків і їхній торговий персонал, роздрібних торговців і їхніх продавців.
10. Дослідження. Насамперед оцінки підлягають можливості збору й інтепретації даних для розробці плану кампанії, у якому будуть відбиті цілі збуту і реклами і викладені шляхи їх досягнення. Ми оцінюємо спроможності агентства проводити дослідження множини видів - дослідження рекламних текстів, мотивування дослідження, дослідження в області планування товару, дослідження в області упаковування й ін.
11. Стимулювання сфери торгівлі. Оцінка ідей і матеріалів, котре агентство може надати для забезпечення рентабельності збуту у всіх місцях продажі.
12. Пропаганда товару. Цей вид послуг необов'язково повинний даватися будь-яким агентством, особливо якщо існують інші види канали поширення новин про діяльність фірми.
13. Виробництво. Це оцінка можливостей агентства здійснювати самостійно або контролювати виробництво будь-яких видів рекламних матеріалів, матеріалів стимулювання збуту і стимулювання сфери торгівлі. Сюди входять слайд фільми, кінофільми, радіо- і телевізійні програми і рекламні ролики, якщо вони є складовою частиною рекламної компанії.
14. виділяється персонал. Один із найважливіших показників послуг агентства - це скільки і які саме люди будуть цілком зайняті роботою над нашими замовленнями. У визначеному змісті нам хотілося б розглядати цих спеціалістів як частина нашої власної організації, а тому їхні особисті якості і відношення, їхньої спроможності в сфері планування і творчої діяльності повинні бути такими, що дозволяли б їм успішно працювати в одній упряжці з нашими співробітниками.
15. Технологія. Тут ми оцінюємо механіку виконання робіт. Хто, що, як і коли робить, повинно заздалегідь плануватися, контролюватися і доводитися до зведення усіх, кого це стосується, як в організації клієнта, так і усередині агентства.
16. Підтримка контактів. Мова йде про наявність в агентстві співробітників, що забезпечували б бажану частоту особистих контактів, зручність і оперативність, як регулярних контактів, так і контактів в екстрених випадках.
?
2.4 Аналіз роботи рекламодавця з рекламним агентством.
Взаємовідносини між рекламодавцем і агентством ускладнюються декількома моментами. Поділ функцій і відповідальності між сторонами, якщо воно взагалі існує, рідко буває чітко визначеним. Реклама - товар невловимий. Пророкування і зміни її результативності - справа надзвичайно суб'єктивна. Неможливо без праці виділити внесок у кінцевий продукт різних осіб і відділів. У представників сторін, що вступили у взаємовідносини, різні устремління. Реклама - далеко не єдине, що займає свідомість клієнта, а реклама окремого клієнта - далеко не єдине, що займає свідомість співробітника агентства. Схвалення планів реклами в клієнта й в агентстві відбувається на декількох рівнях, і завжди підстерігає можливість розбіжності в поглядах між представниками різних рівнів.
У своєму недавньому дослідженні ефективності взаємовідносин між рекламодавцем і агентством Вайльбахер перерахують чимало перешкод на шляху плідного співробітництва.
Чинники стилю керування: занадто багато марних і непотрібних нарад, агентству не дають достатньої кількості часу на підготування до дій,
невміння планувати на майбутнє,
небажання експериментувати і ризикувати,
невміння додержуватися намічених графіків робіт,
незнання компанією обмежень на витрати, що в змозі нести агентство,
зайва віра в дослідження і недостатнє використання здорових суджень,
небажання фірми зайняти чітку позицію,
небажання прислухатися до чужих точок зору,
занадто багато "перерв заради перерв",
хиба об'єктивності,
нездатність виявляти ініціативу,
нездатність правильно ставити питання,
нездатність або небажання встановити пріоритети,
нездатність діяти в рамках узгодженої стратегії, достаток надуманих проектів.
Чинники організаційного характеру:
у фірмі надзвичайно багатоступінчаста система твердження планів,
занадто багато рішень приймається співробітниками невисокого рангу,
підрозділи фірми дублюють функції агентства.
Чинники причетності керівництва:
небажання клієнта виділяти достатню кількість асигнувань,
занадто висока плинність кадрів,
недостатнє залучення в роботу вищого керівництва.
Чинник комунікативного характеру: нездатність притримуватися встановлених каналів комунікації.
У тому ж дослідженні рекламодавцю рекомендують для забезпечення більш плідних відношень періодично оцінювати роботу агентства по широкому колу питань.
Чи відповідає організація агентства вимогам ефективної роботи з рекламодавцем?
Чи укомплектована робоча група клієнта ініціативними людьми, що відповідають вимогам спільної роботи?
Чи немає зриву в ході рекламного процесу?
Чи усуває агентство прикрі перешкоди, що виникають у ході взаємовідносин?
Чи є свідчення того, що агентство перейнялося інтересами клієнта, плідно мислить у цьому напрямку?
Чи відповідає робота агентства у творчій сфері і сфері носіїв реклами потребам і уявленням замовника?
Чи проходять обговорення розробки агентства у творчій сфері і сфері носіїв реклами в клієнта без перешкод або їхнього розгляди супроводжується постійними сперечаннями й образами ?
Усы чи відділи агентства вносять помітний внесок у роботу над замовленнями клієнта або деякі з них некомпетентні або функціонують неефективно?
2.5 Аналіз взаємовідносин між рекламним агентством іклієнтом.
Сьогоднішні рекламні агентства обслуговують своїх клієнтів-рекламодавців, що сплачують йому за цю роботу. Перші агенти працювали на засоби поширення реклами, від котрих і одержували плату за свої послуги.
Специфіка розвитку рекламних агентств обумовив важливу різницю у відношеннях між агентством і клієнтом у рекламі і традиційних відношеннях "агент-клієнт" типу відношень між адвокатами і їхньою клієнтурою. У класичному розумінні агент виступає від імені довірителя. Проте в контрактах, що укладаються рекламними агентствами з засобами поширення реклами, утримується обмовка, що, по суті справи, покладасть усю повноту відповідальності за оплату вартості місця або часу на агентства, навіть, незважаючи на те, що рекламодавець може по якимось причинах нічого не заплатити останньому.
Офіційний контракт, що підписують рекламодавець і агентство, як правило, містить загальний перелік робіт, що поручаються агентству, за часту в розбивці по функціях діяльності:

 
 

Цікаве

Загрузка...