WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

рекламної програми;
- порядок і терміни узгодження плану рекламних заходів, текстів, художніх оригіналів і сценаріїв; порядок і терміни уявлення звітів про проведення рекламних заходів; умови майнової відповідальності сторін за порушення порядку і термінів виконання договорів;
інші умовии, що рекламодавець і рекламне агентство вважають необхідними передбачити в договорі;
платіжні і поштові реквізити учасників договору.
У договорі між рекламним агентством і засобом поширення реклами варто передбачити:
- послуги, що робляться засобом поширення реклами, включаючи виробництво засобу реклами;
- загальний обсяг газетної (журнальної) площі або часу віщання, що виділяється для передачі рекламних повідомлень;
- перелік предметів і засобів реклами;
- порядок і терміни виготовлення і тиражування засобів реклами;
- порядок і терміни виготовлення і тиражування засобів реклами;
- порядок і терміни поширення, і календарний план передачі рекламних повідомлень;
- порядок і терміни уявлення звітів про поширення реклами;
- терміни повернення предметів реклами;
- загальний термін дії договору;
- орієнтовану загальну суму договору;
- порядок і терміни розрахунків;
- умови майнової відповідальності сторін за порушення порядку і термінів виконання договору;
- інші умови, котрі сторони визнають необхідними передбачити в договорі;
- платіжні і поштові реквізити сторін.
При проведенні рекламним агентством комплексних рекламних заходів із пайовою участю двох або декількох рекламодавців пайовики приймають особисту участь у розробці умов договору, підписують його і відповідають у межах своєї частки.
Договір може бути змінений або розірваний за згодою сторін. Зміна або розірвання договору оформляється додатковим протоколом, що підписується сторонами. При не досягненні сторонами угоди про зміну або розірвання договори спор між ними може бути переданий на дозвіл арбітражу.
Якщо в однієї зі сторін виникнуть заперечення за умовами договору, вона складає протокол розбіжностей і спрямовує його іншій стороні в двох примірниках разом із передплатним договором.
Основними рекламування є:
Реклама повинна бути правдивою, конкретною, містити необхідні зведення про об'єкти реклами в умовах її використання.
Реклама не повинна містити текстових або образотворчих елементів, які можуть ввести в помилки або дати привід до неправильному тлумаченню рекламного повідомлення у відношенні:
- якості предмета реклами (засобу його виготовлення, складу, споживчих властивостей);
- ціни, умов придбання;
- послуг, що супроводжують покупку, включаючи доставку, скасування, повернення, заміну, відхід за предметом реклами;
- гарантій або порук замовника (рекламна інформація з цього привода припускається тільки при наявності в замовника документів, що підтверджують достовірність гарантій і гарантійного обслуговування);
- медалей, призів, дипломів, і ін., присуджених предмету реклами.
Тексти або зображення реклами не повинні суперечити моральним нормам товариства.
Реклама не може користуватися методами, що призводять до вчинків, що стимулюють на неосвіченності або некомпетентності споживача, на забобонах.
Реклама не повинна містити наочних зображень якийсь ситуації, де не дотримуються узвичаєні міри безпеки, що може заохотити халатність. Особлива обережність потрібно в тому випадку, якщо зображуються діти.
Реклама не повинна створювати враження про винятковість предмета реклами, якщо одночасне перебування іншого предмета (предметів) у сферах виробництва й обертанні відповідають інтересам окремих груп і індивідуальних споживачів, їхнім потребам до матеріальних можливостей.
Реклама не повинна містити порівняння з предметами аналогічного призначення, що підкреслюють перевагу одного предмета на шкоду іншому.
Реклама товарів, запропонованих посилковою торгівлею, повинна містити ясний і чіткий опис предмета реклами, його ціну, умови постачання (включаючи орієнтовані терміни), умови платежу і т.п.
Реклама продажу в кредит повинна містити ясний виклад умов продажу, перелік необхідних документів, розміри внесків і т.п.
Реклама товарів, реалізованих по знижених цінах, повинна містити чіткі зведення щодо нової ціни, місця реалізації, а так само об'єктивно відбивати позитивні властивості таких товарів.
Реклама продуктів харчування і товарів санітарно-гігієнічного призначення не може містити зведень про вплив того або іншого продукту на здоров'я споживачів без відповідних рекомендацій медичного заснування.
Реклама, що поширюється по каналах масової інформації, не повинна прямо або побічно пропонувати алкогольні напої, тютюнові вироби й інші товари, зловживання якими завдає шкода здоров'ю.
У рекламі можуть використовуватися свідчення офіційних і інших осіб, представників науки, культури, мистецтва тільки при їхній згоді.
Реклама не може використовувати фотографії людей без їхньої особистої згоди. Якщо об'єктом зйомки є дитина необхідно згода його батьків або опекунів.
У рекламі не припускається плагіат.
Реклама, адресована спеціалістам, може містити наукові терміни, статистичні дані, зведення з технічної літератури і т.п. У рекламі, адресованої масовому споживачу, застосування спеціальної термінології варто обмежити.
2.3 Аналіз вибору рекламного агентства.
Одне з найважливіших рішень, прийнятих рекламодавцем, складається у виборі рекламного агентства для роботи над своїми замовленнями. Хоча якійсь стандартної процедури не існує, фірмі-рекламодавцю слід вибрати критерії оцінки кандидатів. Фірма "Дженерал електрик компані" користується такими критеріями:
1. Ріст. Чи стабільний ріст агентства та його оборот по рахунках, або різко коливається рік від року .Чому?
2. Досвід. У яких галузях виробництва зайняті клієнти агентства? Чи демонструє агентство виняткову впевненість, працюючи із самими різними товарами або особливо сильно в якійсь окремій товарній групі?
3. Історія клієнтури. Яка середня тривалість співробітництва з клієнтами, яка текучість клієнтів?
4. Кадри. Ми звертаємо увагу нагрунтовність досвіду і чисельність не тільки вищого, але і другого і третього ешелонів. Одночасно ми враховуємо і плинність кадрів.
5. Концепція маркетингу. Треба з'ясувати основні принципи, який агентство керується у своїй діяльності. Чи є воно прогресивним або консервативним Чи підходить до дозволу кожної проблеми індивідуально або досить чітко притримується якійсь жорсткої формули По гідності чи оцінює воно місце підприємництва в економічному, соціальному і політичному оточенні?
6. Планування компаній. Ми оцінюємо спроможність агентства одержувати, аналізувати й інтепретувати весь фактичний матеріал, усі параметри, що роблять впливи на проблему маркетингу, а також його спроможність формулювати цілі реклами і розробляти конкурентноспроможну стратегію, що є суттю рекламної компанії.
7. Творчі можливості. Це оцінка спроможності агентства виробляти здорові у своїй основі ідеї, його

 
 

Цікаве

Загрузка...