WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

розвитком вивченню реклами, що зажадало зворотнього зв'язку - впливи свідомості на буття, тобто впливи реклами на життя... народу.
Основними розробками будуть створення сприятливої уяви (іміджу) виробників і товарів, здійснення ефективних рекламних програм, активне формування попиту і стимулювання збуту.
Рекламно-інформаційне агентство силами відділу дослідження і розвитки повинний здійснювати дослідження, що стосуються фірмового уявлення, рекламних програм, упаковувань. У умовах ринкових відносин діяльність агентства повинна будуватися таким чином, щоб воно співробітничало з рекламодавцем уже на стадії упорядкування попереднього плану збуту продукції.
Не менше важливим відділом в агентстві є відділ засобів реклами, що здійснює вибір засобів реклами, розробляє стратегію в цій області. Відділ також займається розподілом і використанням коштів, виділених рекламодавцем, і упорядкуванням графіків розміщення реклами.
Фахівці з закупівлі часу і місця вирішують задачу на вибір оптимального варіанта для кожного конкретного сектора ринку. Для забезпечення максимальної оперативності проведення реклами в засобах масової інформації спеціалісти повинні працювати в напрямку висновків довгострокових договорів про творче співробітництво з видавництвами, редакціями, компаніями, вишукування можливостей уявлення знижок на вартість передач в ефір на телебаченні і радіо, наприклад шляхом висновків відповідної угоди між рекламно-інформаційним агентством і студіями на гарантоване уявлення агентством конкретних щоквартальних об'ємов рекламних матеріалів для передач в ефір.
Для успішної роботи відділу його співробітники повинні спеціалізуватися по засобах поширення реклами: газети, часописи, телебачення, радіо, зовнішня реклама.
Крім відділів безпосередньо що беруть участь у розробці реклами, рекламно-інформаційне агентство повинно мати бухгалтерію і фінансово-економічний відділ, що займаються веденням бухгалтерського обліка, розробкою і контролем фінансових планів, що здійснюють координацію прибутків і витрат, що приймають участь в виробіткі поточній політиці і т.д.
У рекламно-інформаційному агентстві повинна бути постійно чинна Редакційно-художній Рада, до складу якої входять не тільки головні спеціалісти агентства, але і сторонні спеціалісти в області реклами, мистецтва, художники і т.п. Основним призначенням такої Ради є оцінка і твердження випущених рекламних матеріалів за рахунком думки представника замовника.
Запропонована організаційна структура рекламно-інформаційних агентств не є універсальною, тому що ефективність використання різноманітних організаційних форм носить відносний і характер , що змінюється у часу.
2.2 Аналіз упорядкування рекламних програм і висновок договорів між учасниками рекламного процесу.
Основою рекламної діяльності є рекламна програма, що визначає спрямованість рекламного впливу, формулює рекламну ідею, виділяє найбільше ефективні засоби поширення реклами, планує об'єми і варіації рекламних виступів.
У системі маркетингу об'єктом реклами є конкретний товар. При цьому реклама повинна забезпечити цілеспрямовану роботу зі збуту товарів і формуванню попиту покупців. Її власність, як основний елемент маркетингу, полягає в безперервності впливу на споживача і постійне відновлення утримання.
- Якщо потрібно здійснити запровадження нового товару на ринок, тобто організувати рекламу підприємства-виготовлювача і що випускається продукції, ставляться задачі: підприємству-виготовлювачу (рекламодавцю) варто підготувати завдання на розробку рекламної програми і вибрати рекламне агентство для її здійснення;
- рекламному агентству потрібно розробити і здійснити рекламну програму. При цьому варто мати на увазі, що аналіз стана і перспективи розвитку виробленого і реалізованого товару, а також визначення складу всіх споживчих груп - адресатів реклами може проводитися як рекламним агентством із повним циклом послуг, так і невеличкими агентствами на договірних засадах. На основі соціологічних досліджень сегмента потенційних покупців конкретного товару встановлюються також особливості купівельних преваг. Дослідження визначеного сегмента споживачів надалі визначає можливість найбільше оптимальної аргументації в рекламних обертаннях.
- рекламному агентству потрібно розробити і здійснити рекламну програму. При цьому варто мати на увазі, що аналіз стана і перспективи розвитку виробленого і реалізованого товару, а також визначення складу всіх споживчих груп - адресатів реклами може проводитися як рекламним агентством із повним циклом послуг, так і невеличкими агентствами на договірних засадах. На основі соціологічні дослідження сегмента потенційних покупців конкретного товару встановлюються також особливості купівельних преваг. Дослідження визначеного сегмента споживачів надалі визначає можливість найбільше оптимальної аргументації в рекламних обертаннях.
Взаємодія рекламодавців і рекламних агентств може будуватися по трьох основних напрямках. По-перше, рекламодавець може використовувати агентство лише в якості виконавця своїх ідей. У цьому випадку, якщо реклама не досягне поставлених рекламодавцем цілей, агентство має право зняти із себе відповідальність за невдалу рекламу, з огляду на, що виступало технічним виконавцем "чужих" ідей.
При другому напрямку взаємодії рекламодавець цілком усю рекламну роботу передоручає агентству, не цікавлячись проведеними їм рекламними заходами, а цікавлячись тільки їхніми кінцевими результатами. У даному випадку рекламодавець ризикує засобами, виділеними їм на рекламу свого товару, тому що реклама може не досягти поставленої цілі. Це пояснюється тим; що рекламне агентство не завжди може, скласти і здійснити письменну рекламну програму без участі рекламодавця й урахування його знань в області рекламованого товару.
Найбільше кращим і для рекламного агентства, і для рекламодавця є здійснення спільної діяльності по розробці і проведенню рекламної програми, спрямованої на рекламування конкретних товарів.
Основні блоки рекламної програми, розроблювальної агентством на основі завдання рекламодавця, подані на схемі.
Найбільше правильної при установленні взаємовідносин між учасниками рекламного процесу єдоговірна форма.
Договір є основним документом, що визначає праваі й обов'язки сторін у процесі розробки, підготування і поширення реклами.
Кожна зі сторін при висновку і виконанні договорів повинна дотримуватися інтересів іншої сторони, виконувати свої обов'язки найбільше економічною уявою, робити іншій стороні сприяння у виконанні нею своїх обов'язків.
Так, у договорі між рекламодавцем і рекламним агентством бажано зазначити:
послуги, ЩО робляться рекламним агентством, включаючи роботку рекламної програми:
- перелік предметів реклами і їхньої характеристики;
- загальний термін дії договору;
- орієнтовану загальну суму договору;
- порядок і терміни уявлення вихідних даних, зразків предметів реклами і їхнього повернення;
-порядок і терміни уявлення на узгодження

 
 

Цікаве

Загрузка...