WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Реклама в маркетинговій діяльності (кваліфікаційна робота) - Реферат

Реклама в маркетинговій діяльності (кваліфікаційна робота) - Реферат

назву "РІА". Рекламне агентство "Букрек" було створене в 1992 році. Засновником його є приватна особа. Агентство має власну типографічну базу, вважає себе агентством із повністю замкнутим циклом технології. Серед основних видів його діяльності можна назвати наступні: поліграфічні послуги, щитова реклама, реклама на міському транспорті, виготовлення вивісок різних видів, розміщення реклами на телебаченні, радіо та інше. "Букрек" підгримує стосунки з рекламними агентствами інших областей України (як правило, це Захід, Київ, Східна Україна) та деяких країн ближнього зарубіжжя. Агентство береться розмістити вашу рекламу в Росії, Молдові, Узбекистані, Румунії. Для своїх партнерів, тобто рекламних агентств вище згаданих регіонів, "Букрек" пропонує 20%-ну знижку. Ця знижка дещо вища від середньосвітової - 15%. Агентство має і постійно випускає власну газету "Буковинська реклама".
Одним із найбільших агентств міста є агентство "Телерадіореклама". Засноване воно було 01.06.1995 року, та питання його створення назрівало ще раніше. Справа в тому, що раніше телебачення на всі 100% фінансувалося державою. На сьогоднішній день ця цифра зменшилася більше як удвічі і становить 42%. Тому, створивши агентство телерадіореклами, за рахунок оплати рекламних звернень частково покривається нестача фінансових коштів.
Як видно із назви, основною діяльністю агентства є реклама на телебаченні і радіо. Структуру агентства складають три основні блоки:
І. Управлінський блок. Сюди входять: завідуючий агентством, економіст-касир, випускаючий редактор.
2. Відділ радіореклами складають два редактори організатори, які при необхідності створюють творчі групи для складання рекламних радіооголошень різного типу.
3. До відділу телерадіореклами входять: два редактори -організатори, режисер, оператор, програміст комп'ютерної графіки. Крім цього, створюються при необхідності творчі групи під певні проекти. Основними видами діяльності агентства є:
o телереклама в регіоні по державному телебаченню ("Інтер");
o реклама на державному каналі радіо і радіостанції "Буковина".
Агентство займається виставленням радіо- і телерекламних роликів, які крутяться як по вищезгаданих каналах, так і на республіканському радіо та телебаченні за бажанням замовника.
Керівництво агентством "Телерадіореклама" основною своєю метою вважає переконати клієнта у доцільності співпраці. Один із їх девізів є таким: "Нехай клієнт до нас прийде хоча б один раз, а ми зробимо так, щоб він надалі приходив постійно". Наскільки це вдається агентству покаже час, але перспективи його розвитку і успіху діяльності в майбутньому виглядають досить високими.
31.03.1994 року у Києві утворилась рекламна компанія "Mercury Globe Ukraine". Вона є 84-ю у світі фірмою у сім'ї "Mercury Services". Але не дивлячись на те, що існує вона близько трьох років, компанія вже встигла досить вагомо заявити про себе і за незначний термін досягла значних результатів. Філіали компанії утворені і функціонують в 23-х областях України, де майже всюди вже вийшли з друку спеціальні бізнес-телефонні довідники. Плани компанії охоплюють широке коло питань, передбачається створення єдиної інформаційної системи, яка буде здатна надавати споживачу повний комплекс бізнес-інформаційних рекламних послуг на найвищому організаційному, аналітичному, професійному рівнях. Цей проект одержав назву "Рекламно-інформаційний супермаркет".
Цілі даного проекту наступні:
o забезпечити доступність інформації кожному, хто її потребує і оперативне повідомлення тих, хто її надає;
o шляхом знижок і заохочень стимулювати замовника ставати клієнтом "Супермаркету", збільшуючи таким чином інформаційний простір системи;
o шляхом взаємодоповнення і перехресного насичення проектів, що обслуговують "Супермаркет", збільшити їх інформаційну насиченість.
Є ряд проектів, які обслуговують "Рекламно-інформаційний супермаркет", а саме:
o "Золоті сторінки України" (довідники, що вийшли майже у всіх обласних центрах України, збірник "Знайомтесь - Україна");
o журнал "Бизнес - Зксклюзив";
o газета "Купеческий вестник";
o реклама на транспорті;
o реклама на щитах годинників;
o поліграфія;
o довідник "Світ бізнесу. Бізнес світу".
Чернівецька філія компанії була створена 28.12.1994 року. Вона включає в себе такі три основні структурні підрозділи:
І. Аналітичний відділ.
2. Відділ "Золотих сторінок".
3. Відділ маркетингу.
Основними напрямками своєї діяльності на даний момент чернівецька філія вбачає:
o регулярний випуск бізнес - телефонного довідника "Золоті сторінки України";
o реклама на транспорті;
o мала поліграфія;
o рекламні кампанії;
o розробка та впровадження фірмового стилю фірми. В плани компанії входять такі види діяльності, як встановлення світлових табло, трьохпозиційних рекламних пристроїв, німецьких щитів-годинників, що можуть бути поставлені за першої вимоги клієнта.
Важливе місце серед рекламних агентств міста посідають телерекламні агентства ТВА та 10-ого каналу. Виробничо-комерційне рекламне агентство ТВА "Септіма-LTD" існує з квітня 1993 року. За статутом передбачені різні види діяльності, але реально агентство займається лише телерекламою. "Септіма-LTD" складається із адміністративно-управлінського апарату, групи реклами і групи розважальних програм. Дане агентство підтримує стосунки з рекламними агентствами інших областей України.
Рекламне агентство 10-ого каналу складається із наступних відділів:
o відділ виробництва реклами;
o відділ збуту (пошукова робота агентів);
o технічний (ефірний) відділ.
Рекламне агентство 10-ого каналу було створене у лютому 1993 року і співпрацювало до недавнього часу, в основному, з юридичними особами. Зараз все більше замовлень надходять також і від приватних осіб. 10-й канал є членом сітки недержавних телекомпаній України, об'єднання "Уніка - ТБ" і його рекламне агентство веде активну співпрацю з рекламними агентствами інших областей.
Як бачимо, рекламний ринок міста Чернівці почав формуватися недавно, тут присутній ряд труднощів та проблем. Але, в будь-якому випадку життя йде вперед, рекламний ринок міцнішає, стає цивілізованішим, набуває досвіду, виходячи на нові рівні свого функціонування.
Заключення
Про рекламу своєї продукції турбується кожен підприємець, незалежно від того знаходиться він у кризі чи його супроводжує успіх.
Створити якісну рекламу - справа складна. Цим повинні займатися професіонали, що володіють досвідом і інтуїцією. А оскільки реклама коштує дорого, то краще витратити гроші на правильне, зрозуміле і красиво оформлене повідомлення, ніж потім постійно давати коментарі до нього. Поодинокі рекламні акції малоефективні. Помітні результати у вигляді збільшення обсягів

 
 

Цікаве

Загрузка...