WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Політика цін і умов продажу ПриватБанку - Курсова робота

Політика цін і умов продажу ПриватБанку - Курсова робота

банку з необхідним балансом дохідності та ризиків.
ФІНАНСОВИЙ АНАЛІЗ ТА ФІНАНСОВЕ ПЛАНУВАННЯ. КРЕДИТУВАННЯ ТА ОПОДАТКУВАННЯ
Брокерська контора ПриватБанку акредитована на п`яти фондових біржах України: Українській міжбанківській валютній біржі, Українській фондовій біржі, Донецькій фондовій біржі, Придніпровській фондовій біржі, Київській фондовій біржі.
В червні 1992 року ПриватБанк отримав Дозвіл Міністерства фінансів України No38 на здійснення діяльності по випуску й обігу цінних паперів. Протягом 10 років діяльності банк постійно займав лідируючі позиції в рейтингах торговців ЦП, формованих державною комісією по цінних паперах і фондовому ринку (ДКЦПІФР). В 2001 році ПриватБанк очолив рейтинг торговців ЦП, посів перше місце серед 518 торговців.
ПриватБанк першим в Україні отримав ліцензію на право здійснення реєстраторської діяльності і протягом своєї діяльності входить в трійку лідерів ринку реєстраторських послуг. На сьогоднішній час Реєстратор ПриватБанк має 29 підпорядкованих підрозділів, 52 реєстраційних пункти по всій території України. В його структурі працює 136сертифікованих фахівців.
В 2001 році доля ПриватБанку на ринку реєстраторських послуг України збільшилась з 5,2% до 6,9% від загальної кількості емітентів, що обслуговуються у реєстраторів.
За минулий рік Зберігач ПриватБанку залучив на обслуговування 1406 клієнтів (збільшення в 12,4 раза в порівнянні з 2000 роком), в результаті чого загальна кількість клієнтів Зберігача досягла 1529. Кількість ЦП на депозитарному обліку збільшилась на 3,6 млн шт. і становить 1,58 млрд шт., а номінальна вартість ЦП на рахунках клієнтів зросла на 34,6 млн грн і становить 299,15 млн.
Корпоративне фінансування.
З 2000 року спектр банківських інвестиційних продуктів, пропонованих ПриватБанком, розширений послугою по організації випуску й розміщенню облігаційних займів.
В 2001 році банк організував випуск двох облігаційних займів на загальну суму 33000 тис. грн, що дозволяє визначити частку банку на ринку послуг по організації випуску й розміщенню облігаційних займів, як 4,8%, враховуючи загальний обсяг облігаційних займів в Україні у 2001 році, що дорівнює 692 000 тис. грн.
Однією з основних послуг банку є інвестиційний консалтинг, що об`єднує як послуги по залученню капіталу, в тому числі за рахунок програм випуску Американських депозитарних розписок (АДР) та Європейських депозитарних розписок (ЄДР), так і по розміщенню фінансових коштів клієнтів у цінні папери, частки, паї.
В 2001 році банк виступив консультантом із підготовки та реалізації 3-х програм випуску АДР і ЄДР
НОВІ ПОСЛУГИ
Операції з цінними паперами
Короткострокове фінансування клієнта шляхом проведення операцій РЕПО.
Переваги для клієнта
Можливість отримання короткострокового фінансування, використовуючи процедуру більш просту, ніж оформлення банківського кредиту.
Суть операцій
Придбання банком у клієнта цінних паперів із зобов`язанням їх зворотного викупу через певний час.
Обсяг укладених договорів
Обсяг операцій РЕПО в 2001 році становив еквівалент 9 300 000 дол. США, що на 300 000 дол. США перевищив показники 2000 року.
Консультаційні послуги з оцінки цінних паперів і оформлення угод застави цінних паперів при проведенні операцій кредитування
Суть операції і переваги для клієнта
Дозволяють позичальнику і кредитору розширити спектр інструментів, застава яких забезпечує кредит.
Об`єм укладених у 2001 році договорів
В 2001 році оформлено 18 договорів застави цінних паперів на загальну суму 1 300 000 доларів в еквіваленті, що на 20% перевищує показники 2000 року (15 договорів).
Реєстраторська діяльність
Консультаційні послуги по створенню і реєстрації господарських товариств і реєстрації випуску цінних паперів.
Переваги для клієнта:
розвинута філіальна мережа банку
наявність висококваліфікованих спеціалістів
фінансові й технічні можливості банку
Суть послуги
Продукт надається юридичним і фізичним особам - резидентам і нерезидентам, які бажають створити нове господарське товариство шляхом об`єднання майнових чи інших прав з метою одержання прибутку від спільної діяльності
створити дочірні підприємства
взяти участь в інших господарських суб`єктах з метою розширення свого бізнесу
Причини появи
Потреба підприємств малого й середнього бізнесу в отриманні консультаційних послуг по створенню і реєстрації господарських товариств і випусків цінних паперів.
Переваги і відмінності
ПриватБанк є новатором в наданні цього продукту. Відомості про надання аналогічних послуг банками-конкурентами відсутні.
Досягнуті результати
На кінець 2001 року клієнтами банку створено і зареєстровано 20 господарських товариств, які залучені на обслуговування в ПриватБанк.
Депозитарна діяльність
Отримання дивідендів по ЦП від імені клієнта з наступними зарахуваннями на розрахунковий рахунок клієнта.
Переваги для клієнта
можливість отримання дивідендів по цінних паперах, що належать клієнту, на рахунок, вказаний клієнтом відсутність для клієнта необхідності звернення до джерел виплати дивідендів можливість конвертації дивідендів в валюту для клієнтів-нерезидентів.
Суть продукту
Продукт надається юридичним та фізичним особам - резидентам і нерезидентам, які бажають отримати на вказаний розрахунковий рахунок дивіденди по цінних паперах.
Причина виникнення
Впровадження послуги пов`язане з наявністю емітентів, які виплачують дивіденди за підсумками фінансово-господарській діяльності.
Переваги й відмінності
Можливість надання послуг нерезидентам по конвертації дивідендів в валюту.
Досягнуті результати
На кінець 2001 року послугами по отриманню дивідендів по ЦП з наступним перерахуванням на розрахунковий рахунок клієнта скористалось 10 компаній, в тому числі - 8 компаній нерезидентів.
Проведення операцій між клієнтами за принципом "поставкою проти платежу"
Переваги для клієнта:
зниження ризику при проведенні операції купівлі-продажу цінних паперів за рахунок гарантованого Зберігачем отримання грошових коштів (цінних паперів) на вказану клієнтом дату розрахунків.
Суть послуги
Операція "поставка проти платежу" здійснюється Зберігачем через депозитарій ВАТ "Міжрегіональний фондовий союз" і Національний Банк України. Цінні папери поставляються Зберігачем продавця ЦП на спеціальний рахунок в депозитарій.
Грошові кошти покупця перераховуються Зберігачем покупця ЦП на спеціальний рахунок в НБУ. В день розрахунків, при виконанні всіх параметрів угоди, одночасно здійснюються операції по переказу цінних паперів на рахунок покупця і грошових коштів на рахунок продавця.
Причини появи
Слабо розвинута

 
 

Цікаве

Загрузка...