WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Політика цін і умов продажу ПриватБанку - Курсова робота

Політика цін і умов продажу ПриватБанку - Курсова робота

оперативності технічного обслуговування; На сучасному етапі розвитку науково-технічного прогресу саме технічне обслуговування у виробничо-технічному комплексі є важливою складовою частиною маркетингової діяльності.
- Технічне обслуговування (сервіс) - це комплекс послуг, пов 'язаний зі збутом і використанням машин та обладнання за допомогою яких продуктивність технічних засобів повертається до нормативних параметрів.
Слід зауважити, що високоякісний сервіс високоякісного товару допомагає розширити попит на машини та обладнання, сприяє комерційному успіху підприємства, підвищує імідж та престиж.
Сучасний покупець вимагає від виробника(продавця), щоб сервіс забезпечив дієздатність товару протягом строку служби. Саме з цієї вимоги випливають стратегічні цілі сервісної організації щодо організації сильної сервісної служби і її ефективного функціонування. Так. фірма "ІВМ" продає, монтує, навчає, ремонтує комп'ютери, щоб забезпечити постійні зв'язки із стабільним ринком збуту.
Технічне обслуговування або сервіс здійснюють на всіх етапах життєвого циклу товарів. На етапі проектування та впровадження здійснюється розробка та випробування способів технічного обслуговування. На етапі росту та насичення враховуються і розробляються технології з сервісу конструкцій, проектів. На післявиробничому етапі проводиться передпродажний та післяпродажний сервіс.
Передпродажний сервіс передбачає необхідність виключити випадкову несправність чи відхилення у роботі виробу і його складових агрегатних елементів перед продажем товарів. Крім необхідних операцій з підготовки до продажу, його монтування, демонстрації у роботі, встановлення додаткових вузлів, обладнання та механізмів, здійснюють операції з зовнішнього товарного вигляду, дизайну, обстановки. Крім перелічених, до передпродажних заходів входить облік та врахування побажань покупців відносно модифікації виробів, доукомплектування їх вузлами та агрегатами у відповідності з кліматичними умовами, вимогами стандартів, законодавства та навколишнього середовища.
Післяпродажний сервіс поділяється на гарантійний та після-гарантійний за грошовою ознакою: безоплатно чи за відповідну платню. Це є формальною особливістю, тому що вартість ремонту, запасних частин під час гарантійного строку, як правило, входить у ціну продажу товару.
Строки гарантії на товари, поряд із іншими пільговими умовами, є важливим фактором у конкурентній боротьбі підприємств виробників за розширення збуту своєї продукції.
Метою технічного обслуговування у післяпродажний термін є підтримання реалізованих товарів у технічно справному стані протягом амортизаційного терміну експлуатації.
Технічне обслуговування передбачає: поточний технічний нагляд за роботою машин і обладнання згідно інструкцій, здійснення дрібного і середнього ремонту. Широкого розповсюдження набула замінна непрацюючого вузла або агрегату. Ця система сервісу є взаємо вигідною для багатьох сторін. Для покупця чи користувача вигода у терміновості сервісу, для виробника - у продажі цілого вузла, а не окремої деталі, для сервісної фірми - у зайнятості працівників і виторгу від обслуговування.
Технічний сервіс за після продажний та післягарантійний ремонт чи обслуговування здійснюється за додаткову платню, розмір якої залежить від виду товарів, обсягів постачання, географічної величини ринку і його специфіки, гостроти конкуренції та інших факторів.
В залежності від характеристики товару, ринкової ситуації сервісне обслуговування здійснюється за наступними варіантами:
сервіс виконується виключно персоналом заводу-виробника у ситуації, якщо покупців мало, товари наукомісткі, обсяги сервісу значні з вимогами високої класифікації спеціалістів;
сервіс виконується персоналом філіалів заводів-виробників. Крім переваг першого варіанта він максимально наближає сервісні пункти до місць використання та експлуатації товарів, тобто до споживачів.
сервіс виконується незалежною спеціалізованою фірмою для обслуговування товарів широкого вжитку (електротовари);
сервіс виконується посередницькою фірмою (сервісні агенти, дилери, дистриб'ютори), які несуть повну відповідальність за якість та задоволення вимог та претензій щодо сервісу. Такий варіант широко використовується при сервісі автомобілів, сільськогосподарських і шляхово-транспортних технічних засобів);
сервісні роботи, які виконуються персоналом фірми покупця. Його застосовують підприємства, які є його виробниками, дуже складне у технічно-конструкторському розумінні і виконується за допомогою висококваліфікованих спеціалістів.
ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОЇ РОБОТИ ТА ФІНАНСОВОГО
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИВАТБАНКА
ПриватБанк у 2001 році орієнтується на роботу з широким колом клієнтів: крупними промисловими підприємствами і багатогалузевими корпораціями, дрібними і середніми корпоративними клієнтами з виробничої сфери, сфери обслуговування й торгівлі. Основну частину корпоративних клієнтів, що обслуговуються банком, становлять підприємства малого і середнього бізнесу. При цьому значну частку споживання банківських продуктів забезпечують крупні фінансові й промислові корпорації.
За підсумками 2001 року кількість рахунків юридичних осіб зросла до 91562.
Кількість рахунків приватних підприємств зросла до 32100.
Особлива увага протягом року приділялась персональному банківському обслуговуванню корпоративних VIP$клієнтів. Станом на 31.12.2001 р. в системі ПриватБанку обслуговувалось 149 корпоративних VIP-клієнтів.
Одними з найбільших підприємств, що знаходились на персональному банківському обслуговуванні в 2001 р., є:
" ДП ПО "ПМЗ ім. О. М. Макарова"
" ВО "АЗОВ"
" Новокраматорський машинобудівний завод
" ПІІ "ТНК-Україна"
" Марганецький ГЗК
" Орджоникідзевський ГЗК
" Південний ГЗК
" ВАТ "ДніпроАзот"
" ЗАТ "Київстар GSM"
ПОСЛУГИ
ПриватБанк пропонує своїм корпоративним клієнтам повний спектр якісних банківських послуг, присутніх на українському фінансовому ринку. Концепція обслуговування корпоративних клієнтів у ПриватБанку передбачає швидше всього представлення комплексу послуг, а не окремої послуги, що дозволяє клієнту повністю використати технологічні, комерційні й фінансові досягнення банку для ефективного розвитку свого бізнесу.
КРЕДИТУВАННЯ
Сприяння розвитку вітчизняної економіки є стратегічним завданням розвитку банку.
На сьогодні банк пропонує своїм клієнтам широкий перелік кредитних продуктів, які враховують реальні потреби клієнтів. Зокрема, банк здійснює короткотермінове кредитування клієнта для покриття платіжних

 
 

Цікаве

Загрузка...