WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розробка комплексу маркетингу фірми “Renesanse” - Курсова робота

Розробка комплексу маркетингу фірми “Renesanse” - Курсова робота

існуючого персоналу;
Середньострокові цілі:
ў урізноманітнення букету;
ў удосконалення технології виробництва;
ў налагодження зв"язків з гуртовнями і з роздрібними продавцями;
Довгострокові цілі:
ў вихід на міжнародний ринок за рахунок розширення експорту;
ў створення філіалів в регіонах з дешевою робочою силою;
1.4 Торгове ім'я та назва фірми
В основу назви фірми та нового коньяку покладено витонченість, аромат та неповторність. Ренесанс - поворотний момент в історії культури європейських народів.Там, де сонячні долини зливаються з безмежною чистотою кришталевих вод, народжується новий солодкий аромат.
1.6. Сегментування ринку Орієнтація на споживача - найважливіший принцип маркетингу, який втілюється за допомогою сегментації ринку. Сегментація проведена за такими параметрами: за демографічним принципом ( вік споживачів); за соціально-економічними характеристиками (рівень доходу); за географічним принципом . роки більше 45 35 - 45 25 - 35 до 25 високий середній низький рівень доходу Рівень якості високий середній
низький
високий середній низький суспільний статус
розповсюд- женість то- вару по те- риторії
висока середня низька
Львівська Західна вся територія територія Область Україна України розповсюдження На даному етапі купівельна спроможність населення в Україні в загальному не є середньою, тому наше підприємство орієнтується на споживачів з середнім рівнем доходу. Враховуючи специфіку нашого товару, важливою ознакою сегментації є суспільний статус наших споживачів, оскільки він впливає на формування їх смаків. Ми орієнтуємось на споживачів з високим та середнім суспільним статусом, які вимагають задоволення своїх соціальних потреб. Відповідно, для цього кола споживачів, якість нашого товару передбачається високою. Фірма "Ренесанс" відносно недавно вийшла на ринок, і наші виробничі можливості ще не достатні для розповсюдження наших виробів по всій Україні, тому ми функціонуємо лише на ринку Західного її регіону. Ринок алкогольних напоїв характеризується досить жорсткою конкуренцією, наявністю великої кількості товарів - замінників, тому важливо , щоб наш товар був максимально доступний споживачу, отже, розповсюдженість нашого коньяку на ринку алкогольних напоїв Західної України повинна бути високою. 1.7 Позиціонування товару Новому товару необхідно забезпечити чітко відокремлене від інших товарів місце на ринку і у свідомості споживачів. Нішу, котру займе наш товар можна зобразити за допомогою графіка.
Якість
Одесвинконцерн
Гетьман
Ренесанс
Коблево
Розповсюдженість Порівнюючи рівень якості нашх конкурентів з нашим, ми визначили чітко відокремлене у свідомості цільових споживачів місце на ринку для нашого товару.Наша фірма забезпечує досить високу розповсюдженість товару, яку згодом планує розширити. Фірма "Ренесанс" орієнтується на завоювання прихильності споживачів через встановлення нижчих цін ніж Одеськоговинноконцерного заводу та торгової марки "Гетьман" при відповідному рівні якості. Отже, при високій розповсюдженості, товар буде доступний обраним сегментам споживачів.
2. Розроблення товару Товар розробляють за трьома рівнями: 1-ий рівень (товар за задумом) 2-ий рівень (товар у реальному виконанні) 3-ий рівень (товар з підкріпленням) 1-ий рівень (товар за задумом). Вишуканий аромат надає особливу привабливість коньяку, для якого властивий неповторний, приємний смак та довготривала тонізуюча дія, що приносить естетичну насолоду та задоволення найвибагливішого споживача.. Це чудовий настрій для будь - якого свята. 2-ий рівень (товар у реальному виконанні). Рівень якості гарантований та надійний, оскільки наш коньяк виготовлений з найкращої екологічно чистої сировини. Санітарно-гігієнічні умови при безпосередньому виробництві коньяку бездоганні. Тобто коньяк характеризується якісними параметрами - все це повинно сприяти формуванню довіри клієнтів до нашої торгової марки. 3-ий рівень (товар з підкріпленням). Тут діє гнучка система знижок для організаторів проведення різноманітних свят, бенкетів, весіль тощо. Також діють функціональні знижки для гуртових покупців. Фірма проводить різноманітні акції, винагородою в яких є вишукана вечеря у найпрестижніших ресторанах, де до столу подають найрізноманітніші види та смаки коньяків "Ренесанс".
3. Ціноутворення Другою складовою комплексу маркетингу є ціна, яка може мати найрізноманітніші види. Виважена цінова політика здійснює значний вплив на ринковий успіх підприємства. Ціни тісно пов'язані з іншими складовими комплексу маркетингу, передусім із товаром, його якісними характеристиками, рівнем сервісу, тощо. Формування цінової політики передбачає прийняття великої кількості стратегічних і тактичних рішень. Найскладніші рішення пов'язані із встановленням цін на нові товари. Визначення ціни здійснюється у декілька етапів. На першому етапі слід визначити цілі ціноутворення, які є похідними від загальнофірмових цілей. Для фірми "Ренесанс" на даному етапі діяльності основними цілями ціноутворення є максимізація поточного прибутку і збільшення частки ринку. Планується встановити відносно невисокі ціни з метою збільшення обсягів збуту, поліпшення позицій на ринку, прориву на нові цільові ринки, що на даному етапі спричинить отримання максимально можливого прибутку, а у майбутньому приведе до збільшення прибутків. На другому етапі проводиться аналіз факторів, що впливають на цінову політику. Фірма завжди прагне встановити на свій товар ціну, яка повністю покриває усі її витрати на виробництво і збут, а також дає можливість отримати справедливу норму прибутку. Важливе значення при проведенні аналізу витратє їх поділ на постійні і змінні. Постійні витрати фірми за певний період (рік, квартал, місяць) при даних виробничих потужностях не змінюються із збільшенням обсягів виробництва і збуту продукції. Це орендна плата, проценти за кредит, плата за опалення, оплата праці менеджерів тощо. Для даного виду продукції вони становлять 248230,4 грн. Постійні витрати на одиницю продукції можуть суттєво коливатися залежно від обсягів виробництва і збуту товару. Змінні витрати навпаки - безпосередньо залежать від обсягів виробництва. До них належать, зокрема, витрати на сировину і матеріали, комплектувальні, заробітна плата робітників тощо. Але на одиницю продукції ці витрати, як звичайно, залишаються незмінними. В даному випадку вони становлять 20,96 грн. Для обґрунтованого визначення рівня ціни на товар доцільно проаналізувати, як змінюються витрати (собівартість одиниці продукції) залежно від обсягу його виробництва. Сума постійних і

 
 

Цікаве

Загрузка...