WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Реклама - Реферат

Реклама - Реферат

Дляпідприємців:
нове прибуткове та перспективне діло.
7.2.1.3. Для директорів ресторанів, кафе, нічних клубів:
можливість дотримуватись найвищих стандартів якості при приготуванні їжі;
можливість зробити більш зручними деякі технологічні процеси;
можливість підвищити рівень престижності та респектабельності свого закладу.
7.2.1.4. Для населення:
можливість зручно та відносно дешево піклуватися про стан свого здоров'я та якість свого харчування.
7.2.1.5. Для представників адміністрації, виконавчих структур, преси, супільних організацій:
підвищення ефективності та відповідно показників охорони здоров'я в регіоні;
можливість посприяти, пов'язана із отриманням визначених вигід.
8. Специфіка рекламної кампанії.
8.1. Логіка організації.
8.1.1. Рекламна кампанія має три стадії:
глобальне інформування про діяльність ДП "Тівей Україна" , товари й послуги, які воно пропонує;
напрямлене інформування цільових груп;
створення "фону", який сприяв би проходженню рекламної кампанії та діяльності фірми в цілому.
8.2. Види та засоби розповсюдження рекламної інформації.
8.2.1. Базою рекламної кампанії є основні засоби масової інформації - місцеві радіостанції та друкований орган, з високою популярністю.
8.2.2. Рекламні звернення, які інформують про діяльність ДП "Тівей Україна" та товари й послуги, які воно пропонує, повинні вибірково, враховуючи переваги та технічні особливості рекламних носіїв, використовувати аргументацію, наведену в п. 7.2.1. Рекламні звернення повинні бути різних типів, розраховані на різні цільові групи.
8.2.3. Доцільно паралельно із публікацією та трансляцією рекламних оголошень здійснити на адреси фірм та окремо - закладів громадського харчування поштову розсилку вірно сформульованих, змакетованих та надрукованих листів або невеликих буклетів про діяльність фірми та товари й послуги, що вона пропонує. Теж саме, але в більш "дешевому" виконанні для розповсюдження по поштовим скринькам вибраного району міста.
8.2.4. "Фоном сприяння" можуть слугувати заходи "паблік рілейшнс" - трансляція по радіо в "прайм тайм" передач, підготовлених з урахуванням всієї сформульованої аргументації, а також місцевих умов та інтересів аудиторії; участь в організації акцій доброчинності та акцій, які асоціюються із здоровим спосібом життя.
8.2.5. Посиленню дії всіх цих трансляцій та публікацій (як і додатковим ефективним рекламним зверненням) могла б слугувати редакційна стаття про діяльність фірми та товари й послуги, які вона пропонує, в одній з центральних газет.
9. Імідж.
9.1. Діяльності: унікальна, перспективна, дає шанси, які не потрібно втрачати.
9.2. Асортименту товарів та послуг: обов'язковий атрибут тих, хто цінує зручність, якість та піклується про своє здоров'є.
9.3. Фірми-рекламодавця: надійна, солідна, досвідчена.
10. Слоган.
Доцільно використати вже існуючий: "Тівей Україна" - джерело, яке завжди з тобою" або його скорочений варіант: "Джерело, яке завжди з тобою".
11. Рекламна ідея.
Вона повинна ідентифікувати рекламування фірмовим знаком, назвою фірми та слоганом; забезпечувати можливість варіативної подачі рекламного матеріалу для кожної цільової групи.
12. Забезпечення ефективності рекламних заходів.
12.1. Комплексність.
12.1.1. В рекламній кампанії використовуються всі основні види маркетінгових комунікацій - реклама у засобах масової інформації, public relations, sales promotion, direct marketing, що передбачає посилену ефективність рекламного впливу.
12.1.2. Передбачено використання різноманітних засобів розповсюдження реклами, що забезпечить зміцнене багатоканальне доведення відповідної аргументації до цільових груп рекламного впливу.
12.2. Уніфікація рекламних матеріалов.
12.2.1. Доцільно в усіх рекламних матеріалах використовувати фірмовий логотип та слоган, офомлені в однорідному стилі.
12.2.2. Доцільно у всіх трансляціях та публікаціях застосовувати адекватну сприйняттю та сподіванням цільових груп аргументацію у вигляді рекламних формул.
12.3. Координація рекламної діяльності.
12.3.1. Потрібні постійні координуючі контакти відповідаючих за реалізацію програми співробітників рекламної агенції та рекламодавця, зміст яких - у контролі за додержаням плана-графіку виробництва рекламної продукції та проведення рекламних заходів; контролі за ефективністю рекламної кампанії з можливим моніторінгом освідченості цільових груп та внесенням коректив; контролі за причинним та своєчасним стимулюванням людей, що сприяють розвитку діяльності фірми і т.д.
12.4. Кооперація.
Доцільно у майбутньому тісно співпрацювати з регіональними партнерами в сфері рекламної діяльності, допомагати їм з розробкою рекламних матеріалів, створювати "фон" для їх діяльності за допомогою рекламними трансляціями та публікаціями в загальноукраїнських ЗМІ.
13. Перелік можливої рекламної продукції.
13.1. Оригінал-макети газетних рекламних оголошень.
13.2. Радіорозповідь про рекламодавця (5 хв.).
13.3. Радіокліп (30-45 с.)
13.4. Стаття про рекламодавця в центральну пресу (2-3 друкарські сторінки, змакетовані під звичаний формат).
13.5. Буклет про рекламодавця та його діяльність.
Після розробки стратегії рекламної кампанії потрібно вибрати конкретні рекламні носії для її здійснення.
Розрахуємо методом відносної вартості, яку радіостанцію потрібно використовувати для трансляції радіопередач та рекламного радіороліка, табл. Одиниця віщання - 30-секундний радіоролік або спот. За методом відносної вартості вартість розміщення одиниці рекламного радіовіщання, тобто бази розрахунків для цього рекламного носія, корегується за допомогою коефіцієнтів - К1 - характеру видання, К2 - наявності конкурентів рекламодавця в даному рекламоносії, К3 - часу, виділеного під рекламні зверення та К4 - запам'ятовуваності.
Найважливіше на цьому етапі розрахунків визначити значення коефіцієнту К1, який ураховує характер носія. Залежить від рейтингу рекламоносія, який визначається складом аудиторії, поширенням у країні, престижністю, силою впливу на цільову аудиторію. Його значення може коливатися від 0 до1.
Табл.15.
"Розрахунок відносної вартості розміщення рекламного радіороліка на основних радіостанціях м.Київ"
Радіостанція Вартість одиниці віщання Знижка, Корегуючі коефіцієнти Відносна
звичайна, у.о. "прайм тайм", у.о. % К1 К2 К3 К4 вартість
Gala FM 100 30 50 30 0,85 1,00 0,10 0,05 3529
Просто Радио 25 45 30 0,50 1,00 0,10 0,05 5500
Наше Радио 25 45 30 0,60 1,00 0,10 0,05 4583
"КВ" 15 30 30 0,18 1,00 0,10 0,05 11667
"Довіра" 20 35 30 0,17 1,00 0,10 0,05 15294
Але значення відповідності аудиторії цільовій групам рекламної кампанії для радіостанції Gala потрібно визначити, як найвище між інших радіостанцій. Одна із її переваг - значна частка серед слухачів цієї станції власників автомобілів, що свідчить про неабиякийрівень їх доходів.

 
 

Цікаве

Загрузка...