WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Реклама - Реферат

Реклама - Реферат

рекламної кампанії в цілому таокремих її фрагментів, створити основу для вибору конкретних засобів рекламування, проектування графіку рекламних заходів та підготовки рекламних матеріалів.
КОНЦЕПЦІЯ РЕКЛАМНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДП "ТІВЕЙ УКРАЇНА"
1.Цілі рекламної діяльності.
1.1. Кількісні.
1.1.1. Досягти у вибраному регіоні максимальної освідченості про товари та послуги ДП "Тівей Україна" та розуміння доцільності співробітництва з даною фірмою потенційних ділових партнерів.
1.1.2. Досягти у вибраному регіоні максимальної освідченості серед керівників фірм, організацій, директорів та шеф-кухарів ресторанів, яким доцільно використовувати у своїх офісах та закладах громадського харчування столову артезіанську воду та кулери від ДП "Тівей Україна".
1.1.3. Досягти у вибраному регіоні максимальної освідченості про товари та послуги ДП "Тівей Україна" у платоспроможної частини населення.
1.2. Якісні.
1.2.1. Привернути увагу потенційних партнерів ДП "Тівей Україна", які мають необхідну інфраструктуру та зв'язки, змусити їх до активних дій з метою почати співробітництво.
1.2.2. Створити для діяльності фірми "фон сприяння", безпосердньо або непрямо залучаючи до проведення рекламної кампанії людей, інтересам яких вона співзвучна та від яких залежить її успіх.
1.2.3. Досягти довіри та доброзичливого відношення до діяльності фірми з боку населення, владних структур та преси.
1.2.4. Створити передумови для розвитку регіональної діяльності фірми та подальшого розширення мережі її філіалів.
Предмети реклами.
2.1. Бізнес, яким займається ДП "Тівей Україна" як перспективна сфера діяльності для фірм, що мають можливості для налагодження подібної інфраструктури, підприємців, які можуть виступати у якості дилерів, оптових покупців, дистриб'юторів.
2.2. Діяльність ДП "Тівей Україна" як реальна база покращення якості питної води у регіоні, а відповідно і покращення стану здоров'я населення в майбутньому.
2.3. Столова артезіанська питна вода від ДП "Тівей Україна" та супутні товари (підставки, помпи і т.і.)
2.4. Аренда кулерів.
2.5. ДП "Тівей Україна" як солідний партнер та гарант якості своїх товарів та послуг.
2. Географія охоплення рекламної кампанії.
2.1. Первинний регіон - місто Київ з передмістями.
2.2. Вторинний регіон - найбільші обласні центри України (тільки для виконання цілей п.1.1.1.).
3. Особливості ринкового середовища.
3.1. Ринок
4.1.1. Характеризується наявністю кількох конкурентів, але фірма-рекламодавець контролює на цьому етапі значну більшу частку ринку.
4.1.2. Характеризується постійним жорстким контролем з боку державних санітарно-епідеміологічних органів. Відомі випадки тимчасового припинення діяльності деяких фірм подібного профілю через дії вищезазначених установ.
4.1.3. Характеризується нерозвиненою інфраструктурою (транспорт, пошта, кадрове забезпечення), деякі складові якої фірмі доводиться створювати самотужки.
3.2. Товар
4.2.1. Питна вода видобувається із артезіанської свердловини, очищується у заводських умовах до оптимального рівня насичення мінеральними речовинами, дозволеного Держстандартом, озонується, проходить всі можливі для цього продукту перевірки, розливається у 20-літрові пластикові балони та доставляється покупцю-замовнику. Якість води краща за якість подібних продуктів у більшості фірм-конкурентів.
4.2.2. У порівнянні з цінами на мінеральні та питні води інших виробників, у перерахунку ціни за 1 л, артезіанська вода від ДП "Тівей Україна" найдешевша, а до її собівартості входить ще і доставка до замовника.
4.2.3. Супутні товари, - підставки під балони, помпи, насоси та інші, - продаються фірмою-рекламодавцем за найнижчими на київському ринку цінами. Звичайно продаються тільки клієнтам-замовникам ДП "Тівей Україна".
4.3. Споживачі
4.3.1. Підприємства та організації всіх можливих типів за умови кількості працюючих в офісі більше, ніж 10-15 чоловік, та з рівнем доходу, достатнім, щоб оплатити аренду кулера та кпівлю й доставку питної води.
4.3.2. Заклади громадського харчування, які працюють за світовими стандартами та мають використовувати в своїх технологічних процесах перевірену столову воду.
4.3.3. Фірми у регіонах України, зацікавлені у відкритті подібного бізнесу.
5. Вплив маркетингового середовища.
5.1. Фактори сприяння.
5.1.1. Недовіра більшості населення до якості водовідної води та усвідомлення значення чистоти питної води для стану здоров'я.
5.1.2. Поступова поява прошарку населення, який дотримується американсько-европейського спосібу життя та вважає недоцільним економити гроші на своєму здоров'ї.
5.1.3. Наявність у місті деякої долі представництв іноземних компаній, СП, амбасад та інших підприємств й організацій, для яких товари і послуги фірми-рекламодавця є свідомо необхідними через постійну звичку.
5.2. Фактори протидії.
5.2.1. Менталітет населення в цілому консервативний. Йому складно швидко звикнути витрачати гроші, купляючи питну воду, та користуватися відносно новим видом торгівлі - з доставкою.
5.2.2. Встановлення в останній час великої кількості бюветів з питною водою у більшості районів міста. Їх користувачі не розуміють, що будь-яка артезіанська вода, яка видобувається в зоні міста, повинна постійно проходити контрольні вимірювання та, скоріше за все, очистку.
5.2.3. Збільшення реалізації сучасних засобів для очищення питної води - різноманітних моделей фільтров, що випускаються промислово розвинутими країнами, дорогих, але ефективних.
6. Цільові групи рекламного впливу.
6.1. Керівники підприємств та організацій, які відповідають вимогам в п. 4.3.1.
6.2. Підприємці, які мають необхідні зв'язки та можливості для розвитку в організаціях, в яких вони працюють або є їх власністю, бізнесу, пов'язаного їз доставкою питної води.
6.3. Директора, власники та шеф-кухари ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування.
6.4. Населення з достатньо високим рівнем доходу (не менше 800 грн. на сім'ю), здатне замовляти питну воду на дом та платити за гарантовану якість та зручність.
6.5. Елементи маркетінгового середовища, які створюють "фон" для комерційної діяльності, - представники владних та виконавчих структур, преса, супільні організації, доброзичливе відношення яких досягається заходами "паблік рілейшнс" та персональними стимулюючими акціями.
7. Специфіка рекламних звернень (досягнення адектватності рекламної інформації маркетинговим особливостям).
7.1. За формою.
7.1.1. Доцільно, щоб візуальна та текстова подача рекламних матеріалів була подана в серйозному стилі.
7.2. За змістом.
7.2.1. Текстова частина будується на аргументах, що відповідають інтересам та сподіванням різних цільових груп.
7.2.1.1. Для керівництва підприємств та організацій:
можливість зробити свій офіс зручнішим та респектабельнішим;
водночас піклуватися про своє здоров'є.
7.2.1.2.

 
 

Цікаве

Загрузка...