WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Перебудова стилю і методів керівництва на підприємстві (Райффайзен Банк Аваль) - Курсова робота

Перебудова стилю і методів керівництва на підприємстві (Райффайзен Банк Аваль) - Курсова робота

законодавства України та недоліки, які мали місце в роботі Відділення, скарги та претензії клієнтів, оперативно вживає відповідні заходи для їх усунення та використання;
" здійснює особистий прийом громадян, розглядає їх скарги, заяви та звернення стосовно роботи Відділення, і надає на них відповідні у встановлений чинним законодавством України терміни;
" виконує інші функції, делеговані йому Дирекцією.
Приклад типової посадової інструкції наводиться нажче по тексту:
2.3 Аналіз зовнішньго середовища.
Звернемо увагу на те що схема причинно-наслідкових зв'язків при формуванні чистого прибутку фірми представлена показниками чинників в двох площинах:
Перше - внутрішньо фірменне середовище впливуухвалюваних рішення на величину чистого прибутку підприємства.
По друге - зовнішнє середовище, під впливом якого показники чинників можуть змінюватися, і насправді міняються, істотно впливаючи на фактичні результати діяльності фірми.
Можна сказати, що внутрішньофірмові прогнозовані результати є по суті справи очікуваний факт або індикатор майбутнього стану
фірми, а зовнішнє середовище - це ті зміни, які приведуть фірму до деякого відхилення від прогнозу і роль її в основному зводитиметься до зворотного зв'язку, дії на фірму. Цей зв'язок якби скоректує першочерговий прогноз, і якщо його не враховувати при розробці стратегічного плану, то такий прогноз вчинено недостовірно. Помилка буде вельми істотною, а фірма несподівано для себе зіткнеться з дуже серйозними труднощами в перспективі. Замість очікуваного успіху фірма може бути в стані кризи, а то і реального банкрутства.
Слід особливопомітити, що розробка плану стратегічного розвитку на тривалу перспективу повинна будуватися на наперед прийнятій концепції загальної ринкової ситуації в майбутньому. Потрібно враховувати світові або локальні тенденції розвитку середовища його потреби в даному продукті, закономірність зміни конкурентного середовища і (або) кожного конкурента, стани рівня інфляції, тенденції зміни витрат виробництва.
Весь плановий горизонт стратегічного розвитку необхідно розбити на окремі тимчасові інтервали (квартали, півріччя, роки), для яких повинні бути вироблений тактичні планові рішення на основі вибраного критерію. Останній може бути обгрунтований або по критерію стратегічного розвитку (максимум чистого прибутку підприємства), або по одному з показників (максимум об'єму продажів товару, величина конкурентної ціни товару, мінімум витрат виробництва)чинників,
або по конкретній ринковій проблемі (збільшення ринкової частки фірми, підвищення якості товару і зростання його конкурентоспроможності, розширення виробничої потужності фірми, різке скорочення виробничого браку упровадження прогресивної технології і реалізація науково-технічного прогресу і т.п.).
3. Аналіз теми.
У сучасних умовах реформування економіки країни та зміни, пов'язаних з цим процесом, важливим ж освоєння нових підходів до управління підприємством, планування його економічної діяльності. Підприємство є основною ланкою економічної системи країни центром господарської діяльності в умовах ринкових відносин. Тому є потреба в спеціалістах з фундаментальною економічною підготовкою, здатних професійно вирішувати актуальні проблеми підприємства.
Курсова присвячена характеристиці ринкової системи, тобто середовища, в якому функціонує підприємство в сучасних умовах. Тут же сформульовані основні цілі та завдання виробничої діяльності підприємства та об'єднань згідно чинним законодавством. Також розглянуто основні аспекти управління підприємством, в тому числі однієї з найважливіших функцій управління - планування керівництва.
Управління підприємством - це особливий вид інтелектуальної діяльності, основним завданням якого є забезпечення досягнення цілей підприємства.
Процес управління підприємством охоплює три основні аспекти: рівні управління, ефективність управління, принципи управління.
Окрім таких важливих аспектів, не менш важливими являються фактор високоінтелектуальної праці, що призводить до лідерських позицій на ринку управління підприємством. Про це свідчить лист одного з керівників (лідера організації в наступному листі):
Лист голови правління 2008р.:
"Наступив 2008 рік. Рік високосний, як відомо, має особливі прикмети.
Почався рік незвичайно й у фінансовому секторі: високі темпи інфляції минулого року, що даються взнаки зараз, а також світова криза ліквідності, що перейшла й у 2008 рік, будуть вимагати особливої поведінки.
На глибоке переконання, в конкурентній боротьбі 2008 року виграє не той, хто "швидше біжить", а той, хто "краще озброєний і захищений"".
В. Лавренчук.
Висновок :
Сучасне суспільство- це суспільство крупномаштабних організаційних закладів, основою якого являється- високоінтелектуальна праця, відповідальність, а не сила тіла і спритність рук.
Як свідчать дослідження даної теми та багатолітня практика відомих, перспективних людей, основним питанням в ефективному розвитку є інформаційна революція, нові вимоги до керівного складу, а також планування змін.
Організаційний порядок є ефективним, коли цей порядок у всьому: в документах, у своєчасності виконання операцій, користуванні спец обладнанням, дотриманні режимності нашої роботи, ефективності використання керівних засад, в охайності приміщення та персоналу, культурі ділового спілкування та щоденному дотриманні "слова банкіра". Знаходження найефективнішого варіанту для прийняття важливого конструктивного рішення, вміння знаходити обширну різномасштабну інформацію її аналізувати і прогнозувати майбутні ринкові ситуації, незважаючи на нестабільність ринкових факторів та економіку.
Керівницька роль є важливою у забезпеченні надійного процесу виробництва. Потрібно власним прикладом щоденно демонструвати нетерпимість до будь - яких проявів невіглавства та неорганізованості, перш за все у господарстві, і стати прикладом для всієї системи банку; і тоді можна очікувати, що уникнемо непотрібних нам фінансових витрат, збережемо людей, а в номінаціях "Якість обслуговування" та "Стиль". Як наслідок "Банк" і в 2008 році буде тримати позиції серед лідерів і не забувати використовувати футбольну лексику: "Порядок б'є Клас".
Література:
1. Банки: "Організація і персонал", Т.Н. Лобанова, 2004р.
2. Марасанов Г.И. Тренинг общения. Групповая дискуссия. М., 1993.
3. "Какой банк будет нужен завтра", Известия от 04.11.99.
4. Деркач А.А., Марасанов Г.И. Психолого-акмеологическое консультирование управленческих кадров. М., 1996.
5. Нормативна документація ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" 2007 р.
6. Питер Ф. Друкер. "Эффективный управляющий"- 1998 р.

 
 

Цікаве

Загрузка...