WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Перебудова стилю і методів керівництва на підприємстві (Райффайзен Банк Аваль) - Курсова робота

Перебудова стилю і методів керівництва на підприємстві (Райффайзен Банк Аваль) - Курсова робота

дослідження ринку можуть мати в своєму підкоренні чоловік двісті тоді як весь штат його колеги з конкуруючої фірми складатиметься з двох чоловік - його самого і секретаря. Конкретний внесок обох керівників практично не залежить від числа підлеглих. Це всього лише адміністративна деталь. Звичайно двохсот чоловік можуть виконати набагато більший об'єм роботи, ніж один або двоє людей. Але з цього не виходить, що кінець кінцем їх робота більш ефективна і продуктивна.
Діяльність, в якій основною рушійною силою є знання, не піддається кількісному вимірюванню. Цю діяльність не можна виміряти по проведених витратах. Інтелектуальна діяльність визначається по її результатах. В цьому відношенні число зайнятих і об'єм управлінської роботи не мають скільки-небудь значного впливу.
Можна припустити, що ніж більше людей зайнято дослідженням ринку, тим швидше результати їх роботи знайдуть такі елементи,
як глибина проникнення в проблеми, що вивчаються, творчий підхід до роботи що кінець кінцем приведе до розвитку підприємства і його процвітання. Якщо справа тільки в цьому, то і двохсот чоловік може
виявитися недостатнім. Але не можна виключити того що керівник великої групи дослідників буде буквально завалений проблемами, пов'язаними з діяльністю двохсот або більш людей.
Цей керівник може бути такий поглинений рішенням цих проблем що у нього не залишиться часу для аналізуринку і ухвалення радикальних рішень. Він може бути такий зайнятий перевіркою цифр,
що йому не прийде в голову запитати: "Що ми насправді маємо на увазі під "нашим ринком"?" В результаті всього цього він може не помітити значних змін, що відбулися на ринку, які з часом можуть самим негативним чином вплинути на долю компанії.
Індивідуальний дослідник ринку також може бути продуктивним і ні. Так, він може служити джерелом знань і генератором ідей, які сприятимуть успіху компанії. Або він може розмінюватися на рішення другорядних питань, які багато запасних теоретиків приймають за дослідницьку роботу, і тому буде не в змозі стежити що відбувається навколо.
В багатьох сучасних установах можна зустріти людей, які ніким не керують та все ж входять в керівний склад. Проте банкір, що займається дослідженнями, може піти по такому шляху аналізу який виллється по суті в підприємницьке рішення, що визначає долю його компанії. Він може бути керівником досліджень або працівником, що не має ніяких управлінських обов'язків, що частіше всього і буває на практиці. Отже рішення щодо того, що слід вважати перспективним продуктом для компанії, можуть виноситися особами, як займаючими в цій компанії відповідальні пости, так і підлеглими.
Називають "керівниками" тих працівників інтелектуальної праці, керівників і окремих фахівців, які через своє положення або наявні знання повинні в ході своєї діяльності ухвалювати рішення надаючі значну дію на результат роботи всієї організації. Проте серед працівників розумової праці таких трохи. Як у всіх інших, областях, в інтелектуальній діяльності можуть мати місце і рутина, і некваліфікована праця. Проте такі працівники складають вельми значну частку зайнятих розумовою працею.
Навряд чи для кого-небудь тепер є секретом той факт, що фахівці, здатні ухвалювати теоретичні рішення, так само важливі для процвітання організації, як і знаючі свою справу керівники . Проте далеко не всі усвідомлюють, скільки людей працюючих в найзвичайнішій сучасній організації, будь то промислове підприємство, урядова установа, лабораторія або лікарня, вдягнулися відповідальністю виносити рішення, що мають важливе значення і необоротний характер. Адже авторитет знань так само законний, як і авторитет займаного положення. Більш того, ці рішення є різновидом рішень вищого керівництва. (Саме цю ідею підкреслював Кеппель.)
Тепер відомо, що навіть найдрібніший адміністратор здатний виконувати функції президента компанії або керівника урядової установи, іншими словами, може планувати, організовувати, узагальнювати, мотивувати і оцінювати. Його горизонти можуть бути вельми обмеженими, але в межах своєї сфери він виступає як справжній керівник.
Таким чином, будь-яка особа, приймаючи рішення, виконує ту ж роботу, що і президент компанії або інший адміністратор. Масштаби
діяльності цієї особи можуть бути обмеженими. Але він керівник навіть якщо займає найскромніше положення в своїй організації і його ім'я не згадується у внутрішньому телефонному довіднику.
Є щось, що об'єднує керівних працівників будь-якого рівня - всі вони повинні бути ефективними.
Багато епізодів, приведених в цій курсовій, узято з життя і діяльності директорів, тобто осіб, що відповідають за ефективність управління своїх організацій, включаючи промислові підприємства, держустанови, лікарні і т.д. Основна причина по якій я звернувся до цих прикладів, - це доступність інформації про керівників вищої ланки. Крім того, крупні події і речі легше розглядати і аналізувати.
В задачу цієї роботи, проте, не входить опис функцій і обов'язків адміністративних працівників. Ця праця адресована всім працівникам
розумової праці, від діяльності яких залежить ефективність роботи даної організації. Можна сказати, вона призначена всім тим, кого я називаю "керівниками".
Місія керівництва на підприємстві тобто: "Райффайзен Банк Аваль"
- Загальне керівництво та контроль за діяльністю Відділення здійснює дирекція.
- Безпосереднє керівництво Відділення здійснює начальник Відділення, який призначається на посаду і звільняється з посади наказом керівника Дирекції.
- Начальник Відділення здійснює поточне та оперативне керівництво Відділення і несе особисту відповідальність за виконання покладених на Відділення завдань.
- Начальник Відділення:
" діє в межах повноважень відповідно до довіреності, наданої керівником Дирекції на правах передоручення та Положення про відділення;
" виконує рішення Правління Банку та розпорядження Дирекції, на балансі якої воно створене;
" керуються в своїй діяльності чинним законодавством України, нормативно - правовими актами, Національного банку України, Статутом Банку, внутрішніми документами Банку;
" розпоряджається та несе матеріальну відповідальність за збереження грошових коштів та закріпленим за Відділенням майном, використанням та збереженням печатки та штампів Відділення, банків суворої звітності.;
" розробляє посадові обов'язки працівників Відділення, подає їх на розгляд та затвердження керівнику Дирекції;
" відносить пропозиції керівнику Дирекції щодо штатного розпису Відділення, розстановки кадрів, заохочення та накладання дисциплінарних стягнень на працівників Відділення;
" інформує Дирекцію про порушення працівниками Відділення чинного

 
 

Цікаве

Загрузка...