WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Перебудова стилю і методів керівництва на підприємстві (Райффайзен Банк Аваль) - Курсова робота

Перебудова стилю і методів керівництва на підприємстві (Райффайзен Банк Аваль) - Курсова робота

виникаючих конфліктних ситуацій. Здійснює управління персоналом спільно з керівниками структурних підрозділів.
Затверджує штатний розклад банку за винятком посад, що входять в номенклатуру банку Аваль, а також його організаційнуструктуру. Приймає, переміщає, звільняє працівників банку, а також заохочує і накладає на них дисциплінарні стягнення відповідно до чинного законодавства. Здійснює оцінку діяльності структурних підрозділів банку і їх співробітників. Виконує представницькі функції, забезпечує взаємодію з іншими установами банку Аваль. Забезпечує збереження комерційної таємниці про діяльність банку і його клієнтів. Здійснює прийом населення і співробітників банку з особистих питань. Забезпечує своєчасний і якісний розгляд листів, заяв і скарг громадян.
Повинен знати: закони, інші нормативні правові акти Українського Законодавства, що відносяться до діяльності фінансово-банківських установ; накази, відомчі інструкції і нормативні документи, що стосуються діяльності банку; основи економіки; перспективи розвитку фінансово-банківської системи і стратегічні напрями діяльності банку Аваль; основи наукової організації праці; правила і норми охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту.
Кваліфікаційні вимоги. Вища професійна освіта за профілем роботи, стаж фінансово-банківської або аналогічної роботи на керівних посадах не менше 5 років.
1.1 Історія розвитку, характеристика продукції
Цитата: Герхард Бьош: "Ми створюємо принципіально новий банк" Інвестгазета - №12, 28. 03. 2006 р.
Обєднання фінансових можливостей " Райффайзен Банк України "
з інфраструктурою і клієнтовою базою банку " Аваль " виведе нову освітню і лідируючу позицію. А якщо враховувати наслідки декількох банків які придбали нових власників, багато хто інтересується нюансами, злиття учасників першої крупної угоди на банківському рівні України.Подробиці " Інвестгазета " визнавала бувшого глобального казначея Raiffeisen Zentraldank, а сьогодні замісника голови правління банка "Аваль" Герхарда Бьоша.
17.01.2007
Блискуча перспектива. Ділова столиця. № 2 від 15 січня 2007р.
Золоті слитки були признані одним із самих доходних вкладів в 2006р. Ріст цін на метал позволив заробляти більше, чим уложення на депозити. Банкіри точно знають, що ціни на золото продовжуватимуть стабільно збільшуватися в поточному році, і українці можуть заробляти на цьому 24 % річних.
04. 05. 2007
Голова управління обслуговує клієнтів у відділенні банку// Нерухомість у русі . - № 15, 25. 05. 2007
Таке можливе тільки в Райффайзен Банк Аваль
В Дніпропетровському відділенні Райффайзен Банк Аваль, голова управління банку Володимир Лавренчук обслуговував клієнтів. За повний робочий день банкір оформив два депозитних вклади, два грошові перекази по системі "Аваль- Експрес", зробив декілька погашень процентів по кредитах, провів ряд консультацій по іпотеці і багато інше.
28. 08. 2007
Корпоративний бізнес Райффайзен Банку Аваль: розвиток під знаком росту// Контракти.- № 35, 27.08. 2007р.
Банківський ринок України стрімко зростає. Причому поряд з бурхливим розвитком роздрібного банкінгу, якому традиційно приділяється увага в засобах масової інформації, так само стрімко набирає обертів менш висвітлений в процесі, банківський корпоративний бізнес. У світовій практиці до цього сегменту відносяться лише найбільші компанії без урахування підприємств малого та середнього бізнесу.
"Райффайзен Банк Аваль" ( раніше - АППБ "Аваль") заснований в 1992 році. Регіональна сітка банку включає 1300 відділень. Крупнішими акціонерами банку на 1 червня являється Raiffeisen Internanional Bank - Hjliding AG ( пряма участь - 92,63 %, опосередкована - 0,33%) і Raiffeisen Zentraldink AG( 0,33%, 95,63%)
По даним Нацбанку України, на 1 червня 2007 року по розмірах загальних активів ( 35,079 млрд грн.) Райффайзен Банк Аваль займає друге місце серед 173 українських банків.
1.2 Аналіз внутрішнього середовища підприємства (місія) аналіз основних техніко - економічних показників.
Посадові обов'язки. Здійснює загальне керівництво і забезпечує стійку, ефективну роботу відділення банку (далі - відділення) і його структурних підрозділів відповідно до Статуту, внутрівідомчими нормативними документами і інструкціями в рамках чинного законодавства. Відповідно проводиться економічна політикиа, яка визначає стратегію діяльності відділення і організовує його роботу на основі перспективних і поточних планів робіт. Розподіляє обов'язки між своїми заступниками визначає ступінь відповідальності за доручені їм напрями діяльності. Розглядає і затверджує положення про структурні підрозділи відділення і посадові інструкції працівників згідно штатному розкладу. Здійснює систематичний аналіз діяльності структурних підрозділів і на цій основі ухвалює рішення, направлені на виконання функціональних задач, покладених на відділення. Забезпечує організацію обслуговування населення і розширення сфери послуг, проведення необхідної масово-роз'яснювальної і рекламно-інформаційної роботи. Розробляє і проводить заходи, направлені на вдосконалення банківської справи безготівкових розрахунків, операцій з цінними паперами, валютою, а також забезпечення ефективної кредитної політики, скорочення наявно-грошового обороту, отримання максимального прибутку. Забезпечує правильне розміщення зберігання і управління облігаціями депозитів Райффайзен банку Аваль. Організовує упровадження в роботу відділень прогресивних технологій, програм і методик з урахуванням прогнозування розвитку банку. Вживає заходів до зміцнення і розвитку матеріально-технічної бази відділення. Розглядає і затверджує в установленому порядку проектно-кошторисну документацію на будівництво і ремонт службових будівель. Забезпечує законне і доцільне використовування грошових коштів і майна відділення, розпорядником яких він є. Укладає господарські та інші договори з юридичними і фізичними особами в установленому порядку в необхідних випадках пред'являє претензії і позови до цих осіб. Затверджує акти на списання з балансу відділення прийшли в непридатність майна і інвентаря, а також збитків, безнадійних до стягнення, в межах встановлених банком Аваль прав. Проводить роботу, направлену на запобігання випадків спричинення відділенню збитку. В необхідних випадках вживає заходів до його стягнення і залучення до відповідальності винних осіб. Забезпечує збереження грошових коштів цінностей і документів. Несе персональну відповідальність за забезпечення збереження цінностей, що знаходяться в спеціальному сховищі (коморою) відділення. Вживає заходів до оснащення приміщень вёідділення охоронною і пожежною сигналізацією. Організовує інкасацію грошей і цінностей. Забезпечує

 
 

Цікаве

Загрузка...