WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Вдосконалення соціально-трудового планування на підприємстві - Курсова робота

Вдосконалення соціально-трудового планування на підприємстві - Курсова робота

аналізуючи дані, отримані в таблицях 2.12-2.14, зробимо наступні висновки, а саме: щороку курси підтвердження сертифікації проходять в середньому троє з двадцяти трьох працівників без визначеної послідовності та систематичності по відношенню до одного і того ж працівника. Відвідування курсів підвищення кваліфікації відносно 2003 року скоротилося на 25%, а відвідування семінарів - на 21%. Витрати, пов'язані з цим зменшились відповідно на 41 та 21 %. Оскільки за даний час підтримується належний контакт з компаніями-партнерами, то можна стверджувати про довіру останніх до ТзОВ "ІТС".
Стиль управління на підприємстві ліберальний, оскільки керівник - директор дуже лояльновідноситься до кожного працівника, прислуховується до його думки і вникає у його проблеми
3 Вдосконалення досягнення ефективності динаміки менеджменту на ТзОВ "ІТС"
3.1 Напрямки вдосконалення ефективності динаміки менеджменту
Як відомо, при оцінюванні системи менеджменту, яка діє в організації, слід розрізняти економічну, організаційну та соціальну ефективність. В свою чергу економічна ефективність характеризується показниками, які відображають результати виробничо-господарської діяльностіі організації. Напрямками вдосконалення ефективності динаміки менеджменту в даному випадку будуть наступні:
- підвищення автоматизації робочих місць;
- зростання технічної озброєності управлінців;
- покращення розроблення інструктивного та нормативного матеріалу;
- збільшення величини прибутку;
- зниження собівартості продукції та наданих послуг;
- збільшення обсягів реалізації продукції;
- зниження рівня ризику.
Соціальну ефективність менеджменту, в свою чергу, відображає вплив менеджменту на процеси формування професійних характеристик працівників. ЇЇ оцінюють, використовуючи показники, що відображають вплив на досягнення виробничо-господарських результатів та задоволення потреб ринку, тому напрямками підвищення соціальної ефективності менеджменту на підприємстві є такі, як:
- формування професійних характеристик працівників;
- формування корпоративного духу;
- забезпечення атмосфери захищеності;
- залучення працівників до формувань та обговорень цілей організації;
- покращення рівня трудової дисципліни;
- покращення рівня умов праці;
- підвищення продуктивності праці.
Наступним кроком проаналізуємо організаційну ефективність менеджменту на підприємстві, яка залежить від рівня централізації управління. Лінійна структура на ТзОВ "ІТС" свідчить про високий рівень централізації. Крім того, як видно з додатку 3, прийняття управлінських рішень тут здійснюється у дуже тісній співпраці управлінців, яким в свою чергу підпорядковується незначна кількість працівників (питома вага керівників у загальній чисельності працівників-26%), що прискорює швидкість прийняття управлінських рішень та полегшує взаємодію.
ТзОВ "ІТС" стійко тримається в даній галузі, обслуговуючи значну частину ринку. Їхня діяльність, різноманітність виконання та надання функцій достатня, тобто така, яка забезпечує найбільш наближений до максимального результат. В даний момент організаційна структура є саме такою, яка дозволяє швидко і ефективно співпрацювати. Звичайно, в майбутньому можна її скорегувати, а саме варто звернути увагу на такі аспекти чи, інакше кажучи, реалізувати такі напрями, як:
- корегування співвідношення чисельності управлінських працівників між різними рівнями управління;
- прискорити швидкість прийняття управлінських рішень.
Вищеперелічені напрямки можна здійснювати, не змінюючи при цьому докорінно організаційну структуру підприємства, тобто витрати, пов'язані з їх реалізацією можна покрити, використовуючи наявні резерви. Слід пам'ятати, що капіталовкладення такого роду, обов'язково покриються за умов системності підходу до реалізації напрямків підвищення ефективності динаміки менеджменту.
3.2 Заходи підвищення ефективності організації процесу менеджменту
Політику щодо підвищення ефективності динаміки менеджменту, а саме підвищення його економічної ефективності, вважаю доцільним обрати таку, що базується на наступних заходах:
1. Для підвищення автоматизації робочих місць на підприємстві доцільно надати по одному прінтеру та сканеру на двох програмістів, оскільки саме їхня діяльність по виконанню програмного забезпечення є найбільш прибутковою для підприємства, якщо не брати до уваги прибуток від реалізації комп'ютерної техніки. Крім того, потрібно забезпечити відділи монтажу локальних комп'ютерних мереж та ремонту комп'ютерної техніки інструментами та необхідними приладами для прискорення роботи, з якої, в свою чергу, випливає підвищення продуктивності праці та покращення умов трудової діяльності через оснащення робочого місця.
2. Розробити інструктивний та нормативний матеріали. Визначити норми витрат ресурсів на виконання того чи іншого замовлення та порядок дій для зменшення ймовірності виникнення браку.
3. Заходи щодо збільшення прибутковості наступні: 3.1) Розширити сферу діяльності відділу ремонту комп'ютерної техніки - виконувати не лише гарантійний ремонт, але й ремонтувати техніку за замовленнями клієнтів, які не були безпосередніми покупцями на даному підприємстві. 3.2) Зайнятися саморекламою, тобто за наявного рівня технології відмовитися чи знизити рівень послуг рекламних агенств, - друкувати візитки, листівки, акції та розповсюджувати через знайомих, поштою, в магазинах партнерів. 3.4) Надавати послуги з роздруковування, ксерення матеріалів. 3.4) Ставити вигідні умови, щоб програмісти, до яких часто звертаються фірми безпосередньо, не займалися у тіньовому секторі, а розподіляли прибутки на користь підприємства. Заохочувати їх преміальними виплатами за те, що за їхніми рекомендаціями клієнт звернувся до даного товариства.
4. Почати співпрацю з новим постачальником комп'ютерної техніки, що, за умов її порівняно з попередньою нижчої вартості, забезпечить збільшення обсягів реалізації продукції зниження .
Підвищення соціальної ефективності динаміки менеджменту слід досягати через виконання таких заходів:
1. Підвищити рівень кваліфікації працівників, тобто збільшити кількість людей, що відвідують курси чи семінари. Це водночас зменшить ступінь ризику діяльності компанії чи іншими словами забезпечить стабільність її поступального розвитку.
2. Ліквідувати простої в роботі, покращивши рівень трудової дисципліни, тобто здійснювати контроль над вчасністю приходу на роботу та поверненням працівників з обідньої перерви, над тим, з якою результативністю проходять останні 1-2 год в кінці робочого тижня.
3. Знизити рівень конфліктних ситуацій, що випливає з командного духу, формування корпоративного духу. Чим менше часу витрачається на вирішення непорозумінь, тим ефективнішою буде робота. Тому доцільним

 
 

Цікаве

Загрузка...