WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Розробка системи менеджменту у страховій компанії ЗАТ «Кредо-Класик» - Курсова робота

Розробка системи менеджменту у страховій компанії ЗАТ «Кредо-Класик» - Курсова робота

складаються специфічні умови, які впливають на відносини страховиків і страхувальників, рівень і методи державного регулювання, способи надання страховихпослуг, організаційні особливості страхових компаній.
Законом України "Про страхування" встановлено, що страховиками визнаються фінансові установи, які створені у формі акціонерних, повних, командитних товариств або товариств із додатковою відповідальністю.
Отже, об'єктом дослідження у курсовому проекті є ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "Страхова компанія "Кредо - Класик", яка спеціалізується на наданні страхових послуг юридичним та фізичним особам. На сучасному етапі СК досить ефективно функціонує на страховому ринку і навіть планує розширення своєї діяльності відкриттям філій в регіонах. На сьогодні в СК "Кредо - Класик" працює 56 осіб, вона надає всі види страхових послуг, середня заробітна плата працівників підприємства становить 334 у.о.
Метою курсового проекту є розроблення фактичної системи менеджменту і її раціоналізація у зв'язку зі зміною умов функціонування. Відповідно до мети проекту його завданнями є розроблення технології менеджменту з урахуванням очікуваних змін, тобто реалізація функцій менеджменту в організації; формування методів менеджменту на підприємстві; розроблення та реалізація управлінських рішень в організації, формування раціональних управлінських рішень з метою розв'язання існуючих на підприємстві проблем; удосконалення системи комунікацій в організації; формування та забезпечення функціонування формальних та неформальних груп у товаристві; обґрунтований вибір підходів до керівництва менеджерів організації при подоланні існуючих організаційних проблем; визначення ефективності фактичної та раціональної систем менеджменту.
РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ОРГАНІЗАЦІЇ
Загальна характеристика організації наведена у таблиці 1.
Загальна характеристика СК ЗАТ "Кредо-Класик"
Таблиця 1
Параметр, який харак-теризується Зміст та особливості Основні відмінності від інших організацій Законодавча база засну-вання та функціонування організації Участь у ЗЕД
1 2 3 4 5
Форма підприємства ЗАТ - закрите акціонерне товариство - це товариство, де згідно із статутом акції розповсюджуються серед обмеженого кола осіб і можуть переходити від однієї особи до іншої за згодою більшості акціонерів . Акціонери ЗАТ свої акції розповсюджуються серед обмеженого кола осіб на відміну від ВАТ - де юридична особа ,яка крім певної статутної діяльності може продавати і купувати акції. 1.Закон України "Про страхування" від 07.03.96р
2. Закон України "Про ОСЦПВВНТЗ" ВІД 01.07.04.Р.
3. Закон України "Про підприємництво" від 07.02.97р.
4. Закон України "Про підприємство в Згідно з Законом України "Про зовнішньоекономічну діяльність" від 16.04.91р. ЗАТ СК "Кредо-Класик" як юридична особа , що здійснює певні види ЗЕД , є суб'єктом ЗЕД та може самостійно у визначених законодавством межах здійснювати ЗЕД, при цьому форма підприємства дозволяє бути його засновниками іноземцями.
Профіль
Надання всіх видів страхових послуг. Специфіка полягає у наданні значного переліку видів страхових послуг ,які надаються фізичним та юридичним особам. Україні" від 10.05.93р. Бере участь в ЗЕД шляхом надання страхових послуг.
Види діяльності
Видами діяльності ЗАТ "Кредо-Класик" є надання страхових послуг:
- страхування життя;
- медичне страхування;
- сільськогоспо-дарське страхування;
- страхування ризиків;
- автотранспор-тне страхування;
- страхування майна тощо. Особливістю даної страхової компанії є як індивідуальне так і колективне страхування. Співпраця з туристичними фірмами , банками , автосалонах та іншими організаціями.
Форма власності
Колективна форма власності - це власність, яка виникає на підставі добровіль- ного об'єднання майна громадян і юридичних осіб. Право колективної власності здійснюють вищі органи управління власністю(у даному випадку -збори акціонерів). Право колективної власності не може бути передано у спадщину
1 2
Внутрішнє середовище:
І.Цілі:
Довгострокові (5-10р.): створення страхових філій на території України (Східна частина України).
Середньоатюкові(1-5 р.): відкриття банку
Короткострокові(до року): оновлення колективу, розширення діяльності, відкриття філій на Заході.
Цілі СК є чітко визначені, досяжні, конкретні, враховують вплив середовища функціонування, що позитивно впливає на діяльність організації.
2.Структура управління організацією - лінійно-функціональна. Відповідає вимогам середовища функціонування, але для досягнення організаційних цілей потребує незначного удосконалення. На сьогодні у підпорядкуванні директора є 2 заступники, фактично існує 2 управлінських служби., фактично є 3 підрозділи.
3 Завдання: розміщення оголошень про наявність вакантних посад;
4. Технологія залучення нових клієнтів, навчання страхових агентів
5.Працівникн - директор - вік від 30 років, вища освіта, стаж роботи у страхуванні не менше 5 років; заступник директора - вік від 25 р, стаж роботи не менше 3 років у страхуванні, в/о; заступники директора - вік від 25 років, стаж 4 р, в/о; спеціаліст або офіс - менеджер - вік від 20 років, стаж хоча б 1 рік, знання ПК, комунікабельність. З метою розширення філій проводиться новий набір кадрів.
6.Ресурсн - Закрите Акціонерне Товариство страхова компанія "Кредо-Класик" з метою забезпечення своєї діяльності у майбутньому кваліфікованими кадрами здійснює оплату за навчання для деяких студентів, а також щомісячно відраховує 7% від прибутків у резервний фонд для здійснення негайної оплати за вимогами. Слід зауважити, що підприємство максимально використовує наявні організаційні ресурси та потребує їх залучення ззовні.
Зовнішнє середовище:
Фактори зовнішнього середовища прямого впливу:
1.Споживачі. У своїй діяльності СК орієнтується на забезпеченні потреб споживачів, тому вона використовує працю висококваліфікованих спеціалістів, новітню техніку та технологію, що підвищує репутацію даної СК серед споживачів. При цьому основними групами споживачів є такі: населення міське та сільське; туристичні фірми; іноземні організації; суб'єкти ЗЕД; індивідуальні замовники з високим рівнем доходу. У зв'язку із розширенням видів діяльності СК планується, що коло споживачів поповниться такими групами: індивідуальні власники авто; бізнесмени та туристи з високим рівнем доходу тощо. Вплив фактора є максимально позитивним, оскільки існує тенденція до зростання попиту на послуги підприємства.
2. Конкурентами СК "Кредо-Класик" у страховій галузі є АСК "Гарант-Авто", СК "PZU", СГ "ТАС" , які надають страхові послуги в межах України та за кордон.
3. Державні органи влади розробляють, формулюють і затверджують засади функціонування

 
 

Цікаве

Загрузка...