WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Розробка системи менеджменту у страховій компанії ЗАТ «Кредо-Класик» - Курсова робота

Розробка системи менеджменту у страховій компанії ЗАТ «Кредо-Класик» - Курсова робота

ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ, ЯКЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ
4.1. Для проведення ефективної рекламної кампанії з метою підняття іміджу компанії "Кредо-Класик" оптимальною альтернативою з позиції системної орієнтації та забезпечення перспективи дальності організації є укладання на конкурсних засадах договору з рекламною агенцією, яка запропонує на вигідних умовах прийнятну та ефективну рекламну кампанію.
4.2. Комітет розмішує оголошення у ЗМІ щодо проведення конкурсу на реалізацію рекламної кампанії підприємства, повідомляє учасникам умови участі та обирає рекламну агенцію з найбільш репрезентативнішою рекламою.
.
5 етап. ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ
5.1. Обговорення умов співпраці з обраним рекламним агентством.
5.2. Після обговорення директор укладає договір з рекламним агентством про проведення рекламної кампанії.
5.3. Директор видає розпорядження про сприяння рекламним агентам щодо надання інформації про різні аспекти діяльності організації для рекламних цілей.
6 етап. РЕАЛІЗАЦІЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ ТА ОЦІНКА РЕЗУЛЬТАТІВ
6.1. Рекламне агентство, користуючись наданою підприємством інформацією, проводить широкомасштабну рекламну кампанію.
6.2. Заступники директора контролюють зміни у діяльності страхової компанії, викликані рекламною кампанією.
6.3. Заступники доповідають директору про позитивні зміни у діяльності підприємства, викликані реалізацією рекламної кампанії.
Рис. 6. Процес вироблення раціонального управлінського рішення щодо зменшення кількості крупних клієнтів в
СК "Кредо-Класик".
РОЗДІЛ 5. ПРОЕКТУВАННЯ КОМУНІКАЦІЙ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Характеристику усіх видів комунікацій в організації, а такожприклади застосування інформації та документації при відповідних комунікаціях наведено у табл. 10.
Комунікації СК ЗАТ "Кредо-Класик"
Таблиця 10
Види комунікацій Характеристика конкретних видів комунікацій Приклади використання інформації при різних видах комунікацій Приклади застосування документів при здійсненні різних видів комунікацій
1) За сферою охоплення:
І.Між організацією і зовнішнім середовищем Здійснюється обмін інформацією між організацією та споживачами, постачальниками, державою, політичною системою. Шляхом реалізації рекламної кампанії СК "Кредо-Класик" інформує споживачів про нові види страхових послуг, акції, знижки, а також подарунки. Рекламна кампанія реалізується на засадах укладеного договору між СК "Кредо-Класик" та рекламною агенцією, затвердженого кошторису та графіку проведення рекламної кампанії.
2. Організаційні
- від вищих рівнів управління до нижчих (зверху вниз) Передається інформація про планові завдання, зміни у діяльності страхової компанії, нововведення тощо. Директор інформує підлеглих про проведення атестації усіх працівників організації. Рішення про проведення атестації підлягає оформленню у вигляді наказу на здійсненні атестації, формування положення про проведення атестації.
- від нижчих рівнів управління до вищих (знизу вгору) Передається інформація про недоліки у роботі, прохання, пропозиції, рекомендації тощо. Менеджер інформує директора та заступника, що більший дохід від продажу страхових полісів принесе автосалон "Ауді", ніж "МЖКавто". В першому - більш престижні автомобілі і користуються більшим попитом, ніж у другому - вітчизняні. Ця інформація подається у вигляді службової записки.
- між різними офісами Передається інформація стосовно конкретних взаємозалежних сфер, параметрів, завдань виробничо-господарського процесу. Відкриті філії у деяких містах повідомляють головний офіс про необхідність закупки канцелярських товарів, оргтехніки, фотоапарата тощо. Оформляється у вигляді замовлення і службової записки.
- між керівником і підлеглих (робочою групою) Передається інформація про конкретні завдання, що стоять перед робочою групою керівника. Головний бухгалтер повідомляє підлеглих бухгалтерів про очікування на податкову перевірку діяльності організації. Головний бухгалтер видає розпорядження та інструкції щодо перевірки усіх бухгалтерських документів.
З.МІж-особистісні Передається службова, спеціалізована, фінансова та ін. інформація між окремими працівниками в межах організації. Юрисконсульт передає інформацію головному бухгалтеру щодо змін в оподаткуванні прибутку підприємств. Юрисконсульт надає головному бухгалтеру Закон України "Про оподаткування прибутку підприємств" від 01.01.2003 р.
2) За способом виникнення:
- формальні Передається офіційна інформація організаційними комунікаційними каналами в межах організаційної структури управління. Директор видав розпорядження юрисконсульту ретельно ознайомитись із договором на надання будівельних послуг щодо будівництва банку "Кредо Капітель". Юрисконсульт, виконуючи розпорядження директора, користується договором та допоміжними нормативно-правовими актами.
- неформальні Передається між працівниками організації неофіційно і може стосуватись будь-яких сфер (особистої, культурної, соціальної тощо). Директор радиться із юрисконсультом та заступником директора з експлуатації відносно питання, якої площини повинен бути банк, його висота та ін. Приватна розмова, базою для якої служать архітектурна розробка та інші дані.
3) За способом здійснення:
- вербальні Словесні комунікації, які здійснюються через розмови, усні заяви, повідомлення Секретар- референт повідомив директора, що за час його відсутності йому телефонували партнери Середюк І. І., Петківський І. В.
- невербальні Несловесні комунікації, які
ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ 3
використанням мови жестів (погляду, виразу обличчя, посмішки тощо). Директор власним виразом обличчя виявив незадоволення від пропозиції заступника директора із роздрібних продаж щодо підняття заробітної плати спеціалістам, які працюють в офісах, де вже відкрилися філії..
Приклад графічної моделі комунікаційного процесу в СК "Кредо-Класик" наведено на рис. 7.
Зворотній зв'язок:: директор видає наказ
на ремонт головного офісу СК "Кредо-Класик" Відправник - заступник директора з експлуатації на засадах незадовільного стану деяких кабінетів формує ідею щодо їх оновлення.
Заступник директора з експлуатації формує проект заміни кабінетів на умовах лізингу.
Заступник директора з експлуатації приймає рішення щодо особистого представлення даного проекту директору.
Заступник директора з експлуатації особисто представляє директору проект оновлення кабінетів, пояснюючи їхні переваги та недоліки.
Отримувач - директор ретельно оцінює та аналізує отриману інформацію.
Отримувач - директор з'ясовує у заступника директора з експлуатації ступінь урахування у проекті усіх правових та фінансових аспектів.
Можливі шуми у комунікаційному процесі: не досить чіткий та зрозумілий

 
 

Цікаве

Загрузка...