WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Організація культурно-масового обслуговування в підприємствах готельного господарства - Курсова робота

Організація культурно-масового обслуговування в підприємствах готельного господарства - Курсова робота

надається: доставка багажу при заїзді та виїзді; місце на відкритій автостоянці готелю; користування басейном, тренажерним залом; сауною(з 8.00 до 11.00); доставка у номер факсів, кореспонденції та інших повідомлень, що надійшли для гостя готелю; доставка преси в кожний номер; 25 телевізійних каналів на різних мовах світу; дя номерів "апартаментів"-зустріч/проводи в аеропорт та на залізницю транспортом готелю; кава, чай в "люксах" та "апартаментах"; вода мінеральна, цукерки в кожний номер; користування Internet в номерах "люкс" та "апартаментах"; телефонні переговори в межах м. Києва; чистка взуття; виклик швидкої допомоги. Слід зазначити, що певна кількість пропонованих послуг надається не безпосередньо готелем, а тур-оператором, яким у даному випадку виступає ВАТ "Інтурс-Київ", що знаходиться на території готельного комплексу. Між даним туристичним агенством і готелем підписано договір про співпрацю. "Інтурс-Київ" має своє представництво у аеропорту "Бориспіль", де цілий, спеціально організований відділ займається зустріччю гостей і проведенням їх по "зеленому коридору". Агенство надає послуги бронювання квитків, обслуговування у аерапорту, надання транспорту, послуги гідів-перекладачів та широкий вибір культурно-розважальних програм і екскурсій.(Таблиця1) " ПРЕЗИДЕНТ- ГОТЕЛЬ КИЇВСЬКИЙ " є досить великим готельним комплексом, який потребує належного управління. В управлінні даним підприємством використовується лінійно-функціональна структура. Очолює правління генеральний директор, якому підпорядковуються: головний бухгалтер, юрист-консультант, перший заступник генерального директора, інженер з охорони праці, інспектор з питань надзвичайних ситуацій, відділ кадрів та заступник генерального директора з технічних питань. Головний бухгалтер, в свою чергу, керує бухгалтерією, планово-економічним відділом та касирами. Першому заступнику генерального директора підпорядковуються директор готелю, директор ресторану та завідувач центру здоров'я та краси. А заступнику генерального директора з технічних питань звітують начальник інженерної служби та служба безпеки. (Більш детально структура розглянута на схемі 1). Готель надає послуги вітчизняним та іноземним гостям. Тому неухильним правилом для персоналу є поважне відношення до будь-яких культурних традицій і способу мислення, а також готовність до спілкування без перешкод. Працівники даного готелю містять у собі всі складові зовнішньої і внутрішньої культури людини, а саме: правила стосунків і звертання, уміння правильно виражати свої думки, дотримуватися мовного етикету, приємний та охайний зовнішній вигляд, гідність та скромність. Поводять себе тактовно та вічливо. Облікова кількість штатних працівників підприємства складає 485 осіб, з них 307 жінок. 172 працівники закінчили навчальні заклади освіти 1-2 рівня акредитації, 121- 3-4 рівня. У комплексі працює 8 інвалідів та 41 особа, пенсійного віку. Велика кількість працівників віком від 20 до 28 років.
2.2 Аналіз організації культурно-масового обслуговування у закладі Даний готельний комплекс пропонує своїм гостям широкий вибір можливостей, щодо проведення різноманітних культурно-масових заходів та організації ділових зустрічей і конференцій. Саме головне і позитивне, на мою думку, те, що у відвідувачів завжди є можливість вибору серед широкого асортименту пропонованих послуг. Так, наприклад, готель може запропонувати будь-якій бізнес-делегації, в залежності від її чисельності і побажань, місце для зборів, засідань, семінарів чи конференцій. Для проведення маштабних заходів з великою кількістю учасників гостям пропонується оренда крнгрес-холу. Конгрес-хол - це окрема будівля, яка ідеально відповідає вимогам організаторів міжнародних конгресів, виставок, презентацій, шоу-програм. Він розрахований на 465 місць, його площа становить 342 м2, а висота 5-6 м. Велика сцена, широкий екран - в розпорядженні організаторів масових заходів. Просторий хол, бар, гардероб, зручне місце для реєстрації, виставкова площа, гримерні та VIP- кімнати, також може бути надана окрема кімната для офісу. Необхідне технічне обладнання (проектор, фліп-чарт, мікрофони тощо) надаються за замовленням.
А за умови оренди більше 3 годин, звукопідсилююче обладнання та 3 мікрофони надаються безкоштовно. (Рис.2;Табл2). Хол Конгрес-холу, площею 203 м2 та висотою 5,5 м, може здаватися в оренду окремо для проведення круглих столів та фуршетів, а також засідань з П- подібним розташуванням столів.
Рис.2 План Конгрес-холу.
Є у готелі і власний актовий зал, щоправда менших розмірів. Його площа становить 120 м 2 , а розміститися в ньому може 100 осіб. Віддаленість від ресторанного блоку та наявність окремого входу забезпечують тишу й автономність під час проведення заходу. Виготовлені за замовленням стільці з відкидними столиками, стаціонарний екран, трибуна - все також вдало пристосовано для проведення семінарів, конференцій, презентацій. На другому поверсі ресторану "Київський" розташовані невеликі банкетні зали, в оздобленні яких широко використано оригінальне декоративне підсвітлення. Тут також зручно проводити банкети, збори, засідання та семінари, але лише у тому випадку, якщо кількість учасників незначна. (Табл.2) Зал "Печерськ"- площа: 51м2. В інтер'єрі використано вітражне вікно, шпалери на шовкографії, декоративний камін. Завдяки вдалому розташуванню та зручному столу видовженої форми, зал найкраще пристосований для проведення семінарів та тренінгів, банкетів та коктейлів на 20 осіб, або фуршетів до 30 осіб. Зал "Предслава", площею 110 м2, є універсальним залом з можливістю проведення банкетів до 56 осіб, або фуршетів до 100 осіб. Завдяки великій кількості дзеркал, якими оздоблено зал, створюється відчуття простору та об'єму. Для проведення семінарів та тренінгів, зустрічей та засідань, можливе 0-, П-, Т- подібне розташування столів. Гості також можуть користуватися послугами бізнес-центру, що розташований у холі готелю та пропонує: дві переговорні кімнати, на 12 осіб; міжміський та міжнародний телефонний зв'язок; факсимільний звя'зок; комп'ютер, можливість доступу до Internet; копіювальний апарат. Бажаючи провести банкет, відсвяткувати юбілей, свадьбу чи будь-яку іншу урочисту подію, або просто гарно провести час, гість також має можливість вибору. "Президент-готель Київський" пропонує два шикарні зали "Слов'янський" та "Європейський", що разом складають ресторан "КИЇВСЬКИЙ" , а також банкетний зал "Михайлівський" на 20 місць та банкетний VIP-зал "Київ", що розрахований на 18 осіб. Зал "Європейський" розташований на 3-му поверсі ресторану "Київський" і може вміщувати 220 осіб, або 450- при організації фуршету. Він призначений для проведення банкетів із великою кількістю учасників. Тут зручно святкувативесілля, ювілеї,

 
 

Цікаве

Загрузка...