WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Оцінка конкурентоздатності послуг (на прикладі ЗАТ СК „Веско” – страхування) - Курсова робота

Оцінка конкурентоздатності послуг (на прикладі ЗАТ СК „Веско” – страхування) - Курсова робота

медичного страхування.
3. Супроводжувати договори страхування майнових ризиків.
А у перспективі:
4. Супроводжувати страхування виїзджаючих закордон.
В рамках внутрішнього асистанту спочатку повинні бути створені call-центр, в якому мають працювати цілодобові телефонні лінії по консультації та організації допомоги при ДТП, та невідкладної медичної допомоги. Приймаючидо уваги структури портфелю страхових премій СК "Веско", в цьому центрі повинні працювати цілодобово: аварійний комісар, спеціаліст по врегулюванню зюитків, лікар-експерт.
Додатково у робочі години (період найбільшого числа завернень Страхувальників задопомогою) - спеціалісти з врегулювання збитків.
З технічної точки зору центр має бути обладнаний (окрім цілодобових телефонних ліній), електронною базою данних, яка вмістить в собі позиції договорів страхування, які передані на обслуговування цього центру.
Друге інноваційне впровадження, що пропонується запровадити з метою більш повної реалізації правового регресу - це створення у структурних підрозділх (філіях) відділів регресної діяльності.
Спеціалісти цих відділів, маючи юридичну освіту, мабуть організовувати реалізацію права регресу матеріальних збитків до юридичних та фізичних осіб, винних в настанні страхових подій.
Ця робота має зменшити збитки від основної діяльності страховика
3.2 Напрямки вдосконалення конкурентоздатності послуг СК "Веско".
Аналізуючи список клієнтів, можна зробити висновок про надзвичайно сильні позиції компанії в Запорізькому регіоні. Це без сумніву є позитивним моментом в господорюванні, але очевидним є недостатній охват такого промисловопотужного регіону як Донеччина і Луганщина. В зв'язку цим вважаю за необхідно звернути свою увагу на цей ринок, що має без перебільшення величезний фінансовий потенціал.
Як ми можемо судити з порівняльної таблиці 2.3, компанія "Веско" має 30 офісів на теріторії України, що без сумніву є недостатнім, адже не охоплені всі обласні центри, а представництво в деяких є непропорційним потенціалу того чи іншого регіону (наприклад Одесса, Львів). В зв'язку з чим вважаю за необхідне продовжувати розширювати філіальну мережу з акцентом на Західний регіон, де представництво особливо обмежене, адже стратегія компанії, описана в розділі 2.1, декларує, що компанія переводить акценти на роботу з приватними особами, аніж з корпоративними і промисловими партнерами.
Аналізуючи таблицю 2.4 можна побачити непропорційність рівня платежів і виплат (18 і 38 місце відповідно). Наряду з високими показниками резервів і гарантійного фонду це дає підстави на зменшення тарифів. При кваліфікованому і професійному підході до зниження тарифів, це може мати відчутний позитивний ефект, оскільки конкуренція мій Страховиками тільки зростає і такий козир в боротьбі за клієнта може бути вирішальним.
Аналізуючи рисунки 2.1-3, можна зробити висновок, що необхідним також є збалансувати портфель страхових премій в розрізі основних груп страхових продуктів шляхом збільшення надходження страхових платежів по особистом видам страхування (в тому числі медичного).
А також збалансувати портфель страхових премій в розрізі клієнтських груп шляхом акцентування на роботі з фізичними особами, роздрібним бізнесом.
Але головне правильно бізнесу: "Зупинитися в розвитку рівнозначно кроку назад". Тому головна і найбільш широка рекомендація щодо посилення конкурентоздатності є продовжувати вдосконалювати свої продукти, оскільки ринок страхування України стрімко зростає, і щоб гарантувати конкурентоспроможність свої послуг і в майбутньому, необхідно бути за крок попереду конкурентів.
ВИСНОВКИ
Основними вимогами до страхової діяльності залишається інформаційне забезпечення страхового ринку, удосконалення методології страхування та його економіки й організації, а також підготовка і перепідготовка кадрів. В більш широкому плані в Україні по суті стоїть питання розвитку страхового захисту, як окремого напряму державного регулювання розвитку народного господарства. Важливим напрямом страхової діяльності залишається впровадження зарубіжного досвіду організації страхування і ефективного функціонування страхового ринку, оскільки страхові компанії в розвинутих країнах знають мають значний досвід ринкових перетворень, постійно оцінюють ризик і прогнозують страхові події, розробляють рекомендації по підвищенню ефективності роботи страховиків і страхувальників.
В курсовій роботі:
1 Визначено параметри оцінювання конкурентоздатності послуг на ринку страхування, за допомогою яких можна дати оцінку відповідності продукту компанії до сучасник ринкових вимог
2. Порівняні показники СК "Веско" з показниками компаній-конкурентів, що на на глядному прикладі показує необхідність: вдосконалення того чи іншого напрямку в наданні послуг, концентрації на певних процесах оптимізації супроводження договорів страхуваня та інше.
3. Проаналізувана конкурентоздатність послуг СК "Веско", в тому числі на основі порівняння з компаніями-конкурентами. Виходячи з чого можна переконатися в конкурентноспроможності діяльності цієї страхової компанії на ринку фінансових послуг України в загалі, і Запорізькому регіоні зокрема.
4. Віднайшлии шляхи вдосконалення послуг, окресливши не тільки необхідні напрямки вдосконалення вже існуючих послуг, але й введення інноваційних пропозицій, що безумовно покращить репутацію компанії, її конкурентоздатність, і, відповідно, її показники.
СПИСОК ПОСИЛАНЬ
1. Базидевич В. Д., Базидевич К.С. Страхова справа. - 3-тє вид., перероб. і доп. - К.: Т-во "Знання", КОО, 2003. - 250с.
2. Горбач Л. М. Страхова справа: Навч. посібник. - 2-ге вид., виправлене. - К.: Кондор, 2003. - 252с.
3. С.М. Панчишин. Економика: Навч. Посібник для навч. закладів /З.Г. Ватаманюк, С.М. Панчишин, І.М. Грабинський та ін. За ред З.Г. Ватаманюка, С.М. Панчишина/. - К.: Либідь, 1999. - 384с.
5.Залетов О.А. Страхование в Украине (под ред. Слюсаренко О.А. д-р екон. наук), - К.: МА "BeeZone", 2002 - 452 с.
6.Страховий бізнес України - (Керівник С.Подий), - Видавництво "Логос", 2001.
7.Акименко А.В. Развитие отечественного страхового рынка - шаг к укреплению национальной безопасности Украины // Финансовые услуги. - 1998. - № 5-6. - С. 58-60.
8.Архипов А.П. Управление страховой компанией в условиях кризиса платежеспособности // Финансы. - 1996. - № 11. - С. 40-43.
9. Рейтингові показники Ліги Страхових Організацій України // Інтернет-ресурс www.insurancetop.com
10. Річний звіт діяльності компанія СК "Веско" по 2004, 2005 і піврочний по 2006 роках // інтернет-ресурс vesko.com.ua
11. Українский сервер страхування "Insurance Online" www.uainsur.com
12. "Подайте багатому настрховку". Лідія СУРЖИК. // Дзеркало тижня № 43 (622) , 11 - 17 Листопада 2006 року
13. Мюнхаузени від страхування Леонід Хорін // Дзеркало тижня № 46 (521) , 13 - 19 Листопада 2004 року

 
 

Цікаве

Загрузка...