WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Оцінка конкурентоздатності послуг (на прикладі ЗАТ СК „Веско” – страхування) - Курсова робота

Оцінка конкурентоздатності послуг (на прикладі ЗАТ СК „Веско” – страхування) - Курсова робота

представництво "Равак" в Україні
й інші
Будівельні компанії:
"Мостбуд", "Консоль", "Житло-Буд"
і інші.
Автомобільні дилери:
Автомобільна група "Альфа", "Мазда Моторс Київ", "АККО Инвест", "Меркурій", "Нико-Украина", "Ниссан-Украина", "Автотрейдинг-Киев"
"Автосаммит Лтд.", ДП "АВТО Интернешнл" , "ИЛТА", "Алмаз-Моторс" , "Виннер Форд"
Як ми можемо завсідчитися, наявність клієнтів такого рівня не може не справити позитивне враження на потенційного клієнта, що врешті-решт і формує поняття конкурентоздатності.
Четвертим фактором є співробітництво з перестраховувальними спільнотами і ассистанськими компаніями (облігаторний захист портфелю компанії)
Страхування майна підприємств
СК "Веско" має Облігаторний пропорційний квотно-ексцедентний договір з компаніями: SCOR (Франція), рейтинг A- (Standard&Poor's) (лідер договору), Hannover Re (Німеччина), рейтинг A (A.M. Best), Польське перестрахувальна спільнота (Польща), рейтинг У+ (A.M. Вest), ОСАО Ингосстрах (Росія), рейтинг BB (Standard&Poor's).
Ємність договору - 10 000 000 USD на один об'єкт. Автоматична непряма секція - 5 000 000 USD на один об'єкт.
Страхування будівельно-монтажних ризиків
SCOR (Франція), рейтинг A- (Standard&Poor's) (лідер договору), Hannover Re (Німеччина), рейтинг A (A.M. Best), Польське перестрахувальна спільнота (Польща), рейтинг У+ (A.M. Вest), ОСАО Ингосстрах (Росія), рейтинг BB (Standard&Poor's).
Ємність договору - 10 000 000 USD на один об'єкт. Автоматична непряма секція - 5 000 000 USD на один об'єкт.
Страхування вантажів
Облигаторный пропорційний квотний договір з компаніями SCOR (Франція), рейтинг A- (Standard&Poor's), Hannover Re (Німеччина), рейтинг A (A.M. Best).
Загальна ємність договору - 1 500 000 USD на одне перевезення. Автоматична непряма секція ; 750 000 USD на одне перевезення.
Страхування відповідальності автоперевізника відповідно до Конвенції про Договір міжнародного автоперевезення (CMR)
Облигаторный пропорційний квотний договір з компанією SCOR
(Франція), рейтинг A- (Standard&Poor's).
Загальна ємність договору - 700 000 USD на один транспортний
засіб на один рік. Автоматична непряма секція ; 350 000 USD.
Страхування загальногромадянської відповідальності, Відповідальності за якість товарів, робіт, послуг; Відповідальності роботодавця; Професійної відповідальності.
Облигаторный пропорційний квотний договір з компанією SCOR
(Франція), рейтинг A- (Standard&Poor's).
Загальна ємність договору - 1 000 000 USD на одну подію/один поліс страхування
Автоматична непряма секція ; 500 000 USD
Необхідно окремо відмітити наявність договору про співробітництво з компанією SCOR (Франція), що є одним зі світових лідерів перестрахування. Сам факт згоди компанії SCOR перестраховувати ризики СК "Веско" дає сигнал клієнтам і партнерам про те, що Веско має стабільні і динамічно зростаючі фінансові показники, високий рівень послуг і антерайтингу, і, без перебільшення, надає цій страховій компанії світове визнання в сфері страхування.
6. Система врегулювання збитків є не менш важливою складовою в визначенні конкурентоздатності.
СК "Веско" має окремий департамент, в якому працюють сертифіковані аварійні комісари, лікарі-експерти, юридичний відділ. Ця складова є найбільш важливою для страхування автотраспорту, більшості видів майна, а також особистого страхування (в тому числі медичного).
7. Філіальна мережа.
Як було відмічено в попередньому розділі, філіальна мережа - це не тільки зручність для клієнтів, а й індикатор серьйозності
На даний момент компанія "Веско" має 30 офісів на теріторії України. Порівняємо цей показник з аналогічними компаній "А" і "В"
Таблиця 2.4 Порівняння філіальних мереж СК "Веско" і Компаній "А" і "В"
Кількість офісів на теріторії України
СК "Веско" Компанія "А" Компанія "В"
30 50 10
Як бачимо, філіальна мережа Компанії "А" значно ширша, за ту, що має СК "Веско".
Таким чином, в цьому розділі, була розглянута страхова компанія "Веско", її основні показники діяльності, проведений грунтовний аналіз конкурентоздатності страхової компанії, методами, зазначеними в попередньому розділі, враховуючі всі найважливіші фактори і особливості ринку фінансових послуг.
Вищенаведені різноманітні показники діяльності Закритого акціонерного товариства "Страхової компанії "ВЕСКО", дають змогу зробити висновок в конкурентноспроможності діяльності цієї страхової компанії на ринку фінансових послуг України.
Цей висновок також підтверджує дослідження Рейтингового центра "Експерт Україна" згідно якого, Закрите акционерне товариство "Страхова компанія "ВЕСКО" отримала найвищу рейтиногову оцінку стійкості - Ааа і ввійшла в першу п"ятірку найстійкіших і інформаційно відкритих компаній України. Оціна рівня стійкості страхових компаній проводилась аналітичною службою Рейтингового центру на базі методики, розробленої Держкомфінпослугами.
Всього в рейтингу приймало участь 140 компаній, що спеціалізуються на загальних видах страхування, з яких 100 компаній отримали рейтингову категорію. Зі 100 компаній було виділено 36, котрі визнані компаніями з високим рівнєм корпоративної культури і інформаційної відкритості. Послуги СК "Веско" були порівнені з аналогіними прдуктами компаній-конкурентів, які мають схожий рейтинг з цією страховою компанією, на основі чого були зроблені висновки і пропозиції, які зазанечені в наступном розділі.
3. ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ КОНКУРЕНТОЗДАТНОСТІ ПОСЛУГ СК
"ВЕСКО"
3.1 Інноваційні введення в діяльність СК "Веско"
Конкурентоздатність страхової компанії "ВЕСКО" підтверджує її дінамічний розвиток по всім основним фінансовим показникам діяльності за останні роки.
Не дивлячись на очевидні перепони - закритість інформації про внутрішні процеси і страхові програми конкурентів - ми мали змогу проаналізувати конкурентоздатність СК "Веско" в вигляді порівння з компаніями-конкурентами. Мусимо відмітити певну схожість рівня конкурентоздатності компаній, що знаходяться в першій двадцятці (по рейтингу Ліги страхових організацій України) і разючу їх відмінність від Страховиків за межею перших 150 місць, порівняння з якими є неможливим через корінні відмінності - перш за все ненадання повного спектру страхових послуг і очевидну локальність цих комнаній, яка найчастіше проявляється в орієнтації на обслуговування конкретного підприємства.
І все ж таки попри велику схожість між порівнюваними компаніями спробуємо окреслити деякі рекомендації, виконання яких, забеспечить компанії "Веско" довготермінові вигоди і зміцнить її позиції на ринку фінансових послуг України.
Для рішення питання найкращого і найоперативнішого обслуговування клієнтів в компанії необхідне поетапнестворення внутрішньої асистанської компанії.
Ця компанія повинна вирішувати наступні питання:
1. Супроводження договорів страхування автотраспорту (АвтоКАСКО, ОСАГО)
2. Супроводжувати договори добровільного

 
 

Цікаве

Загрузка...