WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Удосконалення маркетингового комплексу комерційного банку «Володимирський» - Курсова робота

Удосконалення маркетингового комплексу комерційного банку «Володимирський» - Курсова робота

Населення довірило банку понад 36,6 млн.грн. своїх заощаджень, що свідчить про високий рівень довіри.
Політика Банку в області залучення коштів населення спрямована на зміцнення позицій на ринку вкладів фізичних осіб. Банк постійно пропонує нові продукти для фізичних осіб, розроблені на основі оцінки макроекономічних параметрів, моніторингу регіональних ринків депозитних послуг, рівня попиту на визначені умови по вкладам. Запропоновані Банком продукти враховують потреби всіх соціальних і вікових груп громадян, розраховані як на малозабезпечені прошарки населення, так і на людей із середнім і високим рівнем доходів.
Поряд з тиражуванням стандартних конкурентноздатних банківських послуг, орієнтованих на широкі маси населення, пропонується індивідуальне обслуговування і вкладні послуги для VI? - клієнтів.
Процентна політика по строковим депозитам фізичних осіб спрямована на пропозицію процентних ставок, що враховують ринкові умови, вартість ресурсів Банку. вимоги НБУ.
Динаміка строкових коштів фізичних осіб, тис.грн.
Маючи збалансовану структуру балансу, у період кризи на депозитному ринку наприкінці 2004 року та значного відтоку ресурсів Банк без допомоги інших фінансових установ забезпечив необхідний рівень ліквідності та своєчасне виконання своїх зобов'язань перед вкладниками, а в І кварталі 2005 року повністю відновив рівень депозитного портфелю.
У частині залучення онкольних коштів населення основні зусилля банка були спрямовані на залучення коштів пенсіонерів.
Пенсійний фонд України знову визначив банк "Володимирський" уповноваженим банком з виплати пенсій та соціальних допомог. Згідно з рішенням конкурсної комісії тристоронній договір на здійснення цих послуг між банком, Пенсійним фондом України та Міністерством праці та соціального захисту продовжується терміном до 01.01.2007 року.
Банк "Володимирський" обслуговує пенсіонерів з 2004 року. Усі належні до виплати суми, що перераховуються банку Пенсійним фондом України зараховуються на рахунки одержувачів у той же банківський день. З поточного рахунку пенсіонери можуть одержувати пенсію в будь-який зручний для них час у найближчому для них відділенні банку. При цьому на залишок коштів нараховується 11% річних. Крім того, в банку "Володимирський" затверджена Пенсійна програма, в рамках якої передбачено безкоштовне відкриття та обслуговування поточних пенсійних рахунків, підвищені процентні ставки по депозитах, знижені процентні ставки по споживчих кредитах.
Станом на 01.01.2006 року в банку відкрито 2 484 рахунків для виплат пенсій та соціальних виплат, що на 1 669 рахунків більше, ніж на початок року.
Динаміка залишків коштів на рахунках фізичних осіб, тис.грн.
Також, банк "Володимирський" одержав статус уповноваженого банку з виплати заробітної плати співробітникам бюджетних організацій і соціальної допомоги.
12 грудня 2005 року у Міністерстві фінансів відбувся конкурсний відбір з визначення уповноважених банків, через які мають здійснюватись ці виплати, за результатами якого банк визначено переможцем конкурсу (протокол №4 від 12.12.05). Основними критеріями у виборі банків були: аудиторський висновок про діяльність банку, висновок НБУ про ліквідність банку, пільгові умови обслуговування.
Зростання платоспроможності населення та попиту на кредитні послуги обумовило нарощування обсягів кредитування фізичних осіб, що відповідає діючій концепції розвитку банку "Володимирський".
Обсяги кредитів, наданих фізичним особам, зросли в 2005 році майже в 3 рази і станом на 01.01.2006 року становили 11 549,0 тис.грн.
Динаміка кредитного портфеля фізичних осіб, тис.грн.
Протягом 2005 року нашими партнерами по споживчому кредитуванню населення стали найбільші автосалони, оператори побутової техніки, меблів тощо м. Сум та Сумської області.
Банк "Володимирський" пропонує різноманітний вибір кредитних послуг, серед яких кредитування на поточні потреби, на придбання автомобілів, на навчання, на придбання різноманітних товарів та послуг. При цьому, враховуючи тенденції в сегменті споживчого кредитування, Банк в минулому році значно збільшив терміни надання кредитів.
Банк пропонує клієнтам-фізичним особам повний спектр розрахункових операцій в національній та іноземній валюті: відкриття та обслуговування поточних рахунків, безготівкові розрахунки, грошові перекази, касове обслуговування, прийом всіх видів платежів, а також повний перелік валюто-обмінних операцій, надання в користування індивідуальних сейфів, тощо.
У минулому році банк "Володимирський" як партнер банку "Фінанси та кредит" став учасником системи грошових переказів "Аверс", яка діє на території України.
Фінансовий результат
За результатами 2005 року банк отримав прибуток у сумі 675,6 тис. гри. Загальний дохід банку за 2005 рік становив 16834,4 тис.грн. Загальні витрати за 2005 рік становили 16 158,8 тис.грн. Банком перераховано до бюджету податок на прибуток в сумі 165,3 тис.грн., що становить 1 % від суми нарахованих доходів та відповідає рекомендованому Національним банком України значенню.
Банк розбудував внутрішню систему управління процентною політикою так, щоб бути чутливим до зміни процентних ставок на ринках та підтримувати на належному рівні чистий спред та маржу. Працює система планування, система маркетингового дослідження фінансово-банківського ринку, регулярно здійснюються оцінка економічного та політичного впливів щодо зміни курсів валют та вартості ресурсів, а також їх вплив на фінансовий стан банку.
Банк щомісячно аналізує динаміку процентної маржі та спреда, розробляючи стратегію по формуванню процентної політики.
За результатами роботи в 2005 році чиста процентна маржа по ТОВ КБ "Володимирський" склала 7,3 % при цьому значення показника по порівняльній 4-й групі банків становить 5,24 %. Чистий спред склав 6,9 %, що також перевищує середнє значення по порівняльній групі банків (5,29 %).
Щодо показників ефективності діяльності, слід відмітити, що значення показника рентабельності активів становить 0,64 %, що не відповідає запланованому банком значенню, але перевищує середнє значення по порівняльній групі банків (0,43
%).
У результаті діяльності, за весь час, з 01.01.2005 року по 31.12.2005 року, Банком були отримані процентні, комісійні, торгівельний та інші банківські доходи.
Процентні доходи були отримані по операціях за коштами, розміщеними в інших банках, за наданими кредитами суб'єктам господарської діяльності, за кредитами, наданими фізичним особам, за цінними паперами. Чистий процентний дохід склав 7 720 тис. грн.
Комісійні доходи отримані Банком за операціями з клієнтами, а саме через надання широкого спектру послуг по розрахунково-касовому обслуговуванню, кредитному обслуговуванню, по позабалансовим операціям. Чистий комісійний дохід склав 4 057 тис. грн.
Торгівельний дохід склав717 тис. грн.
Відповідно до Закону України "Про банки та банківську діяльність", з метою захисту інтересів

 
 

Цікаве

Загрузка...