WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Удосконалення маркетингового комплексу комерційного банку «Володимирський» - Курсова робота

Удосконалення маркетингового комплексу комерційного банку «Володимирський» - Курсова робота

увагу приділяв співробітництву з підприємствами малого І середнього бізнесу.
Банку протягом минулого року вдалось сформувати і тиражувати стандартні портфелі банківських послуг, що можуть надаватися в будь-яких регіонах, для приватних підприємців, представників малого і середнього бізнесу, великих корпоративних клієнтів. Обслуговування юридичних осіб здійснюється на основі гнучких сучасних технологій, які максимально адаптовані до вимог клієнта.
Нашими конкурентними перевагами є гнучка тарифна і процентна політики, їх мобільність, достатньо різноманітний продуктовий ряд та його адаптація до регіональних особливостей.
Результатом проведення цілеспрямованої клієнтської політики стало зростання клієнтської бази Банку.
Станом на 01.01.2006 року кількість контрагентів - юридичних осіб становить 1343, що на 280 більше, ніж на початок року.
Протягом минулого року клієнтська база розширилась географічно. Нашими клієнтами стали провідні будівельні, страхові та консалтингові компанії Києва та Харкова.
Широкий вибір програм розміщення тимчасово вільних коштів, які були розроблені та впроваджені в минулому році банком "Володимирський", забезпечив збільшення строкових депозитів юридичних осіб протягом звітного року з 2 782,0 тис.грн. до 11 849,5 тис.грн.
Банк "Володимирський" пропонує різноманітні сучасні банківські продукти, які задовольняють вимоги клієнтів щодо строків, рівня доходності, можливості поповнення чи використання депозитних коштів. Банк використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням специфіки його діяльності та грошових потоків.
Динаміка строкових коштів СГД, тис.грн.
Банк "Володимирський" в минулому році залишався єдиною банківською установою, яка має юридичну адресу в Сумській області. Тому банк традиційно був націлений на виконання місцевих бюджетних програм і сприяв тому, щоб кошти краю працювали задля його розвитку.
Висока репутація та виважена відсоткова політика дозволила банку "Володимирський" залишитися оператором по обслуговуванню тимчасово вільних коштів міської громади.
За користування бюджетними коштами банк "Володимирський" в 2005 році до бюджету міста додатково перерахував 227,7 тис.грн., проти 82,5 тис.грн. у 2004 році.
Динаміка середньоденних залишків коштів на строковому
рахунку бюджету, тис.грн.
Кошти юридичних осіб на рахунках до запитання є найбільш динамічним джерелом поповнення ресурсної бази Банку, яке якнайбільш віддзеркалює ефективність клієнтської політики.
Обсяги залучених коштів до запитання дозволяють підтримувати на оптимальному рівні структуру ресурсної бази та сприяють зниженню процентного ризику.
Значна увага в минулому році традиційно приділялась представникам малого та середнього бізнесу, приватним підприємцям.
Були проведені акції та запропоновані пільгові тарифи для підприємців. Результатом стало відкриття понад 200 нових рахунків приватним підприємцям та збільшення обсягів коштів на рахунках до запитання.
Розвиток довгострокових партнерських взаємин із клієнтами і комплексність у наданні послуг сприяв формуванню стабільної та прогнозованої ресурсної бази.
Традиційною послугою для юридичних осіб в минулому році залишалось кредитування. Обсяг кредитів, виданих юридичним особам, станом на 01.01.2006 року склав 26,6 % чистих активів.
За рахунок підвищення гнучкості умов кредитування, розширення продуктового ряду, обліку індивідуальних потреб клієнтів Банк значно підвищив конкурентноздатність кредитних послуг та забезпечив доступність кредитів для максимального кола платоспроможних клієнтів.
Протягом минулого року Банк здійснював кредитування корпоративних клієнтів, державних та комунальних підприємств області, підприємств харчової та переробної промисловості, сільськогосподарських підприємств, підприємств оптової та роздрібної торгівлі.
Серед найбільш привабливих форм кредитування були овердрафт та мультивалютні кредитні лінії.
З огляду на підвищення ділової активності населення в сфері малого бізнесу, значна увага в 2006 році буде приділятися розширенню операцій по кредитуванню приватних підприємців.
Ще одним з важливих та перспективних напрямків діяльності Банку залишається надання гарантій.
Обсяг наданих гарантій за 2003-2005 рр.
2003 2004 2005
сума, тис.грн. кіл-ть, шт. сума, тис.грн. КІЛ-ТЬ,
шт. сума, тис.грн. кіл-ть,
1111.
надані гарантії 67.0 4 9 414,6 11 2 038,3 20
У 2005 році попитом у клієнтів нашого Банку користувався такий вид банківських послуг як тендерна гарантія. Банк "Володимирський" як юридична особа має можливість оперативно вирішувати питання про надання зазначеної послуги.
Сформований Банком кредитний портфель як у розрізі позичальників, так і у галузевому розрізі диверсифікований задовільно. Кредитні концентрації не несуть значного ризику для фінансового стану банку.
У минулому році Банк традиційно успішно працював на ринку цінних паперів.
(тис.грн.)
2003 2004 2005
Укладено та виконано договорів купівлі-продажу цінних паперів 1 744,0 33 673,0 65 833,0
Надано комісійних послуг клієнтам з купівлі-продажу цінних паперів 517,0 7 663,0 9 903,0
Враховано векселів 1 500,0 22 337,0 2 699,0
Авальвано векселів загальною номінальною вартістю 14 510,0 29 147,2 44 788,0
ТОВ КБ "Володимирський" здійснює професійну депозитарну діяльність зберігача цінних паперів на підставі ліцензії, виданої Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Зберігач цінних паперів ТОВ КБ "Володимирський" відкриває клієнтам рахунки у цінних паперах та обслуговує обіг державних та корпоративних цінних паперів.
Банк пропонує юридичним та фізичним особам (резидентам і нерезидентам), власникам цінних паперів, наступний спектр послуг за найвигіднішими тарифами:
* відкриття та ведення рахунків у цінних паперах ;
* зберігання цінних паперів;
* обслуговування обігу цінних паперів на рахунках депонентів (зокрема -реєстрація переходу прав власності та ін.);
* знерухомлення документарних цінних паперів та переведення знерухомлених цінних паперів у документарну форму;
* обслуговування операцій емітента з випущеними ним цінним паперами;
* надання інформаційпо-консультаційних послуг з питань обігу цінних паперів у Національній депозитарній системі України.
Як регіональний банк ТОВ КБ "Володимирський" забезпечує персональний підхід до кожного клієнта, здійснює всі операції по рахунках у цінних паперах в мінімальний термін, надає об'єктивну інформацію і допомогу у вирішенні питань, які стосуються обігу цінних паперів, перереєстрації і обліку прав власності на цінні папери.
Динаміка портфеля цінних паперів, тис.грн.
Обслуговування фізичних осіб
Для ТОВ КБ "Володимирський" 2005 рік став успішним щодо розвитку роздрібного бізнесу.
Кількість фізичнихосіб-клієнтів банку зросла в 2005 році на 5 116 контрагентів і станом на 01.01.2006 року сягнула позначки 12 712 осіб.

 
 

Цікаве

Загрузка...