WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Менеджмент підприємства в кризових ситуаціях (санаторій “Косів”) - Курсова робота

Менеджмент підприємства в кризових ситуаціях (санаторій “Косів”) - Курсова робота

медичні огляди за участю спеціалістів з Центральної районної лікарні, що дало змогу більш детально вивчити супутні діагнози пацієнтів і проводити їх лікування;
- враховуючи несприятливу радіоактивну обстановку і з метою встановлення рівня радіоактивного С-137 в організмі, всі пацієнти нашого закладу обстежувались на гамма-скрінері "СВІЧ";
- прводилось обов'язкове обстеження на теплові зорі "РАДУГА" - у хворих з неспецифічними запальними процесами дихальних шляхів проводився забір мокроти для визначення чутливості до антибіотиків;
- проводилось обстеження ротової порожнини, пломбування зубів фото-полімерними матеріалами з використанням фото-полімерної лампи "ДЕ-ЛЮКС".
- для надання більш ефективного медичного лікування, проводились методи відновного лікування з максимальним використанням природних ресурсів: кліматотерапія, сон на свіжому повітрі з використанням літніх терас, екскурсія по чарівних місцях нашого краю;
- фітопрофілактика по методиці академіка Є. Товстухи з використанням екологічно чистих карпатських рослин;
- використання моршинської мінеральної води для хворих із шлунковими захворюваннями.
Для покращення лікувального процесу в санаторії введено в дію нові методи діагностики та лікування. Враховуючи велику кількість алергічних станів та захворювань дихальних шляхів створено камеру мікроклімату (спелеокамеру) створюється мікроклімат високодерсперсного вологого аерозолю хлористого натрію по методиці професора М. Торохтіна.
Таблиця 2.1.
Організаційна структура санаторію "Косів"
Виконавчий директор товариства з повною відповідальністю санаторій "Косів"
Бухгал
терія
Зав.лікув.
оздоров.
відділом Зав.спорт.
і відпоч.
відділом
Зав.
госп.
частини
Зав.
навчал.
відділу Зав.
блоку
харчув.
Гол.
Бухгал
тер Фізіотера-
евтичний
кабінет
Відділ
лікув.
зарядк
Техн.
майс-
тер
Вчителі
старших
класів
Кухар
Касир
Стамат.
кабінет
Оздор
Екскурсії
Шо-фери
Вчителі молод.
класів
Поміч
ники
кухар
Еконо
міст
Ренген.
кабінет
Лікар-
екскур
совод
Приби раль ниці
Вихова-
телі
Посудо
мий ниці
Інгаля-
торій
Шофер
Садів-
ники
Бібліо-
текарі
Фіто
бар
Інші
працівн
Спелео
терапія
Клініко-
діагнос-
тична
лаборат
Масаж.
кабінет
Каб. гамма-
терапії
2.2. Аналіз існуючого стану санаторію "Косів".
Санаторій "Косів", який розташований в мальовничому куточку Косівського району, в даний момент знаходиться в скрутному становищі.
В 80-х роках санаторій був відомий по всій Україні, а також за її межами. Тоді санаторій був постійно заповнений дітьми та підлітками, які відвідували санаторій не тільки з метою оздоровлення, але й відпочинку. Санаторій відвідували діти та підлітки як з України, так і з сусідніх країн.
При Радянському Союзі всі питання, які були пов'язані з діяльністю санаторію вирішувалось в державних органах влади, тобто вищим керівництвом. Проте після розпаду Радянського Союзу санаторій почав занепадати тому, що керівництво санаторію незмогло адаптуватися до змін, у зв'язку з недостатньою освідченістю в різних питаннях.
В даний період стає все більше і більше бажаючих людей, які хочуть та мають можливість відпочивати, тому для них слід створювати заклади відпочинку чи оздоровлення відповідно до сучасних вимог. А оскільки санаторій не має відповідної матеріально-технічної бази, тому він і знаходиться в скрутному становищі і якщо керівництво санаторію не буде приймати відповідні заходи, то скоро санаторій стане банкрутом.
Практично все устаткування санаторію є морально і матеріально застарілим. Медичне обладнання не відповідає сучасним вимогам тому, що такому обладнанні не можливо поставити чіткий діагноз захворювання, так як це можна зробити на новому і більш вдосконаленому устаткуванні. Щодо матеріально-технічної бази, то вона також не відповідає європейським стандартам. Споруди, яких в санаторії налічується 29, вже зношені і підлягають реконструкції, а деякі з них навіть не використовуються.
За звітній період було проведено капітальний ремонт приміщення дезкамери; потчний ремонт котельні, ремонт покрівель спальних та адміністративного корпусів; проведено ремонт центрального корпусу та школи. Проводились роботи по вдосконаленню матеріально-технічної бази санаторію. Закуплено інвентар та обладнання згідно фінансування: м'ягкий інвентар - 16,04 тис.грн., твердий інвентар - 23,2тис.грн., інше обладнання - 28,1тис.грн.
Бюджетне фінансування за другу половину 2002 року становить суму в розмірі 887,600 грн. профінансовано і використано повністю по всіх видатках бюджетної класифікації. Невикористаних коштів та списаних в дохід бюджету не було. За першу половину 2003 року в санаторій профінансовано 620400 грн., використано 463677 грн. На придбання обладнання і капітальний ремонт приміщень кошторисом на рік не передбачено ніяких коштів, що негативно впливає на загальний вигляд санаторію.
За другу половину 2002 року поступило 35850 грн. позабюджетних коштів (по оздоровленню дітей).
За першу половину 2003 року надійшло позабюджетних коштів 11310 грн. при плані 46800грн. Недоодержано кошти за рахунок не поступлення від оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.
Проаналізувавши звіт про виконання загального фонду кошторису слід слід зазначити, що санаторій "Косів" фінансується із державного бюджету та за рахунок коштів, які заробляє самостійно. Кошти з державного бюджету фінансуються не на всі 100 % згідно кошторису. В 2002 році було недофінансування коштів на:
- матеріали та обладнання КЕКВ-1131 майже на 65%;
- медикаменти КЕКВ-1132 на 10%;
- продукти харчування КЕКВ-1133 на 22%;
- бензин КЕКВ-1135 на 60%;
- послуги зв'язку КЕКВ-1138 на 30%;
- інші послуги зв'язку КЕКВ-1139 на 90%;
- відрядження КЕКВ-1140 на 60%.
Комунальні послуги КЕКВ-1163 і 1164 було профінансовано на всі 100%, а для поточного ремонту кошти взагалі ненадходили.
У 2003 році до санаторію надійшло 1302900 грн., а було заплановано фінансів на 1303900 грн. Проте даного фінансування невистачає тому, що споруди, практично ввесь інвентар та обладнання зношене і застаріле і потрібно на багато більше коштів, щоб оновити хоча б основну чатину санаторію.
Згідно звіту про результати фінансової діяльноті за звітній 2002 рік загальний фонд отримання асигнувань дорівнює 1056970 грн. Видатки загального фонду 863967 грн., фінансовий результат за фондом склав 148743 грн.
За звітній 2003 рік по загальному фонду отримано асигнувань на 1302900 грн. При цьому видатки по загальному фонду склали 13505332 грн. і загальний фінансовий результат дорівнює 224843 грн.
Розділ 3. Шляхи вирішення та виходу
з кризових ситуацій
Кризові ситуації можуть бути пов'язані з неправильно організованою роботою як цілого підприємства, так і його структурних підрозділів. Кожне підприємство у свої діяльності

 
 

Цікаве

Загрузка...