WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Менеджмент підприємства в кризових ситуаціях (санаторій “Косів”) - Курсова робота

Менеджмент підприємства в кризових ситуаціях (санаторій “Косів”) - Курсова робота


В санаторії функціонують необхідні лікувальні кабінети, оснащені медичним і діагностичним устаткуванням. До послуг пацієнтів: фізіотерапевтичний кабінет, стоматологічний кабінет, соляно кімната (спелотерапія), інгаляторій, кабінет функціональної діагностики, ренгенкабінет, кабінет інформаційної терапії, лікувальної фізкультури і масажу, клініко-діагностична лабораторія, кабінет гамма-спактрометрії, фітобар, кювет для відпуску води. Розроблено та впроваджено фітопрофілактику та фітолікування. Для покращення стоматологічної допомоги закуплено високочастотну турбіну стоматологічну установку "х1 радент". Введено методику відпуску вітамінно-кисневих коктейлів із зародками пшениці. Для імунокорекції паталогічних шлаків впроваджено для застосування різні біододатки (зародки пшениці; рослинна клітковина, препарати ехінацеї та радіоли рожевої). Для оздоровлення дітей шикоко використовують мінеральні води, рослинні препарати, екологічно чисті продукти харчування, розроблені невеличкі оздоровчі маршрути.
З метою раціонального харчування дітей із захворюванням органів травленя проводяться оздоровчі заходи, що включають дієту і використання імуностимуляторів, мінеральної води. До послуг пацієнтів - простора і затишна їдальня з 5-ти разовим калорійним харчуванням. В санаторії цілий рік дбають про поповнення столів "зеленими" вітамінами з власної теплиці.
Придбано і введено в дію кювет для відпуску мінеральної води типу "Моршинська" для хворих із захворюванням органів травлення.
При санаторії "Косів" є загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів, яка здійснює свою діяльність відповідно до конституції України, чинного законодавства, в тому числі Закону України про освіту. Головною метою школи є забезпечення всебічного розвитку особистості учня, забезпечення духовних і фізичних можливостей учнів, їхня соціальна адаптація і самовизначення. Завданням школи є дати учням освіту в обсязі навчальних програм загальноосвітньої школи, створення сприятливих умов для самовираження осбистості учнів у різних видах діяльності, розкриття у них позитивних природних нахилів, здібностей і обдарованості, формування здорового способу життя, основ особистої гігієни. В санаторії є спортивний комплекс, де є гімнастичний зал з тренажерами, більярд та настільний теніс, ігрова кімната з комп'ютерами. На території закладу знаходиться бібліотека, яка нараховує біля п'яти тисяч книг: медичної, методичної, навчальних підручників та художньої літератури.
Важливе значення для санаторію є паркова зона - парк з рідкісними породами дерев і кущів з різних куточків світу: магнолія, кипарис, тюльпанове дерево, плющ, модрина, гінго.
Для водопостачаня санаторію використовують природні артезіанські колодязі, система опалення водяна, підігрів води здійснює котельня, яка працює на газі і відповідає сучасним вимогам.
Тут дуже часто організовуються екскурсії до етнографічного музею та прогулянка до натурального сірко-водневого джерела, а також екскурсії по цікавих маршрутах у Верховину, Ворохту, Космач, Яремче.
Майно санаторію є державною власністю, закріплене за ним, і належить йому на правах оперативного управління. Санаторій володіє, користується та розпоряджається закріпленим за ним майном на свій розсуд, використовуючи відносно нього будь-які дії, що не суперечить чинному законодавству та Статуту санаторію.
Санаторій має право здавти в оренду споруди установи та будівлі іншим підприємствам, а також обладнання, інвентар та транспортні засоби, списувати їх з балансу у встановленому порядку. Санаторій має право продавати морально застарілий інвентар, апаратуру та використовувати отримані кошти на придбання необхідного обладнання.
Майно підприємства формується за рахунок: асигнування з бюджету; кошти, отримані від реалізації путівок та інших видів діяльності, яка здійснюється в межах чинного законодавства; кошти, отримані від здачі в оренду приміщень та невикористаного майна; безкоштовні добровільні та благодійні внески, пожертвування організацій, підприємств та громадян.
До матеріально-технічної бази Санаторію "Косів" відносять 29 будівель, із яких шість - спальні корпуси. До господарської частини санаторію відносять гаражі, котельню, теплицю, пральню, підсобні преміщення, їдальню, майстерню, складські преміщення, свинарник, теплицю. Санаторій має шість транспортних засобів і один санітарний автомобіль. Також є внутрійшній та зовнішній телефонний зв'язок.
Санаторій забезпечений відповідною медичною документацією та застосовує її по встановленій формі і в повному об'ємі. Цей лікувальний заклад забезпечений всіма необхідними медикаментами, медичним розхідним матеріалом та дезинфікуючими засобами, які необхідні для надання визначеного обсягу медичної допомоги в доступному об'ємі, а також слідкує за умовами зберігання ліків.
В санаторії функціонують необхідні допоміжні служби:
- бібліотека, клуб, спортивний майданчик;
- господарська частина з котельнею, гаражами для транспортних засобів, майстернею;
- санітарний автотранспорт обладнаний відповідним чином;
- медичні кабінети обладнані відповідно нормативам.
Приміщення та споруди відповідають вимогам пожежної безпеки. Дозвіл органу державного протипожежного нагляду є: Акт про відповідність протипожежного стану об'єкта, нормативним актам з питань пожежної безпеки.
Санаторій забезпечений діючими нормативно-технічними та нормативно-правовими документами, спеціальною довідковою літературою з питань медичної діяльності, у тому числі нормативних документів із стандартизації, необхідних для провадження господарської діяльності
з медичної практики, що відповідають сучасним вимогам і використовуються за призначенням. Санаторію "Косів" присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.
Основним напрямком діяльності санаторію за звітній період було створення умов для найбільш раціонального та ефективного забезпечення санаторно-курортним лікуванням хворих із захворюванням органів дихання.
Всьго за звітній період було проліковано 787 хворих проти 873 хворих за попередній період. Відповідно у відсотковому виконанні ліжко днів становить 91 % проти 96 %.
Причинами, що привели до зменшення виконання плану ліжко днів є:
- недоїзд хворих по регіонах;
- не якісний відбір хворих на саноторно-курортне лікування;
- відсутність інформації у хворих про безкоштовне лікування;
- високі тарифи на проїзд у транспорті.
Для усунення всіх цих недоліків було проведено такі заходи:
- було налагоджено зворотній зв'язок з обласними тубдиспансерами;
- було посилено контроль за правильним відбором хворих на санаторно-курортне лікування;
- було введено нові зразки путівок.
Для надання більш ефективної медичної допомоги нашим пацієнтам було проведено роботу по організації та забезпеченню належної якості лікувально-діагностичного процесу, а саме:
- всі хворі при поступленні проходили повне лабораторне обстеження (в тому числі по показникам - біохімічне обстеження).
- проводились комплексні

 
 

Цікаве

Загрузка...