WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Розробка системи менеджменту в організації - Курсова робота

Розробка системи менеджменту в організації - Курсова робота

справедливим, рівним на всіх рівнях організації, не надто прискіпливим. За матеріальними:
заст. з технічних питань, відділ контролю якості;
за людськими:
заст. з кадрових питань; за інформ.
заст. з маркетингу;
фінансовими: заст. з екон.питань, гол.бухгалтер.
Поточний
Цей вид контролю для матеріальних ресурсів полягає в перевірці ефективності їх використання на фірмі, їх справжньої якості, відповідності певному рівневі на фірмі. Людські ресурси перевіряються згідно наступних вимог: чи є вони дійсно кваліфікованими, чи добре виконують поставлені завдання, чи є в їхньому середовищі ідеї щодо вдосконалення робочого процесу. Вимоги до інформаційних ресурсів є такими: чи є інформація достатньою, чи вчасно поступає на фірму, чи дає об'єктивну оцінку тим факторам внутрішнього і зовнішнього середовища, які безпосередньо впливають на фірму. Вимоги ж до фінансових ресурсів є наступними: чи достатньо фінансів для функціонування фірми, чи правильно вони розподілені між службами і підрозділами. Зв'язок із попереднім контролем. Позитивно впливає на фірму, так як стимулює людей працювати результативніше, дає оцінку усім ресурсам фірми та її функціонуванню. За матеріальними: відділ контролю якості, нач. НДЛ;
за людськими: нач. відділу кадрів, нач. відділу перепідготовки та підвищення кваліфікації; за інформаційними: нач. відділу маркетингу та реклами; за фінансовими: нач. бухгалтерії, нач. план. та фінансек. від., нач. від. праці та зароб. плати.
Заключний
Для матеріальних ресурсів цей вид контролю полягає у перевірці конкурентноздатності послуг наданих фірмою, чи користуються вони попитом , чи виправдало себе устаткування та обладнання. До людських ресурсів ставляться наступні вимоги: чи справились із поставленими завданнями, чи багато було помилок, чи бажає керівництво щоб ці люди і надалі працювали у фірмі. Щодо інформації, то перевіряється чи вона була достатньою і чи вчасно поступала на фірму. Зв'язок із поточним та попереднім контролем. Якщо виробничий цикл дав позитивний результат, то контроль був своєчасним і справедлвим; За матеріальними: заст.. з технічних пит., відділ контролю якості; за людськими: заст.. з кадрових пит.; за інформаційними: заст.. з маркетингу; за фінан.
2.5.Регулювання.
Характеристика процесу регулювання для кожного виду використовуваних ресурсів Відповідні управлінські рішення, що стосуються усунення недоліків під час виконання регулювання Ефективність застосування
Попередній
У випадку виявлення браку при отриманні матеріальних ресурсів(обладнання та ліків) відділ контролю якості приймає відповідні корегуючи дії. У випадку нестачі фінансів для початку робочого циклу гол. бухгалтер або нач. план. і фінансовоек. від. здійснюють відповідні корегуючи дії. У випадку нестачі кваліфікованих кадрів нач. від. кадрів здійснює певні дії. У випадку нестачі інформації нач. від маркетингу та реклами здійснює певні дії. *Матеріальні: якщо при отриманні устаткування виявлено брак, то нач. від. контр. якості звертається до нач. від. постачання, а той в свою чергу - до постачальників і повертає обладнання або міняє його на нове.
*Фінансові: якщо виявлена нестача фінансів для початку роботи, то гол. бухгалтер повідомляє нач. план і фінансовоек. від., який укріплює зв'язки із спонсорами і шукає нових.
*Людські: якщо не вистачає кваліфікованих кадрів, то нач. від. кадрів повідомляє нач. від. маркетингу, який дає об'яву про потребу у кадрах.
*Інформаційні: якщо не достатньо інформації нач. від. маркетингу шукає нові джерела, розсилає кур'єрів. Неефективними для кожного з видів ресурсів були б рішення наступного характеру.
*Матеріальні: залишити все як є; пошук нових постачальників з відкладенням початку роботи.
*Фінансові: гол. бухгалтер не повідомляє нікому нічого; нач. план. і фінансовоек. від добуває гроші незаконним шляхом.
*Людські: набір некваліфікованих кадрів тільки для того, щоб почати цикл; скорочення кадрів.
*Інформаційні: залишити інформацію такою, як є; надати нову, але не потрібну фірмі інформацію.
Поточний
У випадку виявлення недоліків в матеріальних ресурсах (устаткуванні або ліках і препаратах) заст.. з технічних питань, відділ постачання або відділ контролю якості здійснюють відповідні корегуючи дії. У випадку виявлення нестачі фінансів заст.. з економіки або головний бухгалтер повідомляють про це головного лікаря або самотужки здійснюють відповідні корегуючи дії. У випадку виявлення недоліків у людських ресурсах відділ кадрів або відділ перепідготовки та підвищення кваліфікації здійснюють відповідні корегуючи дії. У випадку нестачі або недостовірності інформації відділ маркетингових досліджень та реклами здійснює відповідні корегуючи дії. *Матеріальні: при виявленні браку в устаткуванні або ліках заст.. по відділу контролю якості повідомляє НДЛ, яка в свою чергу перевіряє дані недоліки, після чого відділ постачання звертається до постачальників і вирішує дану проблему з ними: замінюють брак або отримують грошову компенсацію.
*Фінансові: при нестачі фінансів головний бухгалтер повідомляє нач. планово і фінансово-економічного відділу, який в свою чергу старається вирішити дану проблему, шукаючи нових спонсорів.
*Людські: при виявленні недоліків у працівників нач. відділу кадрів посилає деяких з них на перепідготовку або на курси підвищення кваліфікації, а деяким занходе заміну(не без дозволу гол. лікаря).
*Інформаційні: при виявленні нестачі або недостовірності інформації нач. відділу маркетингових досліджень та реклами шукає нові джерела зв'язку із зовнішнім середовищем і удосконалює старі. Неефективними для кожного з видів ресурсів були б рішення наступного характеру.
*Матеріальні: нач. від. контролю якості вирішив залишити усе як є; він вирішив списати дані ліки з виробництва, не пред'явивши претензій до постачальників.
*Фінансові: гол. бухгалтер не повідомляє нач. план. і фінансовоек. від. і намагається залагодити проблемупідтасовкою; нач. план. і фін. ек. від. пропонує гол. лікареві скоротити персонал фірми або знизити зароб. плату.
*Людські: нач. від. кадрів вирішує залишити усе як є; він звільняє тих працівників, які б після підвищення кваліфікації дуже знадобилися фірмі.
*Інформаційні: нач. від. маркетингових досліджень вирішує, що інформація достатня, що "і так зійде", і не приймає дій; він розриває усі зв'язки із старими джерелами, ще не знайшовши нових.
Заключний
У випадку виявлення неефективності використання матеріальних ресурсів після здійснення виробничого циклу нач. від. контролю якості робить певні висновки і застосовує їх у наступному контролі. У випадку виявлення того, що було недостатньо фінансових ресурсів, нач. план. і фінансовоек. від. , а також і голю бухгалтер роблять певні висновки і приймають відповідні міри. У випадку виявлення нестачі кваліфікованих кадрів нач. від. кадрів здійснює певні корегуючи дії. У випадку виявлення невідповідності інформації вимогам до неї нач. від. маркетингу та реклами здійснює певні корегуючи дії. *Матеріальні: якщо по закінченні виробничого циклу виявлено, що устаткування і ліки не відповідали належному рівню, то нач. від. контр. якості звертається до нач. від. постач. , а той в свою чергу зв'язується із постачальниками і, або

 
 

Цікаве

Загрузка...