WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Розробка системи менеджменту в організації - Курсова робота

Розробка системи менеджменту в організації - Курсова робота

організаціями; зміна обладнання, реконструкція приміщень, введення досягнень НТП; 3)короткотермінові: проведення рекламної агітації; підвищення кваліфікації працівників. Завдання: протягом місяця відділ маркетингу повинен розробити різні варіанти рекламної кампанії і надати на узгодження головному лікареві. Структура: використовується лінійно-штабна. Технологія: багатоланкова технологія масового та індивідуального виробництва. Люди: на даний час на підприємстві працює 56осіб,.
Зовнішнє
середовище Фактори прямої дії:1)профспілка майже не впливають, але зберігають в працівників впевненість в захище- ності; діє практично формально. 2)партії та інші громадські організації не впливають, тому що діють за межами підприємства. 3)постачальники на організацію впливають позитивно, тому що добре налагоджені канали постачання обладнання та ліків, а бюджет організації дозволяє розраховуватись за поставки. 4)законодавчі акти впливають скоріше позитивно, так як їх зміст не торкається інтересів підприємства. 5)державні органи влади впливають скоріше позитивно, так як проводять гнучку політику в галузі оподаткування, проте деякі аспекти їх політики не є вдалими для організації. 6)система економічних відносин у державі стала налагоджуватись і стоїть на більш-менш високому рівні, тому на організацію впливає більше позитивно, ніж негативно. 7)споживачі: на даний момент налічується 5 груп споживачів: жінки середнього віку, жінки похилого віку, чоловіки віком 45-60 років, спортсмени(як чоловіки, так і жінки), іноземні мешканці. В майбутньому планується вийти на додаткову групу споживачів-діячів шоу-бізнесу (як вітчизняних. Так і закордонних). 8)конкуренти: фактична кількість конкурентів-3. Це "Клініка Валінховського", "Derma lux", "Клініка А.А.Шалімова". У перспективі до них можуть додатись також "Цертус", "Клініка Круткова".
Фактори непрямої дії: 1) міжнародні події на даний момент на підприємство не впливають. 2) міжнародне оточення впливає позитивно, так як фірма має тісні зв'язки із сусідніми державами. 3) НТП впливає позитивно, тому що дозволяє вдосконалювати обслуговування і поширити спектр діяльності. 4) політичні обставини впливають негативно, тому що зв'язку із передвиборчою кампанією збільшився податок на рекламу. 5) соціально-культурні обставини не впливають. 6)стан техніки та технології значно поліпшився тому став позитивно впливати на підприємство. 7) особливості економічних відносин впливають дещо негативно, тому що політика, що визначає діяльність підприємства, є поки що недосконалою. 8)стан економіки дещо поліпшився, тому вплив став швидше позитивним.
Розділ2.Формування функцій менеджменту на підприємстві.
2.1.Планування.
Стратегічне планування:
Місія
надання медичної допомо-ги та реабілітація після неї Ціль
*вихід на міжнародний ринок;
збільшення доходів організації і спектру послуг;
*поліпшення контактів із іноземними підприємств-вами;
*зміна обладнання, приміщень;
введення до-сягнень НТП;
*рекламна кампанія. Оцінка і аналіз зов. середовища
ФПД:
- профспілки +1
-партіі 0
- постачальники +4
-законод. акти +1
- органи влади +1
-екон. відносини +1
- споживачі +4
- конкуренти +2
ФНПД:
-міжнарод. події 0
-міжнарод. оточ. +2
-НТП +5
-політ. обставини -1
-соц.- ек. обставини 0
-стан техніки та технології 1
-екон. відносини -1
-стан економіки 1 Управлінське дослідження сильних та слабких сторін
Сильні сторони:
- помірні ціни;
- висока якість обслуговування
- кваліфіковані спеціалісти;
- точність діагнозу.
Слабкі сторони:
- недосконала техніка;
- нестача препаратів;
- поганий стан приміщень. Аналіз стратегічних альтернатив
Для даної організації скорочення не підходить, т. я. надання послуг організовано добре, і скорочення зробить організацію неконкуренто
здатною; ріст також не підходить, так як в організації є деякі проблеми, необхідно вирішити
Вибір стратегії
Для організації підійде стратегія обмеженого росту,
т. я. в неї є
деякі
проблеми, але вона
розвивається нормально і
має доволі
хороші
перспективи. Планування
реалізації
стратегії
Планування реалізації стратегії
Місія
Вибір стратегії
Формування бюджету. Дана фірма отримує доходи від: надання послуг; співробітництва з іншими фірмами; від продажу ліків та препаратів. Видатки з бюджету ідуть на: закупівлю обладнання та ліків; заробітну плату; рекламу; покращення умов праці; ремонт обладнання та приміщень..Примінення системи економічних показників. На даному підприємстві є присутніми наступні показники: плинність кадрів, прибуток, рентабельність, ефективність праці, кількість клієнтів за півроку. Плинністю кадрів визначається така ситуація на фірмі, коли за невеликий проміжок часу на одній і тій самій посаді змінюються декілька працівників. Кількість клієнтів за півроку не має бути меншою, ніж 800 чоловік. Якщо ця кількість є меншою, то доходи фірми зменшуються.
Управління за цілями. Фірма керується таким підходом, як дерево цілей. Довготермінові цілі ставить головний лікар. Інші цілі мають підпорядковуватись під ці цілі і бути спрямованими на реалізацію стратегії .
Тактика. Дана фірма використовує тактику святкових знижок (8.03,14.02,25-31.12),а також знижок для постійних клієнтів (до 10%).
Політика. Фірма керується наступними принципами: постійно помірні ціни, якість наданих послуг, реклама (не надмірна),"клієнт на першому місці".
Процедури. Прийому та звільнення працівників, преміювання, видачі заробітної плати. Прийом працівників здійснюється наступним чином:1.перевірка належних документів;2.співбесіда з фахівцямими;3.випробний термін 2 тижні (без оплати);4.другий випробний термін 3 місяці (з оплатою); 5.прийом на роботу, підписання контракту.
Правила. Техніка безпеки, евакуація при пожежі, техніка безпеки в операційних приміщеннях, графік роботи лікарів, правила поведінки в приміщенні лікарні.
2.2.Організація взаємодії.
Посади керівників Чисельність Функції (види діяльності працівників) Відповідальність та повноваження
Факт. Раціон.
Головний лікар 1 1 Очолює фірму, слідкує за процесом надання послуг, роботою заступників та штабів. Проводить найбільш складні операції. Відповідає юридично перед державою. Має право управляти фірмою та працівниками на свій розсуд.
Заступник з економіки 1 1 Виконує функції гол. лікаря у економічних питаннях, слідкує за роботою відділу праці та зарплати, планово - і фінансовоекон. відділів. Відповідає перед гол. лікарем за роботусвоїх відділів. Має право управляти ними на свій розсуд, але має узгоджувати свої рішення з гол. лік
Головний бухгалтер 1 Виконує функції гол. лікаря у питаннях бухгалтерії. Слідкує за роботою бухгалтерії. Відповідає перед гол. лікарем. Має право управляти бухгалтерією на власний розсуд, узгоджуючи свої рішення з гол. лік.
Заступник з маркетингу 1 Виконує функції гол. лікаря у питаннях маркетингу та реклами. Слідкує за роботою відділу маркетингових досліджень та реклами та відділу постачання. Відповідає перед гол. лікарем. Має право управляти своїми відділами на власний розсуд, узгоджуючи свої рішення з гол.

 
 

Цікаве

Загрузка...