WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Розробка системи менеджменту в організації - Курсова робота

Розробка системи менеджменту в організації - Курсова робота


Курсова робота
на тему
Розробка системи менеджменту в організації
Зміст
Вступ
Розділ 1. Загальна характеристика організації
Розділ 2. Формування функцій менеджменту на підприємстві
2.1. Планування
2.2. Організація взаємодії
2.3. Мотивування
2.4. Контролювання
2.5. Регулювання
Розділ 3. Використання методів менеджменту в організації
Розділ 4. Проектування комунікацій на підприємстві
Розділ 5. Розробка механізмів прийняття управлінських рішень в організації
Розділ 6. Формування механізмів управління групами працівників в організації
Розділ 7. Розробка пропозицій з організації та вдосконалення керівництва
Висновки
Список використаної літератури
?
Вступ.
В даному курсовому проекті розглядається товариство з обмеженою відповідальністю центр пластичної та естетичної хірургії "Віртус". Фірма діє в умовах жорсткої конкуренції, недосконалої політики держави в області оподаткування та дотацій, нестійкої ринкової системи, повільного розвитку НТП, слабких зовнішньоекономічних зв'язків, нестабільного міжнародного положення та надзвичайно еластичного попиту на послуги фірми. Усе це ускладнює та уповільнює розвиток фірми.
Дана фірма належить до сфери надання послуг. Серед переліку послуг, що вона надає, присутні: діагностика і лікування обличчя та тіла, корекція фігури та пластичні операції по омолодженню, лазерне шліфування та лікувальний масаж, реконструкція при травмах та післяопераційна реабілітація. У перспективі планується доповнити спектр послуг наданням стоматологічних послуг, лікуванням волосся, проведенням ультразвукових та хімічних пілінгів.
У своїй діяльності фірма має серйозних конкурентів, зокрема, "Клініка Валінховського", "Derma lux", "Клініка А.А.Шалімова".
Організаційна структура, яка є оптимальною для існування та діяльності фірми, - це лінійно - штабна. На фірмі працює 56 осіб, серед них: 3 заступника головного лікаря, 3 виробничих та 3 управлінських підрозділів. Проте дану структуру потрібно удосконалити, що і буде зроблено в ході роботи.
На даний момент, не дивлячись на конкуренцію, у фірми налічується 5 груп споживачів. Цю кількість у майбутньому планується збільшити.
Діяльність фірми не проходить без недоліків. Є наявним ряд проблем, серед яких: потреба капітального ремонту приміщень, проблема із зростаючим попитом з боку спортсменів, вихід на пенсію головного лікаря.
В даному проекті для вирішення цих проблем буде розроблено та запропоновано декілька управлінських рішень. Будуть розглянуті також функції та методи менеджменту на підприємстві, формування механізмів управління групами працівників, пропозиції по удосконаленню роботи керівників, організація управління конфліктами, перемінами та стресами, проектування комунікацій на підприємстві та організація праці менеджерів на підприємстві.
Розділ1.Загальна характеристика організації.
Загальна характеристика організації ТзОВ "Престиж"
Параметр, який характери - зується Зміст та особливості Основні відмінності від інших організацій Законодавча база заснування та існування організації
Участь у ЗЕД
Форма підприємництва ТзОВ- це товариство, що має статутний фонд, розділений на частки, розмір яких визначений документами. Учасники товариства несуть відповідальність у межах їх вкладів. ТзОВ відрізняється від КТ, ТзПВ і ТзДВ тим, що: ТзПВ-це товариство, всі учасники якого займаються спільною підприємницькою діяльністю і несуть відповідальність за забов"язаннями товариства усім своїм майном. ТзДВ - це товариство, учасники якого несуть відповідальність як своїми внесками, так і належним їм майном. КТ- це товариство, яке включає одного або більше учасників, що несуть відповідальність всім своїм майном, і одного або більше, відповідальність яких обмежена їх вкладами в товариство. "Закон про підприємства в Україні",
"Закон про підприємництво",
"Закон про господарське право",
"Закон про господарські товариства",
"Закон про власність", "Закон про ЗЕД".
Підприємство приймає участь у ЗЕД таким чином, що: 1)співробітництво з іноземними фірмами з приводу імпортування спецобладнання та ліків; 2)приймає участь у міжнародних конференціях; 3)планує вийти на міжнародний рівень і заснувати свої філіали поза межами України; 5)в особливо важких випадках є можливість направлення пацієнтів на лікув
Профіль Обслуговування Дане підприємство є типовим для своєї галузі: особливих відмінностей не виявлено.
Види діяль-ності: надання послуг Дане підприємство надає наступні послуги: 1)Відділення косметології:
*комп'ютерна діагностика та консультації;
*гістологічні дослідження шкіри, лікувальний масаж;
*усунення доброякісних пухлин з поверхні тіла;
2)Відділення хірургії:
*контурна пластика обличчя
*корекція обличчя і фігури;
*пластичні операції по омолодженню;
*лазерне шліфування;
*післяопераційна реабілітація. Основні відмінності від інших організацій:
*висока точність поставленого діагнозу;
*висока якість наданих послуг; *особлива кваліфікація спеціалістів; *безкоштовна корекція при пост операційних відхиленнях;
*помірні ціни.
Форма власності: приватна Приватна форма власності полягає у тому, що підприємством володіють фізичні особи. Вони розпоряджаються підприємством на власний розсуд, залучають потрібні ресурси, кошти(як власні, так і взяті в кредит)і несуть відповідальність за це. Приватна форма власності відрізняється від державної і змішаної тим, що: державне підприємство-це таке, власником якого є держава, що розпоряджається і керує підприємством навласний розсуд; змішане підприємство-це таке, власниками якого є як фізична особа(би),так і держава.
Внутрішнє середови-ще Цілі:1)довготермінові: вихід на міжнародний ринок послуг; підвищення доходів підприємства; збільшення спектру послуг; 2)середньо термінові: налагодження контактів із закордонними

 
 

Цікаве

Загрузка...