WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Інформаційна система по дослідженню кон’юнктури товарного ринку - Дипломна робота

Інформаційна система по дослідженню кон’юнктури товарного ринку - Дипломна робота

того, у вікні діалогу Налагодження панелей інструментів є широкий вибір інших кнопок, які можно добавити на панелі інструментів. Розширений вибір кнопок забезпечує більш гнучкі можливості створення спеціальних панелей інструментів для додатків користувача.
Нові характеристики вікна бази даних.
Нове вікно бази данних у Microsoft Access для Windows 95 забезпечує більш широкі можливості перегляду та управління об'єктами бази данних.
Швидке перемикання між різними типами об'єктів за допомогою корінчиками вкладок, розташованих уздовж верхньої межі вікна.
Різні способи відображення об'ктів. Користувач має можливість вибрати уявлення обєктів за допомогою крупних чи малих значків, вибрати різні способи упорядочення об'єктів у вікні бази данних, а також вивести таблицю, яка містить відомості про об'єкти. У цю таблицю включаються наступні відомості: опис об'єкта, дата зміни, дата створення, тип об'єкту та ім'я власника. Кожний елемент виводиться в окремому стовбці, розмір якого може регулюватися користувачем, що дозволяє найбільш удобним чином відобразити відомості, які виводяться. Крім того, допускається сортировка об'єктів.
Перенос данних між додатками. Припускається перенос таблиць та запросів за допомогою миші з вікна бази данних в інші додатки, наприклад, у Microsoft Excel чи Microsoft Word.
Створення нових таблиць шляхом переноса об'єктів. Припускається створення нової таблиці шляхом переноса ячеек (чарунок) електронної таблиці Microsoft Excel у вікно бази данних.
Нові характеристики конструктора таблиць.
В Microsoft Access для Windows добавлен ряд нових засобів, які полегшують розробку таблиць і які роблять таблиці більш потужними:
Створення таблиць в режимі таблиці. Є можливість створювати таблиці просто вводячи данні у порожню таблицю, аналогічно вводу данних в електронну таблицю. При збереженні нової таблиці Microsoft Access аналізує введення данних та автоматично визначає відповідні типи полів і формати. Крім того, в який завгодно час припускається додавання, вставка та переіменування столбців (полей) якій завгодно таблиці в режимі таблиці. Для отримання додаткових відомостей про цей спосіб створення таблиць натисніть кнопку .
Зміна макета таблиці при визначенні зв'язків. Припускається зміна макета таблиці у вікні Схема данних, наприклад, визначення ключа чи додаток полей.
Зв'язування текстових файлів та електронних таблиць Припускається зв'язування (приєднування) данних з текстових файлів з розділителями та текстових файлів з фіксованою длиною записів, а також з електронних таблиць.
Нові засоби роботи з даними.
В Microsoft Access для Windows добавлені наступні нові засоби, полегшуючі роботу з данними.
Створення таблиць в режимі таблиці. Припускається створення таблиці шляхом вводу данних в порожню таблицю в режимі таблиці. Після завершення вводу данних Microsoft Access аналізує данні та автоматично присвоює кожному полю відповдіний тип данних і формат.
Перенос за допомогою миші чи вивід данних в форматі інших додатків. Користувач має можливість виділити данні у формі чи в об'єкті в режимі таблиці і перенести ці данні за допомогою миші в Microsoft Word чи Microsoft Excel.
Фільтри в формах чи об'єктах в режимі таблиці. Простими способами відбору записів є фільтр по виділенному чи звичайний фільтр. Для того щоб получити справку про ці та інші способи застосування фільтрів, нажміть кнопку .
Сортировка у підлеглих формах. Добавлена можливість сортировки записів у підлеглих формах. Для отримання додаткових відомостей нажміть кнопку .
Нові характеристики конструктора форм та звітів.
В Microsoft Access для Windows добавлен ряд нових засобів, які спрощують та ускорюють створення та оформлення документів.
Створення та формування форм та звітів.
Нові мастера по розробці форм та звітів. Ви бажаєте створити багатотабличну форму чи звіт, не витрачаючи часу на розробку запита? Нові мастера по розробці форм та звітів дозволяють зробити це. У вікні вибору полів користувачу предоставляється можливість вибрати поля з яких завгодно таблиць у базі данних. Новий мастер по розробці форм полегшує створення форми, яка містить в собі підлеглу форму, чи зв'язування форми з іншою формою. Допускається створення форми, яка міститть в собі дві підлеглі форми. Досить тільки вказати необхідні данні, та Microsoft Access предложить вибрат відповідні параметри. Аналогічно цьому, новий мастер по розробці звітів полегшує створення звітів, в яких вироблюється группіровка данних та обчислюються ітогові значення.
Автоформат. Вам не подобається зовнішній вид форми чи звіта? Для того щоб змінити вид форми чи звіта натисніть кнопку "Автоформат". Після нажиму кнопки на панелі інструментів Microsoft Access пропонує широкий вибір заздалегідь визначених форматів. Кнопка "Автоформат" дозволяє змінити вид форми чи звіта в цілому чи тільки виділенних елементів управління. Користувач має можливість змінити стандартні формати чи розробити власні формати.
Фонові малюнки. Вимагаєтьсяся вмістити фірмовий логотип чи інший фоновий малюнок в форму чи звіт? Для цього досить вказати шлях до файла малюнка у свойстві "Малюнок" (Picture) форми чи звіта чи вибрати малюнок за допомогою побудовникамалюнків. В Microsoft Access найбільша кількість елементів управління дозволяється зробити прозорими, тобто не закриваючими фоновий малюнок.
Створення та форматування елементів управління.
Формат по образцу. Вимагається скопіювати параметри форматування із одного елемента управління в другий? Достатньо вибрати елемент управління, з якого копіюються характеристики форматування, натиснути кнопку на панелі інструментів, а потім вибрати елемент управління, в який ці характеристики копіюються.
Нові засоби роботи з іншими додатками.
В Microsoft Access для Windows входять наступні нові засоби роботи з іншими програмними продуктами.
Збереження форматування тексту. При вирізуванні чи копіюванні данних з форм та таблиць Microsoft Access у електронні таблиці Microsoft Excel зберігаються настройки шрифта, виравнювання та форматування чисел, заданні для заголовків стовбців і данних.
Форматування та печать данних з Microsoft Excel у звітах Microsoft Access. Для того щоб скористатися можливостями группіровки та форматування, предоставляємі Microsoft Access, для данних в електронній таблиці Microsoft Excel, належить визвати мастера по створенню звітів Microsoft Access за допомогою команди Звіт Access в меню Данні Microsoft Excel.
Нові засоби огляду та друку.
В Microsoft Access для Windows 95 добавлені наступні нові засоби огляду та друкування об'єктів бази данних:
Вікно діалогу Друк є загальним для усіх додатків Windows 95.
Огляд кількох сторінок. Підменю Число сторінок в меню Вид дозволяє проглянути до 12 сторінок одночасно.
Основні характеристики СУБД Access:
- висока швидкість обробки інформації;
- динамічний розподіл пам'яті комп'ютера;
- можливість створення користувачем власних функцій, що надає мові

 
 

Цікаве

Загрузка...