WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Аналіз та оцінка системи мотивації персоналу на прикладі Полтавського ВБР - Дипломна робота

Аналіз та оцінка системи мотивації персоналу на прикладі Полтавського ВБР - Дипломна робота

ВБР
1.1 Особливості діяльності підприємства та виконуваних робіт
Історія Полтавського УБР починається з 1973р., коли у складі Шебелинського УБР було організовано Полтавське районне управління бурових робіт. За 2 роки обсяги робіт на родовищі газопромислового управління зросли настільки, що з 1 січня 1975р. на базі згаданої організації засновано Полтавське управління бурових робіт. На сьогодні, внаслідок реорганізації, що відбулася в лютому 1999 року, підприємство є Полтавським відділенням бурових робіт, Бурового Управління "Укрбургаз", ДК "Укргазвидобування", Національної Акціонерної Компанії "Нафтогаз України".
Полтавське відділення бурових робіт проводить пошуково-розвідувальне та експлуатаційне буріння в Полтавському нафтопромисловому районі в центральній частині Дніпровсько-Донецької западини.
В адміністративному відношенні площі ведення робіт розташовані в Полтавській області в Опішнянському, Гадяцькому, Карлівському, Котелевському, Полтавському, Семенцівському, Машівському та Лохвицькому районах.
Центром Полтавського нафтогазового району є місто Полтава. Тут знаходяться Нафтогазовидобувне управління "Полтаванафтогаз", Полтавське відділення буровими роботами, Полтавське тампонажне управління (ТУ) м. Полтава, Гоголівська центральна база виробничого обслуговування(ЦБВО) с.м.т. Гоголеве Полтавської обл., Полтавська воєнізована частина по попередженню і ліквідації відкритих нафтових і газових фонтанів м. Полтава, Полтавське управління геофізичних робіт (УГР) м. Полтава, Гоголівське управління технічного транспорту(УТТ) с.м.т. Гоголеве Полтавської обл., Полтавське управління "Нафтосервіс комплект" м. Полтава, Відділ робітничого постачання "Полтаванафтогаз" м. Полтава, "Полтавагазпром" м. Полтава, база виробничо-технічного обслуговування і комплектації обладнання (ПВБР) м. Полтава. "Полтавагазпром" є замовником для Полтавського ВБР, якому ВБР передає закінчені будівництвом свердловини.
Буріння глибоких свердловин здійснюється сучасним високоефективним обладнанням. ВБР має у своєму розпорядженні 7 бурових установок нового класу, оснащених механізмами, які автоматично виконують найбільш трудомісткі процеси при бурінні. Зокрема, спуск та підйом бурильного інструменту і труб, автоматична подача доліт в забій.
Стабільність у виконанні виробничих показників забезпечується високою професійною майстерністю вежобудівників, буровиків, виробничою дисципліною і впровадженням передової технології в вежобудуванні та бурінні.
Полтавське ВБР - потужне підприємство, колектив якого робить великий внесок у розвиток економіки України, вирішення соціально-економічних проблем м. Полтави і області.
Предметом діяльності підприємства є здійснення експлуатаційного і розвідувального буріння на газ.
Основними завданнями Полтавського ВБР є:
1. Буріння газових і газоконденсатних свердловин для забезпечення видобутку газу та конденсату.
2. Виконання завдань приросту запасів газу.
3. Підвищення ефективності виконуваних робіт за рахунок удосконалення технології буріння, підвищення швидкості проходки.
4. Додержання вимог охорони надр та інших природних багатств при виконанні робіт.
За два десятиліття Полтавське ВБР пробурило 314 свердловин, передало в експлуатацію замовникові 287 свердловин, з яких добуто близько 88 млрд. куб. м. газу і 5,3 млн. тонн конденсату.
За останні роки буровики ведуть значні роботи по будівництву Солохівського підземного сховища газу, де на сьогодні пробурені 112 свердловин, які можуть прийняти 2 млрд. куб. м. газу.
ВБР широко використовує розробки науковців таких відомих галузевих інститутів УкрНДІгаз, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. З успіхом проводяться геологічні дослідження та розробка колективом геологічної служби управління.
Розроблено і впроваджено 1320 раціоналізаторських пропозицій з економічним ефектом 11,9 млн. грн. та 22 винаходи ефект від впровадження яких становив 6 млн.грн..
Робота колективу Полтавського ВБР характеризується на протязі років своєю стабільністю і динамічністю.
1.2 Характеристика району робіт
Район діяльності Полтавського ВБР - центральна частина Дніпровсько-Донецької западини. Нині роботи розгортаються на території таких родовищ: Опішнянського, Гадяцького, Машівського, Тимофіївського, Котилевського, Яблунівського, Руновщанського, Солохівського, Абазівського, Семенцівського, Новомиколаївського, Кулічихінського, вийшли бурінням на Захiдно-Солохiвське та Семиренкiвське родовище. Родовища знаходяться в межах Полтавської області на території Гадяцького, Котелевського, Лохвицького, Полтавського районів. Населені пункти зв'язані між собою шосейними і залiзничними магістралями. Зв'язок з родовищами здійснюється по ґрунтових дорогах, які практично не придатні для експлуатації автотранспортом в осінньо-зимовий i весняний період.
В економічному відношенні район робіт переважно сільськогосподарський. В останні роки отримала розвиток нафтогазова промисловість. З інших корисних копалин видобуваються торф, будівельні піски, лесовидні суглинки і підземні прісні води, які використовуються для місцевих потреб.
Розглянута територія являє собою горбисту рівнину з густою мережею ярів і балок.
Клімат району помірно-континентальний. Середньорічна температура повітря складає +5 - +70С. Середньорічна кількість опадів складає 500 - 600 мм. Замерзання рік починається у другій половині листопада, а скресання їх відбувається в березні - квітні. Тривалість осінньо-зимового періоду 4-5 місяців. Промерзання ґрунту досягає 1 м.
В районі родовища розвідані і розробляються цілий ряд родовищ будівельних матеріалів, які можуть бути використані при облаштуванні промислів по видобутку нафти і газу.
Джерелами цегельної сировини можуть служити також розроблювані поблизу Лохвицьке і Гадяцьке родовища суглинків, а також Пирятинське і Лохвицьке родовище піску з загальними запасами близько 1,5 млн. м3.
В якості найближчої бази бутощебневої сировини можуть використовуватися родовища будівельних каменів Ісачківське-І і Ісачківське-ІІ (діабаз), а також розроблювані в Полтавській області Тахтаївське, Староорлинівське, Козубовське та інші родовища гранітів і кристалічних порід. Запаси діабазів Ісачковських родовищ складають 1,078 млн. м3.
Великими джерелами цементної сировини в північно-східній частині України є Новгород-Сіверське і Шебелинське родовища крейди і глин.
Основним джерелом водопостачання району є підземні води палеогенових і крейдових відкладів, які придатні як для господарсько-харчового, так і для технічного постачання.
Інтенсивно використовуються для централізованого водопостачання народного господарства води піщаних горизонтів харківської свити олігоцену, які мають невелику глибину залягання (80-140м) і характеризуються великою водообільністю. Дебіти свердловин складаютьвід 4 до 12 м3 води за годину.
1.3 Матеріально-технічна база Полтавського ВБР
У 1975 році Полтавське УБР мало в своєму розпорядженні 7 бурових установок "Уралмаш - ЗД". Нині кількість установок зросла. По

 
 

Цікаве

Загрузка...