WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Менеджмент як наука і мистецтво управління організацією - Реферат

Менеджмент як наука і мистецтво управління організацією - Реферат

особливо значущі, не залежно від того реальні вони чи ілюзорні єднають навкруги себе ентузіастів, які беруть на себе забов'язання і застосовують зусилля для їх виконання .
В-п'яте , цілі служать виправданню в очах суспільства необхідності і законності існування даної організації, особливо якщо її діяльність є причиною подій наприклад, забруднення навколишнього середовища.
Значення відповідної місії, яка формально виражена і ефективно представлена співробітниками організації, неможливо перебільшити. Розроблені на її основі цілі є критеріями для всього наступного процесу прийняття управлінських рішень. Якщо керівники не знають, яка основна мета їх організації, то в них не буде логічної точки відліку для вибору найкращої альтернативи. Місія деталізує стаж фірми і забезпечує напрям і орієнтири для визначення цілей і стратегій на різних організаційних рівнях. Формулювання місії організації повинно визначати:
а) задачі фірми з точки зору її основних послуг або виробів, її основних ринків і технологій. Іншими словами, якою підприємницькою діяльністю займається фірма;
б) зовнішнє середовище по відношенню до фірми, що визначає робочі принципи фірми;
в) культуру організації. Якого типу людей приваблює цей клімат?
Визначимо для прикладу місію конкретної організації, тобто причини її виникнення, її місце на регіональному рівні та культуру даної організації.
Для аналізу пропонується розглянути ЗАТ "СІНЕТ".
Шегда А.В.Основи менеджменту, Учебное пособие "Знання":К.1998.
Товариство "СІНЕТ" було організовано в березні 1998 року . Організація є самостійним структурним підрозділом, здійснює свій комп'ютерній зв'язок діяльність на принципах госпрозрахунку та самофінансування, має свій самостійний баланс, розрахунковий та валютний рахунки, але підпорядковується генеральному директору і не є державною організацією. Вузел Internet , перший та найбільш потужний в Чернігові, забезпечує комп'ютерній зв'язок більш ніж на 200 абонентів, серед яких підприємства, банки та державні установи, які об'єднані виділеними лініями в загальну мережу. Сьогодні завдяки компанії "СІНЕТ" Internet стає загально доступним і набуває нової популярності, як ЗМІ, джерело довідкової та ділової інформації, спосіб введення бізнесу. З приходом нових технологій обмін діловою інформацією вимоги до якості каналів доступу в Internet помітно зросли. Сьогодні неможливо уявити серйозну компанію без власної WEB-сторінки, а тим більше без електронної поштової адреси. В своїй діяльності ЗАТ "СІНЕТ" керується законами України, Постановами ВРУ, Указами КМУ, постановами, розпорядженнями і наказами міністерства зв'язку України, а також статусом ЗАТ "СІНЕТ", його наказами, розпорядженнями та іншими нормативними актами і діючим положеннями Закону України "Про Інтернет".
Місія ЗАТ "СІНЕТ" визначається його основними завданнями та його функціями, а саме :
1) доступ до мережі Інтернет по комутуючим, виділеним і радіо каналам ;
2) вирішення проблеми "Останньої мили " організація абонентських цифрових каналів;
3) розробка комплексних проектів - від структурних кабельних систем (СКС) до мереж з інтеграцією послуг;
4) підготовка пакету документів для організації каналів зв'язку ;
5) системна інтеграція з'єднення широкого спектру обладнання передачі голосу, комунікаціонного, не стандартного обладнання загальні інформаціонні системи;
6) встановлення і підтримка на договірній основі комунікаційних та інформаційних програмно-апаратних комплексів на основі UNIX -систем ;
7) проектування та будування обчислювальних мереж на основі міжнародних стандартів;
8) консультації та навчання по спеціальних програмах;
9) популяризація рішень на базі вільного програмного забезпечення;
10) встановлення та налагоджування комунікаційного обладнання;
11) розробка бізнес плану та розповсюдження гетерогенних обчислювальних серед з застосуванням Java, CORBA, Web-технологій.
12) організація та будова систем забезпечення комп'ютерної безпеки.
По різним оцінкам, кількість компаній які пропонують послуги до глобальної мережі та інші Web- послуги с кожним роком збільшується. Їх можливо поділити на декілька категорій:
Провайдери першого ступеню - крупні оператори зв'язку, яки представляють послуги зв'язку для провайдерів;
Провайдери другого ступеню, які працюють кінцевими користувачами - юридичними та фізичними особами;
Суб-провайдери, які не мають ліцензії, які працюють, як комерційні представники ліцензійних фірм.
Ще одна категорія провайдерів - "сірі " , які працюють без ліцензій та домовленостей.
Вони обслуговують користувачів в межах однієї будівлі за що отримали назву "Провайдерів одного під'їзда".
Обладнання не легальних провайдерів нараховує декілька модемів. Однак низка якість послуг таких постачальників відвертає від них користувачів. Самими божаємими клієнтами для провайдерів залишаються юридичні особи.
ДК зв'язок № 16 від 17 травня 2000
Однак ведется боротьба за любих абонентів також і за приватних.
Проводячи аналіз діяльності ЗАТ "СІНЕТ"можемо визначити, що він належить до провайдерів другого ступеню в межах м. Чернігова він працює з юридичними та фізичними особами.
Більшість користувачів мережі Internet провайдера ЗАТ "СІНЕТ" знаходяться у м. Чернігові. Отже, діяльність товариства охоплює Чернігівську область в цілому, а особливо м. Чернігів .
ЗАТ "СІНЕТ" як провідний провайдер має юридичну адресу, банківські реквізити, контактні телефони. ( м. Чернігів, вул Леніна, 49-а). Як провайдер він має свій WEB-сайт, за яким усі зацікавлені особи можуть звернутись і отримати необхідну інформацію .
Загальна структура організації створюється або проектується в першу чергу, а потім вже формулюються завдання, визначається вплив економічних обставин, політика і тактика організації та взаємовідносини влади. Ці елементи концепції формування організації детально будуть розглянуті в третій частині роботи.
Зростання послуг для своїх клієнтів, відновлення інформації розширення бази даних частиною організації ЗАТ "СІНЕТ" ці умови сприяють зміцненню авторитету у конкурентному колі та сприяють збільшенню потенціальних користувачів.
3.2. Визначення організаційної структури ЗАТ "СІНЕТ"
Згідно класичної теорії організації, структура організації повинна бути розроблена зверху вниз . Послідовність проектування організаційної структури схожа з послідовністю елементів процесу планування.
Спочатку керівники - генеральний директор ЗАТ "СІНЕТ" , потім були поставлені конкретні завдання і тоді була виявлена необхідність у створенні такого структурного підрозділу як товариство "СІНЕТ" . Таким чином, був проведений поділ організації по горизонталі на блоки, що відповідали найважливішим напрямкам діяльності по реалізації стратегії:
- встановити співвідношення повноважень різних посад (що було передбачено посадовими інструкціями). При цьому керівник встановлює ціль команд, або регламентує діяльність кожного відділу, що передбачено в

 
 

Цікаве

Загрузка...