WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Формування позитивного іміджу організації - Курсова робота

Формування позитивного іміджу організації - Курсова робота

рекламної справи в нашій країні. Безумовно, негативний вплив на комерційну рекламу робить відсутність необхідних фінансових коштів в Україні. Комерційна реклама здебільшого спрямована на ознайомлення з імпортними товарами і послугами. Хоча слід зазначити, що вивчення при цьому закордонного досвіду рекламної діяльності відіграє сьогодні велику роль.
Залежно від своїх цілей і об'єктів сучасну рекламу можна підрозділити на такі основні види.
І. За типом її спонсора:
1) реклама від імені виробника. Це, наприклад, реклама фірм "Макдональдс", "Проктер енд Гембл" та ін.;
2) реклама приватних осіб. Це, в основному, численні оголошення в друкованих виданнях із комерційними і некомерційними пропозиціями;
3) реклама від імені урядових і громадських організацій. У цій рекламі головне - не прибуток, а пропаганда певних політичних ідей, законодавства, планів приватизації, передвиборної кампанії тощо. Ця реклама має на меті вплинути на громадські погляди.
II. Реклама залежно від типу цільової аудиторії поділяється на рекламу, спрямовану на індивідуального споживача (при цьому використовують різноманітні засоби реклами, щоб привернути увагу споживача), і рекламу для сфери бізнесу, завданням якої є залучення фірм до певноїдіяльності.
III. Реклама залежно від аудиторії, що охоплюється рекламною діяльністю. Це:
1) локальна;
2) регіональна;
3) загальнонаціональна;
4) міжнародна.
IV. Реклама за об'єктом рекламної діяльності поділяється на:
1) товарну - реклама різноманітних товарів, переважно у сфері роздрібної торгівлі;
2) престижну - реклама не товарів, а фірми, що виробляє товари. Достатньо при цьому назвати фірму і в покупців виникає певне уявлення про якість товарів (наприклад, "Джілет", "Кока-Кола" та ін.);
3) реклама з просування товару. Ця реклама спрямована на вироблення таких прийомів і методів, які б викликали в громадськості інтерес до товару. Наприклад, демонстрація мод, різноманітні заохочувальні заходи, що привертають увагу до товару, сувеніри, значки і весь комплекс заходів щодо паблік рілейшнз.
3. ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ІМІДЖУ ВАТ "СВІТОЧ"
У структурі іміджу ВАТ "Світоч" можна виділити такі взаємопов'язані за формою і змістом компоненти: зовнішній вигляд ВАТ "Світоч" і стиль роботи її керівництва; облаштування робочих місць і режим роботи ВАТ "Світоч"; товарний вигляд продукції і реклама як носії іміджу ВАТ "Світоч"; зовнішній вигляд, стиль поведінки і діяльності персоналу.
Стиль роботи ВАТ "Світоч" найкраще виявляється у ставленні до відвідувачів. Якщо в ВАТ "Світоч" вас зустріли, провели до потрібної вам людини, дали вичерпну відповідь на запитання, запропонували альтернативні варіанти, порекомендували, як потрібну справу можна зробити в іншому місці і навіть відмовили вам, зовсім не зіпсувавши настрою, - будьте певні, що ВАТ "Світоч" процвітає і стиль її роботи відповідає високому рейтингу.
Як вважає керівник ряду великих грецьких і кіпрських компаній Маркос Шиєпаніс, імідж будь-якої фірми звичайно складається із багатьох понять, пов'язаних передусім з організацією виробництва.
Головні ланки: відповідальність, швидкість, результативність. Імідж створюється спільними зусиллями всіх працівників без винятку.
Насамперед треба створити імідж всередині нас, серед нас і потім - ширше, в межах країни.
Створення доброго іміджу - тривалий процес. Швидко міцний імідж не створиш, це буде тимчасовий імідж.
Однією із складових іміджу фірми є імідж її галузі в країні.
Облаштування робочих місць і режим роботи персоналу.
Уявіть собі, що ви прийшли на робоче місце менеджера. Вся інформація, засоби зв'язку у ньому миттєво доступні. Робоче місце добре освітлене, ніщо не заважає зосередитись, обстановка домашньо-ділова. Нічого зайвого, але і не порожнього. Якщо є декілька робочих місць, ніхто нікому не заважає. Режим роботи органічно збігається із біоритмами людини. Є можливість релаксації (відновлення сил) при напруженій роботі, наприклад з комп'ютером.
На основі сприйняття інтер'єру службового приміщення і режиму праці у вас складеться висока думка про цю організацію.
Взагалі проблема ВАТ "Світоч" робочих місць, наприклад розстановки столів в офісі, пов'язана із сприйняттям людини людиною, із психологічною сумісністю, із родом діяльності, яка виконується, ступенем виробничої взаємозалежності.
Якщо в офісі всі всіх бачать - це може бути не найкращий варіант розстановки столів - пік працездатності у кожного може бути різним. Коли в одного працівника "йдуть ідеї", в іншого може бути гальмування мислення, і йому треба відволіктися чи поспілкуватися, чим він заважатиме своєму колезі.
Якщо ж між столами є перегородки типу лабіринту, то це ізолює працівників один від одного. При ізоляції може виникнути деяке пригнічення через незначну кількість сигналів-збудників, що негативно впливає на продуктивність праці. А при спогляданні один одного у працівників, по-перше, виникає невербальна і вербальна комунікація, по-друге, спонтанна конкуренція і підсвідомий страх: а раптом хтось подумає, що я нічого не роблю?
Напевно, найоптимальнішою розстановкою робочих місць і офісах є розстановка за принципом облюбовування території - кожен організовує своє робоче виходячи із естетико-ергономічних смаків, понять, стилю роботи і психологічного "комфорту".
Товарний вигляд продукції і реклама як носії іміджу ВАТ "Світоч".
Важливою складовою економічного процвітання країни, галузі економіки чи окремої фірми є її імідж. На основі іміджу у нас прогнозується уявлення про виробника.
Візьмімо товарний вигляд продукції ВАТ "Світоч". Якщо вистачає коштів та умінь на виготовлення привабливої, естетично бездоганної продукції, то зрозуміло, що і вміст того, що оформляють, достатньо якісний. Закономірним є висновок, що економічно ВАТ "Світоч" процвітає, а якщо це навіть і не так, то захищає "честь мундира" до "останнього подиху". А це також викликає повагу.
Зовнішній вигляд продукції є також і рекламою її. Це може бути як пряма реклама типу "купуйте", "беріть", "вживайте", "ми найкращі" тощо, так і побічна, ненав'язлива типу: "Ви бачите, які ми. Вибір за вами".
Але не тільки упаковка товару чи його розфарбування "несуть" ідею фірми. Ідею організації "несуть" також логотипи, товарні знаки, зовнішня форма конструкції товарів широкого вжитку чи машинобудування.
Зовнішній конструктивний вигляд називають промисловим зразком, який захищається авторськими правами фірми чи конструктора-дизайнера, тобто патентується.
Одна і та сама фірма може випускати різноманітну продукцію, починаючи від парфумів і закінчуючи літаками чи нафтоперегонними заводами. Глянувши на продукцію ВАТ "Світоч", ми відразу впізнаємо її за фірмовим стилем.
Фірмовий стиль - це те характерне в іміджі, а саме - в зовнішньому вигляді, що дає можливість розпізнати відразу

 
 

Цікаве

Загрузка...