WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Конфлікти у системі управління і способи їх подолання - Курсова робота

Конфлікти у системі управління і способи їх подолання - Курсова робота

матричних принтерів, а також копіювальних апаратів. Припускає виїзд до замовника за додаткову платню.
2. Модернізація.
Дана послуга дуже важлива для комп'ютерної техніки, що пов'язано з високим темпом морального старіння і необхідності регулярного оновлення апаратури. Суть послуги полягає в тому, що при обліку деякої доплати на місце застарілих комплектуючих встановлюються нові. Застарілі комплектуючі "Комп'ютер-сервіс " планує здавати в магазини, як товари другої категорії, а також деяку їхню частину реалізовувати самостійно. Можливий варіант збірки з них недорогих, але повністю працездатних комп'ютерів. Припускає виїзд до замовника за додаткову платню.
3. Комп'ютерний набір і верстка.
Достатньо поширеною проблемою для приватної особи (і не тільки) є необхідність перетворення рукописного тексту в електронний вигляд. При цьому не кожний має необхідну техніку, вільний час і навики швидкої роботи з клавіатурою. "Комп'ютер-сервіс " пропонує розв'язання цієї проблеми в максимально короткі терміни. Також пропонується верстка - підготовка набраного тексту для друку в будь-якому стилі на будь-якому форматі носія.
4. Сканування, розпізнавання і ксерокопія.
Пропонується сканування будь-яких графічних матеріалів на форматі до А4 включно в будь-якій якості. Крім того надається послуга сканування друкарського тексту з подальшим розпізнаванням (перекладом в електронний вигляд). Ксерокопія здійснюється без використовування копіювального апарату - для цього оригінал сканується і друкується на лазерному принтері.
5. Роздрук на лазерному принтері (монохромна).
Назва говорить саме за себе. Роздрук можливий як матеріалу, що приніс замовником, так і набраного або відсканованого нашою фірмою.
6. Друк цифрових фотографій і кольорових матеріалів.
Здійснюється на спеціальному струменевому фотопринтері з приміненням спеціалізованого паперу підвищеної якості. Якість відбитка не нижче, ніж у фотографії із звичайної плівки, отриманої в минифотолабораторії. Можливий роздрук як з електронного носія, що приніс клієнтом, так і передрук оригіналу після його сканування і редагування.
7. Запис CD-R і CD-RW дисків.
Для надійного резервного зберігання інформації останнім часом вигідно використати записувані і перезаписувані компакт диски. Але для цього потрібний спеціальні пристрої, які поки недостатньо поширені. "Комп'ютер-сервіс " пропонує запис і перезапис інформації замовника на компакт диски. Передбачається використовування як дисків клієнта, так і наших, компактів. В останньому випадку вартість послуги дещо знижується.
8. Пошук в Internet певній тематичній інформації.
Дана послуга припускає отримання з Internet інформації, розташованої за певною адресою, яка надає клієнт. Складніший різновид цього сервісу - пошук інформації з певної тематики. Наприклад, книг, статі, рефератів, програм і так далі. Можливий пошук у присутності клієнта під його керівництвом.
2.Конфлікти в організації. Їх види і методи дозволу.Типи конфліктів.
Термін "конфлікт" має безліч різних визначень. У управлінській науці конфлікт розглядається як відсутність згоди між двома або більш сторонами. Суб'єктами конфлікту можуть бути окремі люди, малі групи, або цілі колективи.
У науковій літературі виділяються різні підходи до суті і оцінки конфлікту. З погляду авторів, що належать до школи наукового управління, заснованої на теорії бюрократії Вебера, конфлікт - негативне явище в управлінській діяльності. Конфліктів слід уникати, якщо вони з'являються - вирішувати негайно. Даний підхід до конфлікту спирався на уявлення про організацію, як сукупність певних завдань, процедур, правил взаємодії посадових осіб і розробленої раціональної структури. Подібні механізми усувають умови для виникнення конфліктів і ведуть до безконфліктного дозволу проблем.
Автори, що належать до школи "людських відносин", також вважали, что конфлікту можна і необхідно уникати. Вони допускали можливість появи суперечностей між цілями окремих осіб і цілями організації, можливостями однієї особи і різними групами керівників і т.п. Але з погляду концепції "людських відносин" конфлікт є ознакою неефективної діяльності організації і поганого управління.
Сучасний підхід до суті конфлікту розглядає його як неминучий, і навіть в деяких випадках необхідний елемент діяльності організації. Нерідко конфлікт має негативний характер. Іноді він може заважати задоволенню потреб окремої особи і досягненню цілей організації в цілому. Але в багатьох ситуаціях конфлікт допомагає виявити різноманітність точок зору, дає додаткову інформацію, допомагає виявити більше число альтернатив або проблем. Це робить процес ухвалення рішення групою ефективнішим, а також дає можливість людям виразити свої думки, задовольнити свої особисті потреби в пошані і власті. Це також може привести до ефективнішого виконання планів, стратегій і проектів, оскільки обговорення різних точок зору на ці документи відбувається до їх фактичного виконання.
Отже, конфлікт може бути функціональний і вести до підвищення ефективності в організації. Або він може бути дісфункциональним і призводить до зниження особистої задоволеності, групової співпраці і ефективності організації. Роль конфлікту залежить від того, наскільки ефективно їм управляють. Для управління конфліктом необхідно з'ясувати виникнення конфліктної ситуації.
У науковій літературі виділяються різні види конфліктів. Наприклад, Меськон, Альберт, Хедоурі розрізняють чотири основні види конфлікту: внутрішньоособовий, міжособовий, конфлікт між особою і групою і міжгруповий конфлікт.
Внутрішньоособовий конфлікт - особливий вид конфлікту. Одна з найпоширеніших його форм - ролевий конфлікт. Його суть полягає в тому, що людині пред'являються суперечливі вимоги з приводу тогпро, яким повинен бути результат його роботи. Також подібний конфлікт може виникнути в результаті того, що виробничі вимоги не узгоджуються з особовими потребами або цінностями людини. Крім того, внутрішньоособовий конфлікт, можливо, є відповіддю на перевантаження в роботу або мале навантаження.
Міжособовий конфлікт є найбільш поширеним типом конфлікту. У організаціях він виявляється по-різному. Найчастіше це боротьба керівників за ресурси, капітал, робочу силу, схвалення проекту і т.п. Кожен з них намагається переконати вищестоящих керівників прийняти його точку зору. Міжособовий конфлікт може також виявлятися як зіткнення осіб.
Люди з різними рисами вдачі, поглядами, цінностями іноді не можуть порозумітися один з одним, оскільки їх погляди і цілі в корені відрізняються один від одного. Конфлікт між особою і групою виникає тоді, коли особа займає позицію відмінну, від позиції групи. В процесі виробництва в групіустанавливаються певні норми поведінки і вироблення. Кожен повинен їх дотримувати, щоб бути прийнятим неформальною групою, і тим самим задовольнити свої соціальні потреби. Але якщо очікування групи знаходяться в суперечності з очікуваннями окремої особи, може виникнути конфлікт.
Аналогічний конфлікт може виникнути на грунті посадових обов'язків керівника: між необхідністю забезпечувати відповідну продуктивність і дотримувати правила і процедури організації.

 
 

Цікаве

Загрузка...