WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Конфлікти у системі управління і способи їх подолання - Курсова робота

Конфлікти у системі управління і способи їх подолання - Курсова робота


КУРСОВА РОБОТА
з дисципліни:"Основи менеджменту"
на тему:
" Конфлікти у системі управління і
способи їх подолання."
?
План
Вступ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
1. Загальна характеристика організації . . . . . . . . . . . . . . . .4
2. Конфлікти в організації . Їх види і методи дозволу .
Типи конфліктів . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .8
3. Конфліктні ситуації і шляхи їх подолання . . . . . . . . . . . 16
4. Методи вирішення конфлікту . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .17
5. Управління конфліктами в компанії . . . . . . . . . . . . . . . . . 22
6. Система управління персоналом на підприємстві . . . . . 28
7. Конфлікти в діловому спілкуванні . . . . . . . . . . . . . . . . . . .32
8. Запобігання розвитку конфліктів . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .33
Висновок . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 34
Список використаної літератури . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Додаток . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Вступ
Давно відомо, що колектив - щось більше, ніж просто логічне впорядкування працівників, що виконують взаємозв'язані завдання. Теоретики і практики управління зрозуміли, що організація є також і соціальною системою, де взаємодіють окремі особи і формальні і неформальні групи. І від психологічного клімату, від настрою кожного працівника залежить і продуктивність праці, і здоров'я працівників і багато що інше.
При правильній розстановці людських ресурсів в організації, при вірній обробці конфліктних ситуацій виникає якийсь прорив, синергетичний ефект, коли 2+2 буде 5, а не 4. Організація стає чимось більшим, ніж сума компонентів.
Ця нова система стає значно стійкішою до дій ззовні, але легко руйнується, якщо не підтримувати цю єдність елементів. "Організм" організації необхідно забезпечити механізмом, який би забезпечував постійну регенерацію загублених цілей, завдань і функцій, визначав би все нові і нові ожіданія працівників. У управлінській науці існують досить довершені соціально-психологічні методи, за допомогою яких можна добитися потрібного ефекту.
Під соціально-психологічними методами управління розуміють конкретні прийоми і способи дії на процес формування і розвитку самого колективу і окремих працівників. Розділяють два методи: соціальні (направлені на колектив в цілому), і психологічні (направлені на окремі особи усередині колективу). Ці методи мають на увазі впровадження різних соціологічних і психологічних процедур в практику управління.
Якість соціально-психологічного клімату в колективі визначає відношення керівника до суспільства в цілому, до своєї організації і до кожної людини окремо. Якщо в його розумінні чоловік представляється як ресурс, сировинна і виробнича база, то такий підхід не дасть належного результату, в процесі управління виникне перекіс і недолік або перерахунок ресурсів для виконання конкретної задачи.
1. Загальна характеристика організації.
На сьогоднішній день ринок інформаційних технологій розвивається швидше всього. Поки на ньому ще є місця для нових фірм, що пропонують оригінальний продукт. Наприклад, недостатньо добре заповнена сфера послуг, пов'язаних з комп'ютерною технікою. Особливо ця проблема торкається Коломиї. На жаль, зараз у нас важко знайти організацію, в якій можна недорогий набрати текст, роз друку вати його на лазерному принтері, записати компакт диски, знайти необхідну інформацію в Internet, відсканувати зображення, віддрукувати цифрові фотографії і так далі. Також нелегко провести якісний ремонт, модернізацію або обслуговування в короткі терміни, і за невелику суму, а виготовлення замовленого програмного забезпечення взагалі складає важковирішувану проблему. Фірма "Комп'ютер-сервіс ", про яку далі піде мова, покликана заповнити вищезгадані проломи коломийського ринку інформаційних технологій. її діяльність направлена на сферу послуг, так чи інакше пов'язаних з комп'ютерами. Повний перелік сервісу, що надається цією фірмою можна подивитися в наступному розділі. Поки ж варто відзначити, що всі вказані вище послуги виявляються "Комп'ютер-сервісом".
Опис послуг.
Агентство комп'ютерних послуг "Комп'ютер-сервіс ", як і виходить з назви, передусім направлено на сферу послуг в області інтелектуальних технологій. Його унікальність полягає в тому, що в масштабах однієї фірми зібрана ціла гамма послуг, що охоплює різні області, так чи інакше пов'язані з комп'ютерною технікою. На відміну від переважної більшості конкурентів дана фірма не робить ставку на продаж вже готових товарів - її діяльність майже повністю направлена на обслуговування негарантійної техніки, а також на інші сервіси. Звичайно, "Комп'ютер-сервіс " не є незамінною фірмою, абсолютно позбавленою конкурентів. Всі запропоновані нами послуги можна знайти в інших місцях: в комп'ютерних магазинах, в приватних осіб, а також в організаціях, що займаються комп'ютерним обслуговуємо. Не дивлячись на це, нашу фірму не чекає жорстка конкуренція із наступних причин (торкається міста Коломиї):
1. Комп'ютерні фірми-магазини не прагнуть активного розширення послуг, не пов'язаних з продажем або гарантійним обслуговуванням. Малооплачувані нескладні послуги такі, як роздрук, набір, сканування, пошук в Internet, запис CD, виготовлення дрібних програмних продуктів, настройка програмного забезпечення і так далі ними взагалі не виявляються за рідким виключенням. Також вони досить байдуже відносяться до ремонту негарантійної апаратури, а грамотна консультація, як правило, є для них непосильною задачею.
2. Приватні особи, навпаки, прагнуть активного просування дрібних послуг. Але при цьому вони пропонують лише декілька найменувань. Дуже серйозним мінусом при роботі з приватними особами є сумнівна якість сервісу, оскільки за рідким виключенням вони працюють нелегально. Крім того, приватники недостатньо добре проводять рекламну політику, що ускладнює їхній пошук для потенційних клієнтів.
3. Організації, що займаються комп'ютерним обслуговуванням, звичайно працюють з якимсь визначеним кругом щодо крупних клієнтів. Вони рідкі і сильно завантажені роботою. Основна сфера їхньої діяльності - ремонт, обслуговування і модернізація комп'ютерної техніки. Іншими послугами дані фірми, як правило не займаються. Також вони широке себе не рекламують, чим ускладнюють залучення нових клієнтів.
Діяльність "Комп'ютер-сервісу" перш за все направлена на обслуговування приватних осіб і невеликих організацій, що не мають для цього потрібних навиків (фахівців), устаткування або часу. На початковий період діяльності фірми планується надавати наступний перелік послуг:
1.Ремонт і обслуговування негарантійних комп'ютерів . Сенс такої послуги, як ремонт, зрозумілий і невимагає опису. Під обслуговуванням розуміється: планові профілактичні роботи, настройка апаратної частини, оновлення мікропрограм BIOS, чищення, мастило вентиляторів заміна, заправляння і ремонт картріджів для струменевих, лазерних і

 
 

Цікаве

Загрузка...