WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Комунікаційні бар’єри та методи їх подолання - Курсова робота

Комунікаційні бар’єри та методи їх подолання - Курсова робота


КУРСОВА РОБОТА
з предмету: "Менеджмент"
на тему:
"Комунікаційні бар'єри та методи їх подолання "
?
ЗМІСТ
Вступ
Загальна характеристика організації
1.1. Коротка історична довідка
1.2. Продукція та види послуг
1.3. Інвестиції
Теоретична частина
2.1. Загальна характеристика комунікацій в менеджменті.
2.2. Несловесні комунікації
2.3. Комунікативні бар'єри
Ефективність запропонованих заходів, щодо вдосконалення системи управління
Додаток 1
Додаток 2
Висновок
Список використаної літератури
Вступ
"Парадокс Спілкування ": щоб розкрити свою індивідуальність, людині
потрібно вступити в спілкування з іншими людьми. Але саме для того,
щоб вступити в спілкування з іншими людьми, свою індивідуальність
треба обмежити .
П. С. Таранов
Успіх будь-якої спільної діяльності людей залежить від стану, рівня розвитку, напрямів і видів комунікацій, сприйняття і використання працівниками інформації несловесних знаків (погляду, виразу обличчя тощо).
В значній мірі цей успіх обумовлюється змістом і структурою комунікаційного процесу як на між особовому, так і на організаційному рівнях, вмінням застосовувати сучасні інформаційні технології. (Гірняк О. М., Лазановський П. П.).
Один із сучасних авторів теорії комунікацій, Клауд Шеннон, проводить паралель між способами спілкування техніки (машин) та людей. У праці "Математична теорія комунікацій" Клауд Шеннон та Уоррен Вівер дають таке визначення комунікацій: "Це усі дії, за яких один розум впливає на інший".
Обмін інформацією пронизує всі управлінські функції, тому комунікації розглядаються як сполучний процес у менеджменті. Якщо комунікації налагоджені погано, рішення можуть бути помилковими, персонал може неправильно розуміти керівні команди, міжособові стосунки можуть деформуватися. Західні спеціалісти стверджують, що керівники від 50 до 90% свого робочого часу витрачають на комунікації. Це стає зрозумілим, коли врахувати, що керівники обмінюються інформацією для реалізації своєї ролі в міжособових стосунках, в процесі прийняття управлінських рішень, а також для виконання функцій планування, організації, мотивації та контролю.
Для ефективного функціонування будь-якої організації необхідно забезпечити належні комунікації. Однак управлінська практика дає можливість констатувати, що створення ефективної, надійної системи обміну інформацією, яка б відповідала вимогам повноти, достатності, оперативності, гнучкості, - це одна із найскладніших проблем в організаціях. Тому цілком зрозуміло, що ефективно працюючий керівник - це той, хто ефективний в комунікаціях.
Комунікації - складний процес, який включає ряд взаємозв'язаних кроків, кожен з яких відіграє суттєву роль у забезпеченні розуміння і сприйняття інформації іншою особою. Найчастіше причиною низької ефективності комунікації є ігнорування факту, що комунікація- це обмін, в якому кожному належить активна роль. В процесі комунікації відправник складає повідомлення і передає його адресатові (отримувачеві).
Загальна характеристика організації
Підприємство Долинського виправного центру № 118 на 2006 рік передбачає збільшення обсягів виробництва товарної продукції на 5,2% до 505,0 тис. грн., залучення до суспільно-корисної праці 35 осіб з числа спецконтингенту (на повний робочий день) на власному виробництві та 90 - на контрагентських об'єктах, фінансове оздоровлення підприємства і збільшення асортименту виробництва продукції шляхом модернізації та при-дбання обладнання і підвищення коефіцієнта використання наявних потужностей (в т. ч. за рахунок впровадження у виробництво нових видів продукції).
Загальна вартість технічного переоснащення складає 345,4 тис. грн. в т.ч. вартість нового обладнання, яке планує закупити підприємство за власні кошти складає 10,0 тис. грн. Для забезпечення фінансування проекту планується задіяти як власні кошти від збільшення обсягів реалізації товарної продукції, так і від одержання товарної позики на суму 330,0 тис. грн. (або на умовах лізингу).
Обсяги реалізації у 2006 році складуть 530 тис. грн.
Для забезпечення ритмічної роботи підприємства та виконання показників бізнес-плану необхідно придбати технологічне обладнання, яке відображено в додатку таблиці №1. На даний час виготовлення погонажних (дошка -вагонка, плінтус, штапик) та столярних виробів неможливе через незадовільний стан технологічного обладнання і відсутність сушильної камери. Заміна лісопильної рами на стрічково-пиловочний станок дасть змогу більш якісно проводити розпиловку лісодеревини та суттєво зменшити розхід матеріалів та енергоємність продукції.
Для забезпечення безперебійної роботи підприємства необхідно щомісячно заготовляти 250-300 м3 лісодеревини. Для цього необхідно придбати трильовочний трактор, вартість якого становить 135 тис. грн., а продуктивність за зміну складе ЗО м3. Крім того, з метою більш повного завантаження працею засуджених необхідно придбати зварювальний та токарно-копіювальний станки, що дасть змогу додатково працевлаштувати 10 засуджених.
Таб. №1
№ п.п. Показники 2005 р. 2006 р. Відхил.
тис. грн. %
1 Чистий дохід (виручка від реалізації продукції) 490 530 40 8,2
2 Собівартість реалізованої продукції 427,8 459,6 31,8 7,4
3 Рентабельність 2,1 2,3 0,2
4 Валовий прибуток 62,2 70,4 8,2 13,2
5 Чистий прибуток 10 12 2 20
Юридична адреса підприємства: с. Тростянець Долинського району Івано-Франківської області. За організаційно-правовою формою підприємство є державним підприємством та платником Згідно зі Статутом, підприємство забезпечує виконання таких завдань держави: залучення до праці засуджених і їх робітниче навчання, виробництво і реалізація продукції за укладеними угодами відповідно до Господарського і Цивільного кодексів України та ст. 13 Закону України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України". Одним із завдань підприємства є беззбиткова господарська діяльність.
Засуджені залучаються до праці з урахуванням виробничих потужностей підприємства та фактичних навичок роботи. Чисельність працюючих на підприємстві станом на 01.10.2005 р. складає 56 осіб (засуджені 57). Середньомісячна заробітна плата на одного працівника за 2005 р. 673 грн. (засуджені 148 грн.). Рентабельність виробництва за 2005 р. складе 1,4% .
Підприємство розташоване в лісовому масиві на території колишнього військового містечка на відстані 5 км від с. Тростянець та 20 км від

 
 

Цікаве

Загрузка...