WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Управління персоналом організації (на прикладі ДП ЗАТ „Укрпрофздравниця”) - Дипломна робота

Управління персоналом організації (на прикладі ДП ЗАТ „Укрпрофздравниця”) - Дипломна робота

дотримати умови обґрунтованості планів, їхня реальність при виконанні.
В умовах ринкової економіки велике значення для санаторію придбало пророблення можливих варіантів розвитку, дій у майбутньому зовнішніх і внутрішніх факторів, їхній аналіз і прогнозування. Аналіз і прогнозування - необхідні умови обґрунтованого планування, що дозволяє визначити з певною часткою ймовірності майбутні якісні і кількісні характеристики стану роботи санаторію "Ювілейний", як підприємства орієнтованого на ефективне функціонування в нових ринкових умовах господарювання.
Перспективні плани санаторію "Ювілейний" являють собою систему середньо і короткострокових планів. Найважливішими складовими середньострокового плану є детальна хронологізація проектів, повна номенклатура переліку надаваних послуг, конкретні економічні і фінансові показники на перші два-три роки діяльності санаторію. Короткострокове - поточне планування складається в розробці планів на рік на всіх рівнях управління філії і в усіх напрямках діяльності, а також у розробці планів на більше короткі періоди (квартал, місяць). Різновидом поточного планування є оперативно-календарне планування, що являє собою тимчасове вв'язування процесів господарської діяльності між структурними підрозділами санаторію.
Філію здійснюють оперативний, податковий і бухгалтерський облік своєї роботи, веде статистичну звітність по формах установленим органами державної статистики, Радою і Правлінням ЗАТ "Укрпрофздравниця". Здійснюючи оперативний облік філія, має можливість швидко одержувати інформацію про реалізації послуг. Даний облік використається для оперативного планування і поточного спостереження за своїм розвитком, наданням послуг. Він охоплює операції, які не мають безпосереднього відбиття на рахунках бухгалтерського обліку. З його допомогою одержують дані про щоденну кількість надаваних послуг, витратах товарно-матеріальних цінностей, про трудові витрати, дотримання договірних умов. Дані оперативного обліку одержують шляхом безпосереднього спостереження за фактами господарської діяльності санаторію. Оперативний облік ведуть працівники всіх служб санаторіїв "Ювілейний" - бухгалтерії, технічної-господарсько-технічної частини, економічної служби, кадрів і т.п.
Статистичний облік санаторію "Ювілейний" являє собою систему узагальнення і контролю кількісних і якісних закономірностей загального розвитку в конкретних умовах місця і часу (перепис наявності місць-ліжко-місць, визначення середньої заробітної плати працівників санаторію по категоріях працюючих, кількості і якості надаваних послуг, використання робочого часу, чисельності працівників). Дані про господарські зміни даний облік одержує з оперативного і бухгалтерського обліку і зводиться до спостереження, угрупованню, визначенню середніх і відносних величин і індексів, аналізом і відповідно встановленням певних закономірностей.
Бухгалтерський облік ведеться за допомогою документального спостереження, відбиття і контролю за господарською і фінансовою діяльністю санаторію.
Облік ведеться у вартісному, натуральному і трудовому вимірниках. Ґрунтується на строгому дотриманні документації. На відміну від інших видів обліку він забезпечує суцільну реєстрацію всіх господарських операцій на основі документів первинного обліку. Даний облік базується на документуванні всіх господарських процесів і проведенні періодичної інвентаризації, забезпечує виявлення і мобілізацію резервів санаторію з метою зниження собівартості послуг і підвищенню його рентабельності.
Таким чином, бухгалтерський облік санаторію "Ювілейний" - це система безперервного і взаємозалежного спостереження і контролю над хазяйновитою-господарчою-фінансово-господарською діяльністю з метою одержання поточних і підсумкових показників.
Ревізія фінансово-господарської діяльності філії здійснюється Правлінням ЗАТ "Укрпрофздравниця" або Слов'янським дочірнім підприємством у міру необхідності, але не рідше одного разу у два роки. Філія щокварталу надає звіти по всіх видах обліку Слов'янському дочірньому підприємству.
Координація взаємодії підрозділів у санаторії, установлення певного внутрішнього порядку проявляється у формі його організаційних структур управління.
Структуру і штат санаторію затверджує Генеральний директор дочірнього підприємства відповідно до типових структур апарата управління і нормативами чисельності фахівців і службовців з урахуванням обсягів роботи.
Головний лікар призначається на посаду Генеральним директором за контрактом. Прийом на роботу керівника філії здійснюється в порядку, установленому Правлінням ЗАТ "Укрпрофздравниця". Головний лікар філії діє на підставі доручення, виданої Генеральним директором Слов'янського дочірнього підприємства ЗАТ "Укрпрофздравниця".
Головний лікар персонально відповідає за стан фінансової діяльності філії, підтримки договірної і платіжної дисципліни. За збитки, принесені ЗАТ "Укрпрофздравниця" по його провині, він несе відповідальність відповідно до законодавства України. Заступники головного лікаря і головний бухгалтер філії призначаються і звільняються з посади головним лікарем за узгодженням з Генеральним директором дочірнього підприємства.
Санаторій "Ювілейний" розташований на півночі Донецької області. Займає 39 га з них: зелених насаджень 26 га що включають 14 га лісопаркової зони; 2 спортивні ігрові площадки; реабілітаційний центр; басейн. Біля санаторію розташоване солоне озеро "Ріпне" площею 16,3тис.кв. м із запасами лікувального бруду 55тис. куб. м. і упорядженим пляжем. У розпорядженні санаторію перебувають джерела хлоридно-натрієвої мінеральної води. До складу санаторію "Ювілейний" входять відділення бруду - і водолікарні, один дев'ятиповерховий спальний корпус, два після інфарктні відділення, відділення артрології і неврології, харчоблок на 500 місць. Санаторій "Ювілейний" є багатопрофільним, надає послуги по оздоровленню людей із захворюваннями опорно-рухового апарата, нервової (ДЦП), шкіри, захворюваннями чоловічої і жіночої полової сфери. Потужність санаторію 480 ліжка із цілодобовим режимом роботи.
Для забезпечення ефективного функціонування і розвитку філії в майбутньому в санаторії проводилася робота:
" у Мінздрав України на розгляд був спрямований пакет документів по розширенню відділення реабілітації підліток^-підлітків-дівчинок-підлітків гінекологічного профілю;
" у Тендерний комітет був спрямований пакет документів на участь санаторію в тендерних торгах на закупівлю послуг з оздоровлення пенсіонерів і інвалідів;
" вишукується можливість по відкриттю відділення реабілітації хворих після опікових травм;
" проводиться активний пошук професійних психологів для залучення в організацію з метою розробки програм оцінки потенціалу своїх співробітників за допомогою психологічних методів, а так само для надання комплексного санаторно-курортного відповідного спеціалізованого (реабілітаційного) лікування

 
 

Цікаве

Загрузка...