WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Аналіз інформаційних систем управління на підприємстві (ЗАТ “Кераммаш”) - Дипломна робота

Аналіз інформаційних систем управління на підприємстві (ЗАТ “Кераммаш”) - Дипломна робота

електронної пошти і Інтернет-форумів).
Світова комп'ютерна мережа Internet надає можливість обміну послугами у світовому масштабі, а також торгівлю будь-яким товаром, тобто існує можливість такої організації і партнерства у веденні бізнесу, при яких не потрібні особисті зустрічі партнерів, оформлення керуючого центру організації у вигляді деякого конкретного офісу, географічної адреси. Надзвичайно ефективним є використання таких організаційних форм у туризмі, рекламі, пошуку і наданні робочих вакансій в Україні та за кордоном, комерційному забезпеченні освіти і наукової діяльності, маркетингу, організаційній підготовці проектів майже в усіх галузях комерційної діяльності. В усіх цихсферах можна знаходити і залучати зарубіжних партнерів через комп'ютерну мережу.
Партнери по бізнесу можуть знаходитись у різних точках планети і не знати один одного особисто, ніколи не зустрічатись і тим не менш успішно вести прибуткову справу. Такий спосіб організації бізнесу за допомогою комп'ютерної мережі одержав назву "віртуальна корпорація".Цe особливий тип організації, яка дозволяє знаходити зарубіжних партнерів, вступати з ними у довірчі відносини за схемою "послуга за послугу" або "гроші за послугу" і. проводячи реальні угоди, одержувати прибуток.
Перевага такого способу ведення бізнесу полягає а його демократичності. Партнери можуть бути об'єднані тим, що в одному місці планети є товар або можливість надати послугу, які потрібні в іншому місці планети. Якщо у цих місцях з'являються дві людини, одна з яких, використовуючи комп'ютерну мережу, може надати послугу або виробити товар, а інша використати їх або продати у себе і між цими людьми через комп'ютерну мережу здійснюється сталий зв'язок "послуга (товар) - гроші", то у цьому разі і з'являється прообраз віртуальної корпорації.
Класичним прикладом віртуальної корпорації є сама мережа Internet. Причиною її успіху перш за все є її демократичність, загальііодоступиість і відсутність центру, який диктує правила.
Основною формою активності організацій в Інтернет, способом реклами і засобом ведення електронного бізнесу є створення Web-сайта організації. При визначенні шляхів і методів використання Інтернет у бізнесі необхідно визначити:
" потенційних замовників продуктів і послуг підприємства;
" види діяльності, які можна поліпшити за допомогою мережі;
" наскільки ефективно використовується Інтернет конкурентами чи прийнятна для організації вартість застосування Інтернет.
Успіх Web-сайта залежить віл стратегії його застосування і від того, наскільки обрана стратегія відповідає завданням, які мають виконуватись за допомогою сайта.
Корпоративний сайт - це технологія управління внутрішніми і зовнішніми інформаційними потоками, яка має комплекс, напрямі функціональною застосування: інформаційна система, маркетинговий інструмент, інструмент реклами, візитна картка організації.
Корпоративний сайт складається з двох частин, які пропорційно співвідносяться залежно від завдань конкретного підприємства. Це дві системи управління внутрішніми і зовнішніми інформаційними потоками. У кожному конкретному випадку визначається ступінь взаємної інтеграції цих систем.
Можливості корпоративного сайта як інструмента маркетингу і реклами:
" можливість одночасного доступу до інформації великої кількості людей у будь-який зручний час;
" висока швидкість розповсюдження інформації;
" широта географічного охоплення;
" можливість забезпечення актуальності інформації;
" можливість багаторівневої деталізації інформації;
" можливість реалізації пошуку, вибірки і сортування інформації;
" можливість диференціації інформації для різних цільових груп;
" різноманітність форм подання інформації;
" можливість інтеграції з офісними системами і системами управління підприємством;
" можливість організації діалогу з цільовою аудиторією, аналіз поведінки аудиторії (ступеня інтересу до конкретних інформаційних блоків,
повідомлень, пропозицій);
" можливість формування постійної аудиторії сайта та її інформування (наприклад, за допомогою списків розсилки);
" можливість збирання статистики прямими і непрямими способами з метою подальшого її аналізу;
" можливість інформаційної підтримки клієнтів, публікації відповідей на питання.
Зміст сайта - його тематика, рівень і стиль викладу, достовірність інформації та ін. визначають його аудиторію. Періодичність, актуальність і новизна інформації визначають стабільність аудиторії, процент повторних звертань і ступінь довіри до сайта.
Залежно від складності завдання і поставленої мети можливі такі підходи до реалізації рішення про створення сайта:
1. Створення сайта співробітником підприємства шляхом використання можливостей, які надаються відповідними компаніями у мережі Інтернет (прості шаблони, бібліотеки графічних малюнків, інструкції із самостійної розробки, розміщення на серверах цих компаній).
2. Розробка і обслуговування сайта співробітниками підриємства. У цьому випадку необхідні такі групи фахівців: фахівці, які безпосередньо розробляють і оновлюють сайт, його структуру і графічне оформлення; інформаційна група, яка відповідно до завдань, поставлених керівництвом, здійснює інформаційне наповнення сайта; група "просування" сайта, яка розповсюджує інформацію про нього у спеціалізованих виданнях, проспектах, буклетах, каталогах, а також шляхом реєстрації у всіх пошукових структурах і Інтернет-каталогах.
3. Звертання до дизайн-студії, яка обирається на основі аналізу вартості послуг, рівня сервісу, досвіду роботи або на основі проведення тендеру між студіями.
Основні етапи створення сайта:
1. Необхідно визначити, з якою метою створюється сайт, які результати очікуються.
2. Структура та інформаційне наповнення сайта.
3. У Web-адресі сайта бажано використати назву організації (якщо вона не перевищує 5-7 символів) або скорочення, яке добре запам'ятовується.
4. Логотип і заголовок основної сторінки повинні добре запам'ятовуватись, але не занадто довго завантажуватись.
5. Визначити колір фону, необхідні зображення, фотографії, графіку.
6. Вивчення користувачів. Провести попередній аналіз цільової аудиторії, ступеня її представлення в Інтернет.
7. Вивчити інтереси цільової аудиторії.
8. .'Завантаження і перевірка Web-сторінок.
У загальному випадку сайт повинен містити:
o інформацію про організацію (історія створення, основні досягнення, цілі діяльності, відгуки клієнтів, партнерів);
o продукцію і послуги (каталог продукції, прайс-лист);
o додаткову інформацію (огляди, аналіз основних подій);
o форму для замовлення продукції;
o лічильник кількості відвідувань сайта.
Ефективним можна вважати сайт, який надає повне уявлення щодо пропонованих товарів і послуг, дає змогу швидко знайти конкретну інформацію про характеристики пропонованого товару, надає зрозумілу

 
 

Цікаве

Загрузка...