WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Аналіз інформаційних систем управління на підприємстві (ЗАТ “Кераммаш”) - Дипломна робота

Аналіз інформаційних систем управління на підприємстві (ЗАТ “Кераммаш”) - Дипломна робота

проектів.
Експертні системи і системи підтримки ухвалення рішень призначені для інформаційного забезпечення управління на основі економіко-математичноого моделювання і принципів штучного інтелекту.
На підприємстві ЗАТ "Кераммаш" використовують інтегровані пакети.
Головною відмінною рисою програм, становлячих інтегрований пакет, є загальний інтерфейс користувача, дозволяючий застосовувати одні і ті ж прийоми роботи з різними додатками пакету. Спільність інтерфейсу зменшує витрати на навчання користувачів. Крім того, ціна комплекту з трьох і більш додатків, підтримуваних одним і тим же виробником,значно нижче, ніж сумарна вартість окремих додатків.
Призначення інтегрованих офісних пакетів - забезпечити співробітників офісу і підприємства широким набором засобів для повсякденної спільної роботи, автоматизувати виконання рутинних операцій, допомогти в комплексному рішенні задач підприємства.
Інтегрованого офісного пакет Microsoft Office, який є на підприємстві включає в собі додатки. До основних додатків пакету відносяться:
" Word - текстовий процесор;
" Excel - табличний процесор;
" Access - система управління базами даних;
" PowerPoint - система підготовки презентацій;
" Outlook - менеджер персональної інформації;
" FrontPage - редактор, призначений для створення веб-сторінок;
" PhotoDraw - графічний редактор для створення ділової графіки;
" Publisher - настільна видавнича система;
" Small Business Tools - спеціалізований інструментарій для здійснення бізнес-аналізу;
" Internet Explorer - браузер (оглядач веб-сторінок).
Microsoft Word - це могутній текстовий процесор, що є зручним інструментом для створення складних текстових документів, включаючих математичні формули, таблиці, малюнки, діаграми, а також об'єкти, підготовлені в інших додатках пакету Microsoft Office.
Microsoft Excel - табличний процесор, надаючий могутні засоби для створення складних електронних таблиць і реалізовуючий широкий спектр обчислень. Містить розвинуті засоби математичної і логічної обробки даних.
До функцій табличного процесора відносяться:
" створення і редагування електронних таблиць;
" створення взаємозв'язаних табличних документів;
" введення формул, виконуючих математичні і логічні операції над даними, що знаходяться в осередках електронних таблиць;
" структуризація і організація списків даних в електронних таблицях;
" побудова діаграм і графіків різних видів;
" створення зведених електронних таблиць, у тому числі і із залученням інформації із зовнішніх баз даних;
" розробка макрокоманд управління електронними таблицями;
" оформлення електронних таблиць, їх друк, імпорт і експорт файлів електронних таблиць і інші.
За допомогою табличного процесора в електронних таблицях можна виконувати різні інженерні, статистичні, економічні, бухгалтерські, фінансові розрахунки, проводити складний економічний аналіз, моделювати і оптимізувати різні ситуації.
Microsoft Access - система управління базами даних.
Microsoft Outlook - менеджер персональної інформації, надаючий наступні можливості:
" обробка повідомлень електронної пошти;
" планування зустрічей і зборів;
" управління контактами і задачами;
" доступ до документів, що зберігаються в особистих теках, і документам, розміщеним на локальних і мережних дисках.
Microsoft PowerPoint - система підготовки презентацій. Презентації можуть використовуватися в процесі навчання, проведення семінарів, конференцій
Системи підготовки текстових документів можна розбити по функціональному наповненню на наступні класи:
" текстові редактори;
" текстові процесори;
Текстові редактори забезпечують введення, зміну і збереження символьного тексту, не вимагаючого форматування, тобто зміни шрифту, кольори тексту.
Текстові редактори дозволяють:
" набирати текст, видаляти одну або декілька рядків, копіювати їх або переміщати в інше місце тексту;
" вставляти групи рядків з інших текстів, знаходити всі входження певної групи символів;
" зберігати набраний текст, друкувати текст на різних типах принтерів стандартними програмами друку одним шрифтом в межах документа.
Текстовий процесор - це система підготовки складних текстових документів, яка у внутрішньому уявленні забезпечує текст спеціальними кодами - розміткою.
Однією з найважливіших властивостей текстових процесорів є повна відповідність твердої копії документа його образу на екрані.
Серед функцій текстових процесорів можна виділити:
" форматування тексту, при цьому зміни, що вносяться користувачем, відразу знаходять віддзеркалення в документі;
" можливість попереднього опису структури майбутнього документа, в цьому описі задаються такі параметри, як величина абзацних відступів, гарнітура і розмір шрифту, розташування заголовків, міжрядкові інтервали, число колонок тексту, розташування і спосіб нумерації виносок і т. д.;
" можливість автоматичної перевірки орфографії і отримання підказки при виборі синонімів;
" можливість введення і редагування таблиць і формул з відображенням їх на екрані в тому вигляді, в якому вони будуть надруковані;
" можливість об'єднання документів в процесі підготовки тексту до друку;
" можливість автоматичного складання змісту і покажчика
При рішенні різних економічних, фінансових і інших задач в управлінській діяльності підприємства ЗАТ "Кераммаш" часто доводиться обробляти інформацію в табличній формі.
Табличний процесор є обов'язковою складовою будь-якого інтегрованого пакету або офісної системи.
Основні функції табличного процесора:
1. Створення сукупності електронних таблиць, розташованих на незалежних робочих листах. Така сукупність називається робочою книгою (Workbook). Електронні таблиці в книзі можуть бути незалежні, а можуть бути, і є зв'язаний між собою. Такий спосіб угрупування електронних таблиць зручний для користувача.
2. Оформлення таблиць. Обмальювування елементів електронної таблиці лініями дозволяє зобразити таблицю будь-якої складності. Надаються також широкі можливості по вибору шрифту, стилю, вирівнюванню даних усередині осередку, вибору кольору фону осередку, можливість зміни висоти рядків і ширини колонок, можливість завдання формату даних усередині осередку (наприклад, числовий, текстовий, фінансовий, дата і т. д.).
3. Оформлення друкованої таблиці.
4. Створення шаблонів. Табличні процесори, як і текстові, дозволяють створювати шаблони робочих листів, які застосовуються для створення бланків листів, факсів, розрахункових таблиць. Є можливості захисту осередків шаблона від редагування.
5. Скріплення таблиць.
6. Введення формул. В електронних таблицях при зміні даних, з якими пов'язана формули, останні автоматично перераховуються. У формулах може використовуватися широкий спектр вбудованих функцій - математичних, статистичних, фінансових,

 
 

Цікаве

Загрузка...