WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Теоретичні і практичні аспекти управління якістю продукції. (ВАТ «СЛОВВАЖМАШ») - Дипломна робота

Теоретичні і практичні аспекти управління якістю продукції. (ВАТ «СЛОВВАЖМАШ») - Дипломна робота

аудиторів;
" спостереження за ефективністю роботи аудиторів і підтримка її на відповідному рівні;
" оперативні фактори;
" спільні перевірки;
" етичні правила.
2. АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ У ВАТ "СЛОВВАЖМАШ" М. CЛОВ'ЯНСЬК
2.1. Стисла характеристика підприємства
Відкрите акціонерне товариство "Словважмаш" - велике машинобудівне підприємство з повним виробничо-технологічним циклом було засновано в 1931 році.
У цей час ВАТ "Словважмаш" є великим постачальником устаткування і машин для вітчизняних і закордонних коксохімічних підприємств таких країн як Росія, Румунія, Туреччина, Фінляндія, Італія та ін.
У цей час підприємство освоїло і випускає:
" коксовиштовхувачи;
" машини двіроз'ємні;
" машини вуглезагрузочні;
" пересувні підйомники;
" пристрої завантажувальні;
" Машини прессформовочні;
" коксове устаткування для захисту навколишнього середовища і механізмів.
Машини і устаткування поставляються комплектно вузлами максимальної заводської і монтажної готовності відповідно до вимог технічної документації.
Монтаж і налагодження в замовника здійснюється під безпосереднім контролем фахівців підприємства.
ВАТ "Словважмаш" має також досвід виготовлення машин для сільського господарства, хімічної промисловості, металургійного виробництва, підйомно-транспортного, вогнетривкого і гірничо-збагачувального устаткування.
Для забезпечення максимальної ефективності і задоволення вимог споживачів на підприємстві постійно ведуться роботи з удосконалювання технології і впровадженню нових технічних рішень із метою досягнення і підтримки необхідного рівня якості при оптимальних витратах, ефективного використання технічних, кадрових і матеріальних ресурсах з урахуванням потреб і запитів споживачів.
Реквізити підприємства наступні:
" поштова адреса: Україна, 84102, м. Слов'янок Донецької області, вул. Заводська, 2, Відкрите акціонерне товариство "Словважмаш"
" телефакс: (06262) 3-31-10
" телефони: (06262) 2-51-23, (06262) 93-2-09 (довідка)
" телефони керівництва ВАТ "Словважмаш":
" голова правління - директор: (06262)3-31-10
" уповноважений по якості - головний інженер: (06262) 3-53-00
2.2. Організація системи управління якістю продукції на підприємстві
З початку 70-х років у ВАТ "Словважмаш" функціонувала комплексна система управління якістю продукції.
В 2004 р. ВАТ "Словважмаш" розробило і впровадило систему менеджменту якості з обліком "процесного підходу", що дозволяє забезпечувати безперервність управління на стику окремих процесів у рамках системи, а також при їхній комбінації і взаємодії.
Структурна схема системи менеджменту якості продукції на ВАТ "Словважмаш" представлена у додатку 1.
Вищий керівник - Голова правління - директор підприємства формує політику і цілі в області якості, забезпечує процеси необхідними ресурсами і відповідає за реалізацію політики в області якості і досягнення коротко строкових цілей які повинні відповідати стратегічним цілям підприємства.
Основним документом, що регулює і встановлює політику в області якості на підприємстві ВАТ "Словважмаш", є посібник з якості.
Цей документ являє собою повний опис елементів системи якості і принципів їхньої взаємодії в рамках підприємства.
Цей збірник містить сформульовану керівництвом підприємства політику в області якості, цілі якості, затверджену організаційну структуру виробництва, визначає відповідальність, повноваження і процедури, а також процеси і ресурси, які забезпечують здійснення управління якістю і відповідність його вимогам.
Вимоги керівництва є обов'язковими для всіх підрозділів підприємства ВАТ "Словважмаш", і поширюються на процеси, пов'язані із проектуванням, виробництвом і продажем продукції, а також процеси постановки, функціонування і удосконалювання системи якості.
Даний документ розробляється відділом якості, погоджується з керівниками структурних підрозділів підприємства і головних фахівців, затверджується Генеральним директором і вводиться в дію наказом на підприємстві.
Головна роль політики складається в обнародуванні прагнень керівництва здійснювати управління підприємством і процесами на основі цілей і принципів в області якості.
Головним завданням політики є залучення всіх працівників підприємства в процес поліпшення із метою забезпечення постійного попиту на продукцію підприємства.
Політика в області якості обнародується по заводському радіо у всіх підрозділах підприємства, її роль і значення обговорюються і роз'яснюються на виробничих зборах всім працівникам ВАТ "Словважмаш".
Політика в області якості відкрита для всіх споживачів, постачальників, інших зацікавлених сторін. Для цієї Цілі вона представлена у вигляді окремого документа.
Метою політики в області якості ВАТ "Словважмаш" є зміцнення ринкових позицій і безперервне забезпечення задоволеності замовників на основі збільшення споживчої цінності продукції.
Досягнення поставленої Цілі здійснюється персоналом підприємства шляхом рішення наступних завдань:
" розробка і впровадження сучасної системи менеджменту якості;
" реконструкція ливарного виробництва із впровадженням прогресивних технологічних процесів;
" впровадження сучасних методів контролю і засобів вимірювальної техніки;
" модернізація технологічного встаткування в заготівельному і механообробному виробництвах;
" постійне підвищення кваліфікації персоналу підприємства;
" удосконалювання процесів і структури управління підприємством.
Якість продукції досягається на робочих місцях. Одним з головних принципів управління для кожного керівника є забезпечення результативної діяльності очолюваного підрозділу і залучення в процес реалізації дійсної Політики кожного співробітника.
Принцип: "Ми - одна команда" - чільний у відносинах між підрозділами і персоналом.
Керівництво підприємства підтримує і забезпечує необхідними ресурсами трудовий процес створення продукції і санкціонування системи менеджменту якості, спрямованої на реалізацію Політики якості і на досягнення сформульованої Цілі.
Політика підприємства визначає зміст діяльності в області якості і забезпечує стійке фінансове становище, гарантію конкурентноздатності продукції, благополуччя його співробітників і акціонерів.
Підприємство ВАТ "Словважмаш" установило об'єкти управління якістю продукції на етапі виробництва і основні положення по керуванню виробництвом.
Вище керівництво доводить до відома всього персоналу важливість задоволення вимог споживача також як і регулюючих і юридичних вимог. Уповноважений по якості - головний інженер відповідає за здійснення цього зобов'язання, просуваючи розуміння вимог споживача всюди на підприємстві.
Вище керівництво визначає мету і завдання системи менеджменту якості. Вони документовані і оголошені у форміполітики якості і цілей якості.
Голова правління - директор періодично розглядає дієвість

 
 

Цікаве

Загрузка...