WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Ділова кар’єра в менеджменті - Курсова робота

Ділова кар’єра в менеджменті - Курсова робота

договору. Потім можна буде визначити зміст заперечення, тобто потреби, яку хоче задовольнити партнер, і в такий спосіб з'ясувати, чи спроможні ви задовольнити цю потребу яким не будь іншим способом.
З висунутою потребою скоріше за все варто погодитись. Найдіть і запропонуйте альтернативний спосіб потреби. Навіть якщо ви не зможете справитися з конкретним запереченням проти запропонованого товару, все одно ви будете мати для себе користь: одержати додаткову інформацію про те, що може вимагатись в переговорах з майбутнім клієнтом. Уважне ставлення до заперечень клієнтів напевно буде відзначене співрозмовником і матиме розголос. До васпочнуть звертатися друзі знайомі колишніх клієнтів. Якщо ж не можете запропонувати нічого, щоб задовольнило потребу клієнта, то доцільно визнати це і порадити йому купувати у вас що не будь.
А тепер поглянемо на переговори як на спробу членів певної групи клієнтів, колег спільно розв'язати таке завдання, одне з рішень якого може передбачити виявлення загальної проблеми. У процесі переговорів слід особливу увагу звертати на сприйняття, емоції, спілкування, манеру поведінки.
Сприйняття. Вам траплявся коли - не будь співрозмовник, який вас просто не розумів? Ви знову й знову повторювали своє повідомлення, а партнер, здається, просто не чує його. У такій ситуації повторювати або робити те саме цілком безглуздо.
Корисно засвоїти зміст повідомлення визначає не бажання відправника, а сприйняття одержувача. Якщо співрозмовник не реагує на вашу поведінку або інтерпретує її не правильно, краще змінити свою поведінку, намагаючись домогтися від партнера потрібної реакції. Спостерігати за його реакцією і змінює повідомлення доти поки не будете задоволені. Ключ до успішного ділового спілкування - уважність і гнучкість, що дають змогу вчасно спрямовувати ситуацію.
Спілкування. "Спілкування - це комунікації а комунікації - слухання". Найдоступніший елемент поведінки в комунікації - слухати і дати зрозуміти партнеру, що його почуто.
Уникайте заперечень після висловлення партнера, у нього може скластися враження, що ви його просто погано зрозуміли, і він почне "зрозуміліше розтлумачувати" вам свою точку зору. З початку задайте запитання. А раптом ви справді щось до кінця не зрозуміли.
ВИСНОВОК
Менеджери мусять мати такі риси: найвищий професіоналізм, поєднання в собі рис адміністратора і лідера, вміння враховувати інтереси всіх сторін, що беруть участь у бізнесі, широкий інтелектуальний кругозір, висока моральність, ініціативність, наполегливість, комунікабельність, уміння бути стратегом, вивчати і аналізувати своє оточення, спроможність акумулювати інформацію - вибирати з неї найважливішу для даного моменту й на перспективу, використовувати можливості наявності інформаційної мережі, добувати інформацію, аналізувати погані новини з більшою увагою, ніж добрі, перетворювати факти в інформації а, її - у знання, визначити важливість, цінність інформації, її багатоаспектність, відчувати перспективу, знати, що потрібно сьогодні, а що завтра, мати інтуїцію, вміння переконувати підлеглих у потребах справах та в реалістичності свого бачення перспективи розвитку фірми, цінувати таланти працівників і позбуватися балансу, коректним шляхом, уміти слухати інших, чути навіть те, що не сказано в голос, спонукати людей самими собою, керуватися правилом: якщо два працівники думають однаково, то один із них зайвий, прагнути до широкого аспекту думок, бути чесним, по скільки без цього немає довіри, гнучким, поступливим у думках і діях, не переступаючи грані, за якою настає порушення етики, норм моралі, бути доброзичливим, добропорядним, об'єктивним, неупередженим, мати високо розвинуте почуття справедливості, щиро сприяти загальному успіху фірми, взяти на озброєння такі риси: акуратність, точність, діловитість, скромність, простота, чуйність, твердість, рішучість.
Пам'ятайте про вас будуть судити не за вашими знаннями, а за вашими діями. Тому виробляйте в собі спроможність міркувати; прагніть мислити логічно; будьте спостережливими; зберігайте почуття обов'язків; вчіться управляти людьми, черпайте знання в практиків; чемно і доброзичливо ставтеся до працівників, намагайтеся всебічно вивчити їх характери, поведінку, навички, працю, особисте життя.
ДОДАТОК 1
Кількісне або якісне значення чинників і показники
діяльності підприємства
Чинник або показники Кількість або якісне значення
1. Сфера діяльності Виробництво, надання послуг, медична практика.
2. Чисельність працюючих 382 чол.
3. Тип підприємства Приватне підприємство
4. Річний обсяг товарообігу 850 тис. грн.
5. Наявність торговельних комплексів ---
6. Штатний розпис (осіб) 415 чол.
7. Соціальна інфраструктура підприємства ---
8. Стиль взаємовідносин директора з працівниками Демократичний стиль
9. Неформальні групи ---
10. Наявність профспілкової організації Первинна профспілкова організація
11. Наявність осередків політичних партій "Наша Україна", "БЮТ", "Пора ПРП"
12. Свята підприємства ---
13. Технологія торгівлі ---
14. Плинність кадрів, % в р. 2 %
15. Система матеріального стимулювання працівників Пільги на медичне обслуговування, премії
16. Організація праці ---
17. Засоби морального стимулювання працівників Подяки, грамоти
18. Будівля підприємства ---
ДОДАТОК 2
Заходи щодо вдосконалення ПП "Вест-МІМ" та
ефективність їх здійснення
Назва заходів Методи здійснення заходів Ціль що досягаються
1. Комп'ютеризація і автоматизація виробничих потужностей Закупівля новітніх виробничих потужностей з комп'ютерним керуванням, закупівля нових комп'ютерних програм, модернізація вже існуючих виробничих машин Збільшення обсягів виробництва і якості продукції, зменшення її собівартості
2. Збільшення кваліфікації працюючого персоналу Навчання робітників на підготовчих курсах за рахунок підприємства Одержання кваліфікованих спеціалістів з уже працюючого персоналу, це дає деякі переваги:
а) звільняє від пошуку кваліфікованих кадрів
б) одержані спеціалісти не потребують ознайомлення з підприємством і добре орієнтуються в роботі підприємства
в) це провірені люди про професійні якості яких керівнику все відомо
3. Соціальні програми Створення дитсадка, їдальні та спортзалу Дитсадок звільнить працівниць з дітьми від турбот що покращить їхню працездатність. Їдальня і спортзал також збільшить бажання працювати.
4. Пільги на медичне обслуговування Оскільки підприємство займається медичною практикою то пільги на медичне обслуговування працівників не обійдуться підприємству дуже дорого Працівник буде почувати себе захищеним, і це також позитивно вплине на його працездатність.

 
 

Цікаве

Загрузка...