WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Ділова кар’єра в менеджменті - Курсова робота

Ділова кар’єра в менеджменті - Курсова робота


КУРСОВА РОБОТА
з дисципліни: Основи менеджменту
на тему: "Ділова кар'єра в менеджменті"
?
ЗМІСТ
Вступ.
1. Характеристика організації .
2. Ділова кар'єра в менеджменті.
а) поняття і етапи ділової кар'єри;
б) як зробити кар'єру.
3. Формування команди організації.
4. Ділові переговори.
Висновок.
Додатки.
Список використаної літератури.
ВСТУП
Протягом усього життя людина прагне до особистісного зростання. Не менш важливе значення має також професійне зростання яке реалізується в її діловій кар'єрі. Тому важливим завданням кожного керівника є правильна організація власної кар'єри та кар'єри своїх співробітників, а також формування злагодженої команди яка буде ефективно працювати для досягнення встановлених цілей.
Роки швидко промайнуть і ви отримаєте вищу освіту та довгоочікуваний диплом. Тепер Вам здається, що з того часу ваше життя одразу зміниться, ви легко знайдете бажану, високооплачувану роботу і розпочнете самостійне життя. Але не все так просто. Прогляньте будь-яку газету, де друкуються оголошення про запрошення на роботу. Більшість оголошень взагалі не можна вважати серйозними пропозиціями, а ті, які заслуговують на увагу, висувають до працівника чотирьом основних вимоги: вища освіта, досвід роботи, вміння працювати з комп'ютером, знання та володіння іноземною мовою. Це не говорячи про те, що перевага при прийомі на роботу надається чоловікам. Звичайно, у Вас не буде досвіду роботи, але якщо ви будете відповідати іншім трьом вимогам, ваші шанси у пошуках доброї роботи зовсім непогані.
Так що ж таке кар'єра?
Тривалий час вона являлась нам у вигляді східців, на верхівку яких ми прагнули із усіх сил. Та було раніше. Але все змінюється, і сьогодні вже східці розбиті. Ось що з цього приводу пише американський журнал "Форчун".
Такий поворот змушує шукати нові шляхи підйому. Зараз ми констатуємо, що саме слово "кар'єра" має надто вузьке значення. На сьогоднішній день ваша робота складається із постійного удосконалення вмінь та знань, накопичування досвіду та набуття нових зв'язків. Старі східці були нерухомим предметом. Тепер питання в тому, чи є у вашому наборі інструментів навички, які перестали бути чимось вертикальним, - їх слід розглядати як розширення кола вашого впливу.
У світлі цих змін вираз "просунутися по службі" набув нового сенсу: заробити більше гроші, працювати над най вигіднішими проектами та брати участь як у великій грі, так і в "роздачі слонів". Тут посади мало значать - до уваги приймаються гроші та якість роботи.
У новій грі люди переходять від проекту до проекту, від фірми до фірми. Визначення професій - розпливчасті, посади майже безглузді. Значення мають ваші знання, те, як ви їх застосовуєте в бізнесі та скільки ви за це отримуєте. Кращі гравці, як правило, пробиваються до верху якщо ви хочете досягти верхівки, сконцентруйтесь на шести основних моментах, які відрізняються від раніше відомих способів просунутися по службі:
1. Любіть свою роботу, визначивши на самперед, хто ви на справді.
2. Ніколи не переставайте цікавитися новими технологіями та нововведеннями в мистецтві управління.
3. Намагайтесь здобувати між народний досвід.
4. Створюйте нові можливості в бізнесі.
5. Прагніть до підвищення, але не женіться за титулами та кількістю підлеглих.
6. Перевершіть самі себе в тому, що ви робите.
Залежно від темпераменту, енергетичного рівня та меж уявлень фактори руйнування старих східців кар'єри може надихнути або налякати. Але дещо залишається постійним: якщо ви дійсно хочете вирватися вперед, будьте кращими із кращих у тому, що ви робите. Завтра саме про себе потурбується, якщо ви робите чудову роботу сьогодні.
2. ДІЛОВА КАР'ЄРА В МЕНЕДЖМЕНТІ
а) поняття і етапи ділової кар'єри;
ділова кар'єра в менеджменті безпосередньо пов'язана із умінням управляти людьми. Проте управляти собою і управляти іншими - різні речі. Якщо ви вивчили себе і знаєте свої слабкі та сильні сторони, тоді управляти собою є діяльністю за завчасно складеним вами планом і найбільші труднощі - подолання особистих лінощів.
Управління іншими - це й організації їхньої праці, й стимулювання їх до того, що вони подолали свої лінощі. Про те не можна забувати, що менеджери управляють людьми не заради особистого задоволення, а заради розв'язання поставлених перед фірмами, підрозділам конкретних завдань.
Керівнику підприємства необхідно думати про потребу ведення внутрішнього та зовнішнього обліку і контролю; про вчасно підготовку звітності та взаємо відносини з органами державної влади; про обладнання; про вибір постачальників, аудиторів, тощо.
Інколи завзяті кар'єристи про це не думають і, досягнувши бажаної посади, не можуть впоратися зі своїми обов'язками. У такому разі може допомогти добрий заступник, котрий не лише хоче, а й може ефективно працювати.
Відомо, що підлеглі залежать від керівника, але про те, що підлеглі також люди, часто пам'ятають лише вони самі. Керівництво бачить в них лише добре або поганих працівників.
Однак не буває добрих і поганих працівників, як і не буває добрих і поганих людей - у кожній людині є добрі і погані риси. Часто буває, що поганий працівник поганий через те, що просто не на своєму місці. Спробуйте знайти роботу, яка б була йому до вподоби - і працівник може стати незамінним.
Як вийте з зачарованого кола? Як зробити так, щоб підлеглі працювали і заробляли (а не крали), а власники теж заробляли (і теж не крали)?
Пустої та однозначної відповіді на це запитання людство поки що не знайшло. Про те, як засвідчує практика, тут можна досягти значних успіхів. Теоретично цю проблему розробив один із засновників наукового менеджменту Ф.Тейлор і практично прагнув її вирішити в процесі співробітництва власника та найманих робітників з урахуванням їхніх інтересів шляхом впровадження наукової організації праці. Що об'єднує, а що роз'єднує їх?
Те, як ви будите ставитися до своєї майбутньої роботи, значною мірою залежить від того, яким шляхом ви прийшли до бажаної посади.
Створивши свою фірму, ви візьмете на себе величезну відповідальність та нескінченні турботи. Подумайте, чи готові ви до цього?
Якщо вас призначили на посаду, то спробуйте подумати, яким чином випробувати довіру вашого керівника.
Кар'єра - це рух уперед по обраному шляху. Кар'єра діяльності менеджера може бути визначена як поступовий рух з службовими східцями, зміна навичок, здібностей, кваліфікаційних можливостей і розмірів винагороди, пов'язаних із професійною діяльністю. Разом з тим слід зауважити, що життя людини поза роботою має значний вплив на кар'єру є її частиною тому поняття кар'єра необов'язково означає постійних рух у гору в організаційній

 
 

Цікаве

Загрузка...