WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Пітер Друкер – визначний світовий менеджер - Реферат

Пітер Друкер – визначний світовий менеджер - Реферат


Реферат на тему:
"Пітер Друкер -
визначний світовий менеджер"
ПЛАН
Вступ
1. Коротка біографія П.Друкера
2. Внесок Пітера Друкера в теорію і практику світового менеджменту
3. Менеджерські поради і ключові думки П.Друкера
Використана література
Вступ
Багато хто стверджує, що жодна особистість не зробила такого всеосяжного впливу на розвиток бізнесу в 20 століття, яке це зробив Пітер Ф. Друкер. Фактично він створив менеджмент як дисципліну в 50-і рр., перетворивши цю непопулярну і нешановану спеціальність у необхідну умову розвитку бізнесу, "яка відображає дух нового часу".
Пітер Ф. Друкер - знаменитий письменник, консультант і теоретик в області менеджменту і стратегії для бізнесу і громадських організацій.
Перу Пітера Друкера належить 31 книга, присвячена різним питанням менеджменту. Останні роки основними питаннями, яким Пітер Друкер віддає свій час, є інформаційна революція, нові вимоги, пропоновані діловим середовищем для керівників, планування змін.
Пітер Друкер має 19 докторських ступенів у різних університетах США, Бельгії, Великобританії, Іспанії, Японії і Швейцарії. Його ім'ям названий ряд бізнесів-шкіл і фондів.
1. Коротка біографія П.Друкера
Пітер Ф. Друкер народився в 1909 р. у Відні, Австрія.
Учився в університетах Австрії і Великобританії, одержав докторську ступінь в області публічного і міжнародного права. Працював газетним репортером у Франкфурті, Німеччина, і економістом в одному з банків Лондона. У 1937 р. Друкер переїхав у США і почав викладати політику і філософію в Беннінгтонському коледжі.
Більше двадцяти років, з 1950 по 1971 р., він був професором менеджменту у Вищій школі бізнесу Нью-йоркського університету.
З 1971 р. Друкер - професор соціальних наук і менеджменту в університеті Клермонт, у 1984 році його ім'ям була названа Вища школа менеджменту цього університету.
Він працював з багатьма найбільшими корпораціями світу, некомерційними організаціями й агентствами урядів США, Японії і Мексики.
З 1940-х рр. він пише книги по менеджменту, багато з який зробили дійсну революцію в управлінні бізнесом. Його перу належить тридцять одна книга: тринадцять з них присвячені проблемам суспільства, економіки і політики, п'ятнадцять - менеджменту, дві - художні, одна - автобіографічна; крім того, Друкер є співавтором книги по японському живопису. Друкер працював колумністом у Wall Street Journal, його статті також часто публікувалися в Harvard Business Review і інших виданнях.
21 червня 2002 року президент США Дж. Буш-молодший вручив Пітеру Друкеру Президентську Медаль Свободи.
Друкер має почесний докторський ступінь багатьох університетів світу. Крім того, він обіймає посаду почесного голови заснованого ним Leader to Leader Institute.
Ф. Друкер поміняв безліч місць роботи з тих пір, як 70 років тому почав свою трудову діяльність. Викладацьку діяльність активно сполучив з консультаційною діяльністю, був постійним радником ряду корпорацій США ("Дженерал Електрик", "Сірс", "Ай Бі Ем").
2. Внесок Пітера Друкера в теорію і практику світового менеджменту
Пітер Ф. Друкер вплинув на розвиток бізнесу в двадцятому столітті. Саме він перетворив менеджмент - непопулярну і нешановну в 50-і роки спеціальність - у наукову дисципліну. Пітер Друкер має 19 докторських ступенів у різних університетах США, Бельгії, Великобританії, Іспанії, Японії і Швейцарії. Його ім'ям названі бізнеси-школи і фонди.
Протягом шести десятиліть Друкер був самим бажаним радником виконавчих директорів, серед яких були Уолтер Рістон з Citicorp, Давид Рокфеллер з Chase Manhattan Corp., Генрі Льюс з Time Inc. і Марко Уіллес з Times Mirror Co. Він винайшов термін "управління за допомогою цілей" і допоміг розробити об'єктивні ступені зарплати і просування. Він визначив важливість "працівника знань" - еліти білих комірців - одним з перших серед теоретиків менеджменту.
Друкер хотів орієнтувати компанії на клієнтів, а не тільки на технологію. Працюючи в стилі відомого віденського психоаналітика, Друкер зондував глибоко, задавав питання і відслідковував зв'язки. Він читав лекції на такі теми, як демографічні зміни в Латинській Америці, переміщення селян із сільської місцевості в міста і про те, як це впливає на бізнес. Здатність Друкера схоплювати нові ідеї і вселяти впевненість керівникам викристалізувалася в ролі, що він грав, допомагаючи відділу реактивних двигунів компанії GE зробити революцію в області комерційного авіабудування. Треба було переконати авіабудівників, що поставляли літаки для військових, що має сенс затратити гроші на розробку цивільного літака. Роль Друкера складалася в допомозі менеджерам відділу реактивних двигунів GE.
Друкер іноді помилявся, і довгострокові наслідки цього були приголомшливими. "Ми розробили саму наукову у світі систему компенсацій, і вона ледь не розвалила GE", - визнає Друкер з часткою самозасуджуючого гумору.
Коли Друкеру виповнилося 90 років, він продовжував консультувати, хоча і рідко залишав свій скромний будинок у Клермонте, штат Каліфорнія. Він все ще працює на факультеті Друкерівськой школи управління в Клермонтському Університеті. Однак він більше не упевнений, що корпорації - це організації для "створення громадянства", і турбується, що рухливість сьогоднішнього наукового суспільства створює нові соціальні проблеми. "Корпорації, що колись будувалися, щоб стояти, як піраміди, тепер більше схожі на намети", - говорить він.
У центрі уваги теорії Друкера - підприємницька діяльність, інновації, роль менеджерів в організації, організаційні цілі і логіка формування організаційних структур. Є одним із творців теорії управління по цілям, розроблювачем методу кейс-стаді, ініціатором порівняльного дослідження культур. На його думку, специфіці культури відповідає особлива формула успіху в бізнесі. Відомий також як критик ряду положень школи людських відносин, що називає їх концепції "психологічним деспотизмом", і дослідник спадщини класичної школи.
Відповідно до його концепції, суспільство - це глобальна організація, причому нинішня стадія його розвитку обумовлена домінуванням торгових відносин і визначається як "глобальний торговий центр".
Йому належать ряд відомих і широко використовуваних принципів і положень, наприклад: визначення менеджменту "як проблемної ініціативи", а менеджера "як динамічного елемента будь-якого суспільства". З його ім'ям зв'язані тези: "децентралізація управління - спосіб упорядкування великої організації", "оптимізація приватних функцій організації не веде до оптимізації цілого".
У рамках теорії управління по цілям

 
 

Цікаве

Загрузка...