WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Аналіз менеджменту Відкритого акціонерного товариства “Сумсільмаш” - Курсова робота

Аналіз менеджменту Відкритого акціонерного товариства “Сумсільмаш” - Курсова робота

техники.
4.12 За соблюдение техники безопасности и пожароопасности.
4.13 За нарушение (несоблюдение) установленных правил и норм по охране труда, технике безопасности, производственной санитарии и противопожарной защите. За невыполнение или нарушение положений и требований документов системы управления качеством продукции.
Додаток Б
Основні принципи організаційної культури.
Організація має як високі символи (місія, емблема, слоган), так і низькі символи (якість продукції, що відповідає Дст; належне відношення до посередників, що доводять продукцію до кінцевого споживача).
Організаційна культура сприймається на підповерхністном рівні, містить цінності і вірування, що розділяються членами організації, відбивані в символах і мові.
По типу ідеології культуру організації можна визначити як культуру завдання. Це зв'язано з тим, що основний акцент робиться на виконанні роботи, на прагненні досягти найбільшої ефективності, на зосередженні ресурсів і персоналу на визначеному рівні організації. Цим рівнем може виступати як виробництво продукції підприємства, так і пошук ресурсів, пошук партнерів і посередників, добір нового персоналу, укріплення на цільових ранках і ін. Результат команди ставиться в організації вище індивідуальних цілей, хоча прояв індивідуальної ініціативи і новаторства також заохочується. Вплив на команду базується на силі і компетенції фахівця. Даний тип культури в організації має високий ступінь гнучкості до навколишнього середовища.
Основні характеристики організаційної культури:
1) кожний співробітник усвідомить собі і своє місце в організації, тобто він знає чим повинний займатися і як виконання його частини роботи впливає на всю організацію;
2) комунікаційною системою на підприємстві є внутрішня міні АТС, за допомогою якої співробітники спілкуються між собою. Мова спілкування сленгом не переповнений, використовуються тільки професійні слова галузі;
3) одяг. Співробітники функціональних підрозділів підприємства зобов'язані вдягатися в суворому діловому стилі. Виробничі робітники носять уніформу синьо-коричневого кольору із символікою організації (емблема і слоган "Якісна й екологічно безпечна продукція");
4) співробітники функціональних відділів організації обідають разом. Виробничі робітники їдять у домашніх умовах, тому що режим їхньої роботи жорстко зв'язаний з особливостями виробничого процесу;
5) робітники час використовується не завжди ефективно. Особливо це відноситься до першої й останньої години роботи функціональних співробітників, а також біля обідньому часу;
6) взаємовідношення між людьми ділові з присутністю приятельського аспекту;
7) відношення і відповідальність до роботи в співробітників знаходяться але високому рівні. Цей наслідок мотивації трудової діяльності.
8) у виробничих робітників і співробітників є присутнім віра в успіх організації, що у великому ступені залежить від їхньої ефективної роботи.
?
Додаток В
Положення про стимулювання персоналу
Основним стимулюючим елементом для персоналу є заробітна плата. Заробітна плата для виробничих робітників і функціональних співробітників нараховується на різній основі. Для виробничих робітників використовується погодинна ставка заробітної плати, для функціональних співробітників використовується ставка.
Також використовується виплата премії за виконання визначених умов.
Премія установлюється у розмірі:
1) 30% - для виробничих робітників;
2) 30% - для функціональних співробітників.
Виробничі робітники преміюються за:
1) утримування робочого місця в порядку
2) збирання робочого місця після закінчення робочої зміни
3) виконання виробничого плану
4) поточний контроль якості виробленої продукції
5) внесення раціоналізаторських і новаторських пропозицій.
Функціональні співробітники преміюються за:
1) утримування робочого місця в порядку
2) своєчасну звітність
3) внесення раціоналізаторських і новаторських пропозицій
4) утримування документів із структурованому порядку
5) ведення баз даних
6) самоосвіта
На підприємстві за рішенням вищого керівництва (директора) також може використовуватися і виплата 13-ї зарплати за підсумками року.
З визначеною періодичністю практикується напрямок функціональних співробітників і виробничих робітників на курси підвищення кваліфікації, практичні семінари, тренінги.
?
Додаток Г
Процедура прийняття раціонального управлінського рішення
Процес прийняття раціонального управлінського рішення щодо покупки нового комп'ютерної техніки.
Схематично процес ухвалення рішення можна представити:
Етап: Діагноз проблеми.
У результаті роботи була виявлена потреба в додаткових комп'ютерах.
Поставлене завдання: організації необхідно придбати два нових комп'ютери. Один для відділу маркетингу й один для економічного відділу. Це необхідно для більш ефективної роботи даних відділів і в остаточному підсумку для більш ефективної роботи організації вцілому.
Етап: Формулювання обмежень і критеріїв для ухвалення рішення
Для цього виділяється 7 000 гривень. Комп'ютери повинні бути бізнесу-класу середнього рівня, із наявністю CD-Rom дисковода і звукової карти. Необхідне програмне забезпечення: Windows'98, пакет прикладних програм Microsoft Office, Corel Draw, пакет прикладних програм для бізнес планування, вивчення й аналізу ринку, програми для роботи в мережі, із факсом, Internet, пакет обслуговуючих програм.
Етап: Виявлення альтернатив
Дані комп'ютери можуть бути придбані:
1) на базі процесорів: AMD, Intel Celeron, Intel Pentium III
2) у фірми розташованої: у Києві, у Сумах
3) с монітором Sony, Samsung, ін. 15 або 17 .
Етап: Оцінка альтернатив
Оцінка альтернатив відбувається по пунктах, визначеним у попередньому етапі:
1) вибір між AMD і Intel здійснюється по якості процесорів. Вибір між процесором Intel Celeron і Intel Pentium III робиться базуючись на співвідношенні якість/ціна (або швидкість/ціна).
2) при покупці комп'ютерів у Києві, загальні витрати опиняться трохи нижче, чим при покупці в Сумах. Але в процесі експлуатації може виникнути потреба в сервісному обслуговуванні і гарантійному ремонті. Суми знаходяться географічно ближче чим Київ, а отже і дані витрати опиняться нижче
3) у комплектації комп'ютерам буде достатній монітор Samsung 15 , тому що по якості з Sony великої різниці ні, а 17 монітор буде зайво великим.
Етап: Остаточний вибір
Раціональнеуправлінське рішення прийняте в наступному виді:
1) вибір зупиняється на процесорі Intel Celeron. Він є достатнім для виконання поставлених завдань і співвідношення якість/ціна (або швидкість/ціна) щодо перевершують це ж співвідношення в Intel Pentium III
2) комп'ютери будуть купуватися в Сумах, з обліком майбутніх витрат на обслуговування і гарантійний ремонт
3) вибір віддається монітору Samsung 15 .

 
 

Цікаве

Загрузка...