WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Комерційна діяльність приватного підприємства - Курсова робота

Комерційна діяльність приватного підприємства - Курсова робота


9. ЗАТ "Бахчисарайський виноробний завод". Завод постачає виноградні вина і міцні алкогольні напої. Асортимент продукції: ординарні і марочні, сухі, міцні, десертні і шипучі вина, горілка, бальзами, бренди, настойки, інші.
10. ЗАТ "Вікторія". Її продукція (це різноманітні продукти харчування) відома під торговою маркою "Гросслибенталь", що в перекладі з німецької мови означає "Велика долина любові".
11. ЗАТ "Луганський лікеро-горілчаний завод "Луг-Нова"". Завод засновано у 1896 році. Продукція заводу виділяється своєю оригінальною фірмовою пляшкою, сучасним дизайном етикетки і, насамперед , відмінною якістю продукції.
12. ЗАТ "Пивзавод на Подолі". У 1872 році в Києві було засновано підприємство з назвою "Суспільство Київського пивоварного заводу". Стодвадцятилітній досвід ліг в основу високої якості сучасних 16-ти сортів пива.
13. ЗАТ "Столичний". ЗАТ КЗШВ "Столичний" належить до числа найбільших у країні виробників ігристих вин. Продукція підприємства поставляється на внутрішній і зовнішній ринок. Асортимент продукції: брют, сухе, напівсухе, напівсолодке, мускатне,"Золоте", "Гетьманское", "Ювілейне", "Українське", сувенірне.
14. ЗАТ "Черкаське пиво". Пивоварне підприємство "Черкаське пиво" робить пиво за класичною технологією. В асортименті заводу також безалкогольні напої торгової марки "Либелла".
15. Кам'янець - Подільський завод "Продтоварів". Завод "Продтоварів" заснований у 1938 році. В даний час випускає печиво, солодкі безалкогольні напої.
16. Компанія "Папастратос Україна". Постачає тютюнові вироби марки PRESІDENT.
17. Компанія "Союэ-Виктан". Компанія є лідером вітчизняного ринку лікеро-горілчаних виробів. Вироблена підприємством продукція: горілки класичної й особливі, настойки гіркі і солодкі, слабоалкогольні напої і лікувально-столова мінеральна вода. На рахунку компанії - "Гран-При", 17 золотих, 9 срібних і 5 бронзових нагород, отриманих на найбільших українських виставках за якість продукції і її оформлення.
18. ВАТ "Бровар". Підприємство виготовляє та постачає пиво "Віденського", "Пильзенского" і "Мюнхенського" типів.
19. ВАТ "Дніпропетровська тютюнова фабрика". Виробник тютюнових виробів вітчизняних марок: сигарети з фільтром "Дніпро", овальні сигарети "Прима", "Ватра", "Поле".
20. ВАТ "Кам'янець-подільська тютюнова фабрика". Цигарки різних видів.
21. ТОВ "ТД Екона". Постачають продукти з сої.
22. ВФ "Панда". Виробляє і постачає безалкогольні напої марки "Караван".
23. ТОВ "Візаві" . Кондитерські вироби.
24. Компанія Атол-М. Постачає рибні продукти.
25. ТОВ "Продукт". Постачає рибні продукти.
26. ТОВ "Оазис". Виробляє і постачає макаронні вироби.
27. ТОВ "Агро лідер". Виробляє і постачає м'ясні вироби.
28. ПП "Тутто Україна". Постачає непродовольчі і супутні товари. Основна доля статутного капіталу цієї фірми належить Торговому дому "Валенсія".
29. ВАТ "Баско". Постачає молочні продукти.
30. ВАТ "Імпер". Виробляє і постачає молочні продукти.
В кінці кожного місяця на підприємстві проводиться аналіз постачальників. При складанні заявки на постачання товару, товар групується по постачальнику, розраховується швидкість реалізації його товару і робиться вибірка найбільш ходового.
Найбільш ходовий товар замовляється в більшій кількості (прямо пропорційна залежність), для нього в першу чергу можна використовувати спосіб оплати - передоплату.
Готова роздрукована інформація про швидкість руху товару проглядається товарознавцями і завідувачами секціями, що у свою чергу вносять свої суб'єктивні коректування по асортименті і кількості товару, що поставляється.
Аналізуючи швидкість реалізації товарів складаються рейтинги підприємств, що поставляють найбільше число ходових товарів і на основі цих рейтингів приймається рішення з яким підприємством можна працювати по передоплаті, по факту чи в міру реалізації, і в якій черговості робити їм оплату.
5. Структура управління підприємством.
Структура управління Торгового дому "Валенсія"
Мал.2
Повноваження директора товариства визначаються статутом товариства.
До функцій фінансового директора відносяться:
1. ведення бухгалтерського і податкового обліку відповідно до національних стандартів і нормативних актів, що діють на Україні;
2. надання податкової, фінансової і статистичної звітності в терміни й органи, установлені чинним законодавством;
3. моніторинг, аналіз і планування поточної діяльності підприємства;
4. надання щорічного звіту в органи правління товариства.
До функцій комерційного директора відносяться:
1. контроль над дотриманням техніки безпеки і вимог до охорони праці на підприємстві;
2. контроль над станом устаткування, забезпечення своєчасного ремонту і профілактичних робіт;
3. контроль якості матеріалів, моніторинг запасів матеріалів, своєчасна доставка запасів зі складу;
4. проведення маркетингових досліджень з можливим залученням фахівців на тимчасову роботу;
5. планування і керування запасами підприємства;
6. надання щорічного звіту в органи правління товариства.
Віковий склад працюючих на підприємстві: 18-24 років - 17%, 25-35 років -33%, 35-50 років 19%, 50 і старше 31%. Середньосписочна чисельність працівників на кінець 2001 року склала 126 чоловік, у тому числі працівники прилавка - 16 чоловік.
6. Оплата праці на підприємстві
Оплата праці - це будь-який заробіток, обчислений, як правило, у грошовому виразі, що його за трудовим договором власник або вповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану роботу або надані послуги.
Оплата праці складається з основної заробітної плати й додаткової оплати праці. Розміри оплати найманого працівника залежать від результатів його праці з урахуванням наслідків господарської діяльності підприємства.
Основна заробітна плата працівника залежить від результатів його праці й визначаєтьсятарифними ставками, відрядними розцінками, посадовими окладами, а також надбавками й доплатами в розмірах, не вищих за встановлені чинним законодавством.
Основним вимірником результатів (затрат) праці є кількість виготовленої продукції (обсяг наданих послуг) належної якості або витрачений робочий час, тобто кількість днів (годин), протягом яких працівник фактично був зайнятий (працював) на підприємстві (в організації). Такому поділу вимірників затрат праці відповідають два види заробітної плати, що базуються на тарифній системі, - відрядна та почасова.
За відрядної форми оплата праці проводиться за нормами й розцінками, установленими на підставі розряду працівника. Кваліфікаційний (тарифний) розряд працівника передбачає виконання роботи відповідної складності.
Основними умовами застосування відрядної оплати праці є наявність кількісних показників роботи, що безпосередньо залежать від конкретного працівника і піддаються точному обліку, а також необхідність стимулювання зростання випуску продукції та існування реальних можливостей підвищення виробітку на конкретному робочому місці. Використання цієї форми оплати праці потребує встановлення обґрунтованих норм виробітку, чіткого обліку їхнього виконання і, що особливо важливо, воно не повинно призводити до погіршення якості продукції, порушень технологічних режимів, техніки безпеки, а також до перевитрачання сировини, матеріалів, енергії.
За почасової форми заробітної плати оплата праці робітників здійснюється за годинними (денними) тарифними ставками з урахуванням

 
 

Цікаве

Загрузка...