WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Реалізація функцій менеджменту на підприємствах залізничного транспорту - Курсова робота

Реалізація функцій менеджменту на підприємствах залізничного транспорту - Курсова робота

видів робіт, мотивація персоналу, що їх виконує, контроль результатів та їх оцінка з точки зору планових показників.
2.Аналіз реалізації основних функцій управління ДТГО "Південно-Західної залізниці"
2.1 Характеристика Південно-Західної залізниці
Державно-територіальне галузеве об'єднання Південно-Західна залізниця (скорочено Південно-Західна залізниця або ПЗЗ) - це одна з шести гілок залізничної мережі України, яка підпорядкована Укрзалізниці (Державній адміністрації залізничного транспорту України) і належить до сфери управління Міністерства транспорту України.
До складу ПЗЗ входить велика кількість підрозділів, підприємств, дирекцій, дистанцій, служб і т.п.
Юридична адреса ДТГО "Південно-Західна залізниця": м. Київ, вул.Лисенка,6 (Управління).
Форма власності: державна.
Галузь: залізничний транспорт.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про перелік робіт (послуг), що належать до основної діяльності залізничного транспорту" від 16.02.1998р. за №173 до робіт (послуг), що належать до основної діяльності залізничного транспорту належать:
послуги експлуатаційної діяльності;
роботи (послуги), що виконуються (надаються підрозділами основної діяльності.
Основні діяльність залізничного транспорту є складовою частиною загальної господарської діяльності і означає діяльність усіх взаємопов'язаних підприємств та структурних підрозділів галузі, спрямованого на виконання єдиного перевізного процесу.
Основна діяльність залізниці - діяльність усіх взаємопов'язаних відокремлених підрозділів, що входять до складу залізниці, спрямована на виконання і обслуговування єдиного перевізного процесу, тобто експлуатаційна (перевізна) та підсобно-допоміжна діяльність, пов'язана з обслуговуванням експлуатаційної діяльності.
Експлуатаційна діяльність - діяльність відокремлених підрозділів, безпосередньо пов'язана з перевезенням пасажирів, вантажів, вантажообігу, пошти тощо.
Підсобно-допоміжна діяльність - діяльність відокремлених підрозділів, пов'язана з виконанням ряду допоміжних операцій та організацією виробництв, продукція (послуги) яких використовується переважно для потреб експлуатаційної діяльності залізниць.
Структура ПЗЗ
НЗ - заступник начальника, НФ - фінансова служба, НКВ - служба капітальних вкладень, Е - гос-во електрифікації, Ш - гос-во сигналізації та зв'язку, П - гос-во колії, ІСЦ - інформаційно-статистичний центр, Т - локомотивне гос-во, В - вагонне гос-во, Л - пасажирське господарство, РБ - апарат дорожнього ревізора з безпеки руху, М - комерційне гос-во, Д - служба перевезень, НО - служба воєнізованої охорони, НХ - госп-во матеріально-технічного забезпечення, БМЕС - служба будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд, ДН-1 - Київська дистанція, ДН-2 - Козятинська дистанція, ДН-3 - Жмеринська дистанція, ДН-4 - Коростенська дистанція, ДН-5 Конотопська дистанція, ДН-6 - Дистанція по будівництву авто-залізничного шляхопроводу, ДН-7 - Дистанція по будівництву вокзального комплексу ст. Дарниця та технічної пасажирської станції. Інші господарства - господарська служба, Автобаза, МЦРЗ "Хмільник", ДОТ "Променистий", Дитяча залізниця, ДСО "Локомотив".
У господарств Е, Ш, Т, П, В, Л, РБ, М, Д, НО, НХ, НО, БМЕС, ДНів є багато підприємств які знаходяться в їхньому підпорядкуванні та на балансі.
До складу ПЗЗ входить велика кількість підрозділів, підприємств, дирекцій, дистанцій, служб і т.п., в тому числі і Служба капітальних вкладень (скорочено - служба НКВ), яка є виробничо-господарським галузевим підрозділом без права юридичної особи.
2.2 Основні положення служби НКВ
Служба капітальних вкладень:
1) Здійснює функції основного замовника Південно-Західної залізниці по об'єктах капітального будівництва та капітального ремонту.
2) Організовує та забезпечує разом з іншими службами, проектними та підрядними організаціями своєчасне та комплексне введення в експлуатацію виробничих потужностей та об'єктів невиробничого призначення, побудованих за рахунок капітальних вкладень та коштів на капітальний ремонт.
3) Розробляє плани капітальних вкладень та капітального ремонту по залізниці, згідно заявок служб, проводить фінансування, а також здійснює контроль за цільовим використанням коштів, запланованих на фінансування цих програм. Кошти на капітальне будівництво та придбання рухомого складу, обладнання, модернізацію та ремонт надходять на поточний рахунок служби від Укрзалізниці та ДТГО Південно-Західної залізниці згідно з фінансовим планом залізниці.
4) Контролює рівень договірної ціни на виконання будівельно-монтажних, проектно-вишукувальних робіт та капітальному ремонті.
5) Забезпечує проектно-кошторисною документацією на окремі об'єкти плану капітального будівництва та капітального ремонту.
6) Проводить оплату виконаних робіт по плану капітальних вкладень і капітальному ремонту на залізниці згідно укладених контрактів, а також інших платежів, пов'язаних з підготовкою вихідних даних на проектування (подовження погоджень, технічних умов виданих на проектування та будівництво, експертизи проектів) і платежів пов'язаних з вводом в дію об'єктів будівництва, організаційними питаннями, що виникають в ході будівництва (компенсація юридичним та фізичним особам на основі документів вартості знесених споруд, зелених насаджень, відчуження землі та сільгоспвтрати, отримання ордерів на розриття , пусконаладка та ін.).
7) Фінансує та контролює придбання рухомого складу, машин, механізмів, які фінансуються за рахунок централізованих коштів Укрзалізниці та Південно-Західної залізниці.
8) Здійснює проведення єдиної технічної політики з метою скорочення інвестиційного періоду в проектуванні, будівництві та капремонті і підвищення ефективності капітальних вкладень, забезпечення раціонального використання коштів в умовах ринку, зменшення обсягу незавершеного виробництва по капітальному будівництву і проектно-вишукувальних роботах.
9) Розробляє річні плани затверджені Укрзалізницею по капвкладеннях та капремонту об'єктів. Доводить затверджені плани до підрядних будівельних організацій, служб, підрозділів залізниці, планових органів областей.
10) Здійснює методичне керівництво службами, структурними підрозділами залізниці стосовно питань капітального будівництва та капремонту.
11) Разом зі службами -титулотримачами, дирекціями позалізничним перевезенням розробляє титульні списки та набори робіт на будівництво, капремонт, доводить їх підрядним організаціям.
12) Отримує через проектно-вишукувальні групи, які знаходяться на територіях обслуговування дирекцій по залізничним перевезенням вихідних даних для підготовки завдання на проектування та ведення проектних робіт (ТУ, АПЗ, рішень місцевих адміністративних органів).
13) Підготовляє разом з учасниками будівництва контракти на будівництво, капремонт, проектування та авторський нагляд. Погоджує договірну ціну на будівництво, капремонт та проектні роботи, контролює виконання обов'язків передбачених укладеними контрактами. Веде сумісно з юридичною службою залізниці

 
 

Цікаве

Загрузка...