WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Організація планування експортно-імпортної діяльності на ЗАТ “Коломийська швейна фабрика” - Курсова робота

Організація планування експортно-імпортної діяльності на ЗАТ “Коломийська швейна фабрика” - Курсова робота

допомогою різних електронних засобів. Зокрема, з'явився новий вид реклами - реклама в електронній мережі, зокрема мережі Internet.
Для промислового ринку реклама в Internet дає змогу з достатньою швидкістю розповсюджувати інформацію про товари промислового призначення серед потенційних споживачів поряд з іншою маркетинговою інформацією та інтегруванням у світову господарську систему біль широко й ефективно пропагувати вітчизняну продукцію. При цьому, споживач інформації завжди перебуває в центрі рекламної акції й може оперативно реагувати на неї, що значно підвищує ефективність реклами.
Витрати на послуги щодо розміщення рекламної інформації на WWW-сторінках відносно невеликі й, залежно від обсягів інформації та способів її подачі (графічний, текстовий), вони зараз складають близько 50 - 75 грн. на місяць, вартість послуг щодо створення і підтримки віртуального WWW-сервера - удвічі більша. Однак ці витрати, зазвичай, швидко окупуються на промисловому підприємстві.
Одним із найважливіших інструментів прямої поштової реклами є "директ мейл" у створенні списку споживачів для персональної роботи та встановленні особистих стосунків з кожним із них. Фахівці визначають "директ мейл" як будь-який захід, спрямований на одержання відгуку споживача: чи це пряме замовлення на товар або послугу, чи це запит на подальшу інформацію, чи це звернення за товаром (послугою) на підприємство. Директ мейл поклав кінець розподілу двох завдань: збуту товару та розповсюдження інформації про нього. Наприклад, ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" могла б на замовлення вибрати за певними критеріями адреси підприємств для проведення реклами "директ мейл", виготовити необхідні рекламно-інформаційні матеріали та розіслати їх потенційним покупцям.
У недалекому майбутньому керівництво ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" могла б розпочати власну увагу до паблік рілейшинз. Воно могло б вдатися до спонсорінгу, благодійності, організовувати пресконференції, демонструвати нові цехи та лінії у прграмах новин, займатися любіюванням своїх інтересів в урядових колах тощо. Такі заходи паблік рілейшинз дозволяють сформувати позитивне ставлення громадськості до даного підприємства, а через це домогтися значних пільг до його функціонування, привернути увагу впливових партнерів.
Таким чином, розглянуті тут особливості маркетингових комунікацій на промисловому ринку дали б змогу визначити найперспективніші напрями підвищення ефективності використання маркетингового б'юджету ЗАТ "Коломийська швейна фабрика".
2.5. Організаційна структура ЗАТ "Коломийська швейна фабрика".
Очолює колектив акціонерів голова правління. В обов'язки голови правління входить:
? керівництво підприємством;
? представляє підприємство у будь-яких організаціях;
? розпоряджається майном підприємства;
? відкриває розрахунковий рахунок;
? укладає договори.
На ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" є три заступники, які підпорядковують голові правління:
? заступник голови правління по економіці та загальних питаннях;
? заступник голови правління по зовнішньоекономічних зв'язках;
? заступник голови правління по виробництву.
Також голові правління безпосередньо підпорядковуються:
? інженер по техніці безпеки;
? начальник відділу технічного контролю;
? відділ кадрів.
Голова правління керує роботою правління. Він вправі без доручення здійснювати дії від імені АТ. Голова правління уповноважений керувати поточними справами товариства, виконувати рішення вищого органу товариства і спостережної Ради, представляти, укладати угоди від імені товариства, організовувати ведення протоколів.
Питання повноваження, умов діяльності та матеріального забезпечення голови правління визначаються в контракті, який укладається між головою та вищим органом товариства.
Перший заступник голови правління товариства допомагає голові у виконанні його повноважень та виконує обов'язки голови у його відсутності, виконує рішення вищого органу товариства та спостережної Ради, координує та контролює виробництво, провадить технологічну політику.
Всі підрозділи між собою пов'язані. Кожному заступникові підпорядковуються відділи, які і діляться між собою на основні види діяльності.
Заступник голови правління по економіці та загальних питаннях керує процесами планування, фінансово-кредитною діяльністю, організацією оплати та матеріального стимулювання праці, відповідає за розробку економічної стратегії, впровадження прогресивних економічних ідей.
Кожний місяць економічний відділ звітується по формах №1-П (Термінова) місячна, яка подається першого числа кожного місяця та №1-ПВ (Термінова) місячна форма відділу праці і заробітної плати. Вона подається сьомого числа кожного місяця, №1-П (Квартальна) - подається до четвертого числа кожного кварталу за звітний період. Пишеться звіт про використання робочого часу, який подається сьомого числа кожного місяця.
Заступник голови правління по зовнішньоекономічних зв'язках відповідає за пошук партнерів, за заключення контрактів, за здійснення експортно-імпортних операцій, за своєчасне відвантаження готових виробів, а також за діяльність складів і транспорту.На основі даних зовнішньоекономічний відділ по контрактах з інофірмами кожний місяць розраховує обсяг виконаних робіт і згідно дати відправки продукції відправляє по місцю призначення.
Члени правління відділу збуту і постачання організовують постачання матеріалів, комплектуючих, обладнання, збут продукції, організовує зовнішньоекономічні зв'язки товариства, відповідає за укладання контрактів на постачання і збут продукції на експорт і так далі.
Головним обов'язком заступника голови правління з виробництва є керівництво основним виробництвом, тобто безпосереднім прцесом виготовлення одягу, здійснення послуг чи діяльності з обслуговування клієнтів. Заступник підпорядковує собі: виробничий відділ, підготовчо-розкрійну дільницю, відділ головного механіка, експерементальну дільницю, швейні цехи.
Робота на підприємстві починається із заключення договору з інофірмою. Виробничий відділ свою роботу починає з засідання художньої ради, яка повністю опрацьовує зразок, згідно якого починає переробляти сировину. Крім зразка інофірма поставляє на фабрику технічну документацію та лекала і розкладки по яких іде розкрій тканини в розкрійній дільниці.
Одним із виробничих завдань є пошиття взірця в експерементальній дільниц, яка має свого начальника, конструктора, майстра по пошиву взірців. Робота експерементального цеху починається із вимірів лекал, відповідно до їх взірця, витримки всіх параметрів і вимог згідно технологічного опису і шкали розмірів.
За дільницею закріплений лекальщик і обміловщик, які опрацьовують документацію і розмножують лекала. Після закінчення виготовлення обміловок і опрацювання технічних вимог щодо взірця, майстер по пошиву взірця іде в бригади, щоб проконтролюватиправильність виконання всіх операцій при пошиві виробів. Лекала і

 
 

Цікаве

Загрузка...