WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Організація планування експортно-імпортної діяльності на ЗАТ “Коломийська швейна фабрика” - Курсова робота

Організація планування експортно-імпортної діяльності на ЗАТ “Коломийська швейна фабрика” - Курсова робота

корисливі злочини, не можуть займати у товаристві керуючі посади, посади пов'язані з матеріальною відповідальністю.
Посадові особи відповідають за заподіяну ними товариству шкоду відповідно до чинного законодавства України. Посадовими особами товариства визначаються голова, члени виконавчого органу, голова ревізійної комісії та члени спостережної Ради. Посадові особи повинні зберігати комерційну таємницю, конфіденційну інформацію і несуть за її розголошення відповідальність, передбачену чинним законодавством України.
2.4. Комплекс маркетингових комунікацій (реклама, стимулювання збуту, продаж).
Специфіка маркетингової діяльності базується на основі укладених контрактів з іноземними замовниками. Головним поняттям маркетингового плану є товар, продукція. Але підприємство само не вирішує, яку продукцію воно буде виробляти. Це визначає замовник, висилаючи до контрактів специфікації. Таким чином підприємство пропонує як товар свої послуги. Послуги підприємства полягають у виробництві легкого одягу широкого асортименту, а саме: сорочки, блузи, плаття, жилети, комбінезони та ін. Дизайн даних моделей визначається у специфікаціях і технологічних картах замовника.
Контроль якості готової продукції на підприємстві здійснюють у ВТК при наявності технологів-представників фірм замовників, які двічі на тиждень проводять оцінку якості готової продукції. Контроль якості здійснюється вибірково. При виявленні недоліків браку, готова продукція повертається на виправлення. Виправлення браку здійснюється за рахунок коштів виконавців.
Ціна, як елемент комплексу маркетингу, також входить в компетенцію маркетингової діяльності підприємства. Проте, підприємство цікавить не ціна одиниці готової продукції, а ціна за виконання робіт по пошиву одиниці виробу. Вибір ціни виконання робіт залежить від складності моделей, вимого до їх виконання, а також строків виконання замовлень. Дана ціна встановлюється в контракті, а також додатково корегується в специфікаціях.
Система збуту прдукції є досить простою. Підприємство постачає готову продукцію замовнику на умовах франко-перевізник (FCA), у зв'язку з чим несе мінімальні витрати по доставці, відвантаженні, страхуванні продукції пртягом періоду транспортування.
Український ринок пошиву одягу досить конкурентний. Є багато швейних фабрик, які ще працюють, але велика кількість з них працює по схемі давальницької сировини. Тому підприємство не відчуває гострої конкурентної боротьби.
ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" не використовує власну товарну марку, товарний знак чи торговий образ. Згідно контрактів підприємство маркує готову прдукцію товарними знаками замовників. Але на сучасному етапі іде розробка ескізу товарного знаку підприємства. Це здійснюється з метою налагодження власного виробництва по своїх дизайнерських розробках, які підприємство буде пропонувати своїм замовникам.
На підприємстві є відділ зовнішньоекономічних зв'язків, який по своїй суті є маркетинговим відділом. Його метою є ефективний вибір партнера для спільної діяльності:
? вивчає економічне середовище;
? приймає рішення про доцільність виходу на зовнішні ринки;
? налагоджує стосунки з іноземними партнерами, укладає контракти;
? приймає рішення про структуру комплексу маркетингу.
Однією з найважливіших складових комплексу маркетингових комунікацій для ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" повинна бути рекламна діяльність, що являє собою будь-яку форму неособистого подавання товару, чітко визначену замовником (рекламодавцем). Слід зазначити, що підприємство витрачає кошти на рекламу із спеціального фонду.
Можна розробити приблизний розподіл коштів на маркетингові комунікації для ЗАТ "Коломийська швейна фабрика". Цей розподіл наведено у таблиці 2.1.
Таблиця 2.1. Розподіл коштів на маркетингові комунікації
ЗАТ "Коломийська швейна фабрика"
Підприємство
Загальна сума коштів на маркетингові комунікації, в т.ч. на %
Рекламу Стимулювання
збуту Персональний
продаж Паблік
рілейшинз
ЗАТ "Коломийська швейна фабрика"
50
31
4
15
Заходи по стимулюванню збуту зводяться до виставок, ярмарків, цінових знижок, експозицій, розповсюдження виробничих зв'язків, рекламних сувенірів, представницьких заходів для клієнтури, ділової переписки сервісу тощо.
Виставки та ярмарки можуть бути як міжгалузевими, на яких представлені досягнення в різноманітних галузях діяльності, так і галузевими, що спеціалізуються на товарах конкретної галузі, експозиції, що молжуть діяти постійно або періодично, є менші за масштабами та кількістю учасників. Вони можуть розміщуватись на території організації виробника. Мета проведення виставок та ярмарок для ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" може бути різноманітною. Вона представлена у таблиці 2.2.
Таблиця 2.2. Мета проведення виставок та ярмарків для
ЗАТ "Коломийська швейна фабрика".
Мета Характеристика
Зустріч з потенційною клієнтурою
Здійснення безпосередніх продаж
Розширення списку потенційних споживачів
Представлення нових торговельних та добіркових збутових агентів Створення та підтримка атмосфери серед споживачів; знайомство з потенційними споживачами; зростання престижу підприємства у своїй галузі.
Обговорення умов контрактів, приймаються замовлення на поставку експонатів.
Зав'язування контактів, що потім продовжуються у формі ділового листування або відвідування у подальшому продажу.
Розширення сітки розподілу товарів промислового призначення.
Розповсюдження виробничих зразків може відбуватися різноманітними методами:
? висилаються поштою згідно списку потенційних споживачів;
? реклама зразків у галузевих виданнях або через "директ мейл" (використовуються купони на замовлення зразка за невелику плату);
? на спеціалізованих виставках, деи зразки вручаються лише зацікавленим особам.
Питання про те, чи проводити представницькі заходи для клієнтури і на яку суму їх фінансувати, залежить від організації збутової діяльності та конкретних обставин. Для ЗАТ "Коломийська швейна фабрика", де товари продаються великими партіями, представницькі витрати можуть виявитись основним методом стимулювання збуту.
На промисловому ринку не слід забувати про персональний продаж, що високо ціниться серед підприємств-виробників товарів промислового призначення. Персональний продаж застосовується як робота професійно підготовлених торгових агентів, з групою споживачів. Діяльність управління з персональним продажем товарів промислового призначення значною мірою співпадає з роботою будь-якого збутового підрозділу. Вона охоплює завдання по добору та навчанню, розподілу обов'язків між працюючими, наданню допомоги при роботі у галузях збуту, розробці та здійсненню системи матеріального заохочення, контролю за службовими витратами, поточному управлінню діяльністю підприємства.
Останнім часом у розвинутих країнах світу високимитемпами впроваджується реклама, що розповсюджується за

 
 

Цікаве

Загрузка...