WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Організація планування експортно-імпортної діяльності на ЗАТ “Коломийська швейна фабрика” - Курсова робота

Організація планування експортно-імпортної діяльності на ЗАТ “Коломийська швейна фабрика” - Курсова робота

зацікавлений у підвищенні продуктивності праці. Розмір основної заробітної плати зменшився на 41,4% у порівнянні з 2001 роком.
Основний асортимент виробів, які шиються на фабриці - це легкий асортимент: блуза; сукня; спідниця; брюки; комбінезони ; жилетки; плаття та ін.
ЗАТ "КШФ" може створювати на території України і за її межами дочірні підприємства, та філії, представництва відповідно до чинного законодавства України.
Виробничий процес підприємства грунтується на базі укладених зовнішньоекономічних контрактів з іноземними замовниками за схемою давальницької сировини. ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" в основному орієнтується на закази іноземних партнерів. У відповідності з тим, як буде виконкний заказ залежить діяльність підприємства. Вимоги іноземних фірм дуже високі. Якість повинна відповідати тим цінам, які існують за кордоном. Підприємство повністю залежить від заказчика
Важливу роль у ЗЕД підприємства відіграє оформлення документів та митне декларування товарів.
АТ працює з іноземними фірмами і з документами по факсу.
Для декларування товарів використовується ВМД.
Вантажна митна декларація - це уніфікований документ, який містить точні дані про мету переміщення через митний кордон товарів, про самі товарии, про відправника, про одержувача та декларанта вантажу, спосіб, порядок переміщення вантажів, умови поставки, спосіб розрахунків.
Аналізуючи суб'єктів ринку, слід відмітити, що іноземні партнери є і покупцями, і постачальниками одночасно, оскільки вони дають замовлення на виконання певного обсягу робіт з їх власної сировини. Даний факт дає ряд переваг підприємству-виконавцю, оскільки це зменшує кількість зв'язків з іноземними суб'єктами, спрощуючи процедуру співпраці, дає впевненість у повному збуті виготовленої продукції.
Підприємству потрібно розробити план маркетингу для всіх контактних аудиторій, а також клієнтурних ринків, впроваджувати все нові й нові види діяльності, проводити економічний аналіз прийнятих ідей: вивчити прогнози попиту, витрат, конкуренції, потрібних інвестицій, прибутку.
Разом з проблемами маркетингу ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" необхідно вирішувати комплекс завдань у галузі виробництва, фінансів, обладнання, постачання, юриспруденції, техніки і технології, роботою з персоналом, машинною обробкою інформації.
На ринку працює певна кількість конкурентів, але фабрика має ряд конкурентних переваг порівняно із конкурентами: великий досвід роботи по схемі давальницької сировини, високо кваліфіковані кадри, оновлена технологічна база підприємства. Це ставить його на вищий конкурентний щабель ринку.
Найважливішою умовою підвищення конкурентноспроможності продукції ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" є розробка і впровадження обгрунтованої маркетингової політики - цінову, збутову і стимулюючу.
Суттєву конкуренцію продукції швейної галузі створюють продавці "секонд-хенду", особливо у сегменті малозабезпечених споживачів такого одягу є студенти, пенсіонери, малооплачувані працівники та безробітні. Цікавляться ним також особи, які полюбляють екстравагантні речі, та досить забезпечені громадяни, що воліють витрачатисвої кошти на щось вагоміше. Ніж повсякденний одяг.
Таким чином, товари замінники справляють суттєвий конкурентний тиск на ринок швейних виробів завдяки тому, що вони значно диференційованіші за рівнем якості та представлені в усіх цінових групах.
Отже, проведений аналіз та рекомендації щодо покращення маркетингової діяльності просто необхідні ЗАТ "Коломийська швейна фабрика".
Список використаної літератури
1. Вершигора Е. Е. Менеджмент. Учеб. Пособие. -2-е изд., перераб. и доп. - М.: ИМПЭ, 1999. - 480 с.
2. Котлер Ф. Маркетинг, Менеджмент (аналіз, планирование, внедрение, контроль): Пер. с англ. - С-Пб.: Питер, 1999.
3. Войчак А. В. Маркетинговий менеджмент: Підручник. - К.: КНЕУ,1998.
4. Дудчак В. І., Мартинюк О. В. Митна справа: Навч. Посібник. - К.: КНЕУ, 2002. - 310 с.
5. Фомичев В. И. Международная торговля: Учебник. - М.: Инф-ра-М, 1998.
6. Митний кодекс України: Постанова Верховної Ради України / Голос України. - 1992. - 25 березня.
7. Кредісова А. І. Управління зовнішньоекономічною діяльністю. Навч. посібник: 2-ге вид., випр. і доп. - К.: ВІРА-Р, 2002. - 552с.
Приклад. Скласти запит, оферту та пропозицію.
"Kirsten Mode Design GmbH & Co.KG"
Feldstrase 4
44867 Bochum
DEUTSCHLAND
Оферта
м. Коломия 28 грудня 2004р.
Закрите акціонерне товариство "Коломийська швейна фабрика" пропонує Вам придбати на умовах, перерахованих нижче, наступний товар:
Найменування товару: штани жіночі.
Кількість: 430 штук.
Ціна: сім євро 28 центів за штуку.
Загальна сума: Три тисячі сто двадцять дев'ять євро 28 центів.
Умови поставки: франко-перевізник пункт відправлення, зазначений продавцем.
Умови оплати: безвідзивний документарний акредитив, що відкривається на 60 днів на користь ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" протягом 10 днів з дати отримання нашого повідомлення про готовність товару до відвантаження, з виконанням в АКБ "Прикарпаття", м. Коломия. Платіж здійснюється проти надання наступних документів:
- рахунку-фактури;
- відвантажувальної специфікації;
- транспортної накладної.
Строк поставки: лютий 2005р.
Дія оферти: оферта тверда, строк дії оферти - за 5 днів з дати відправлення.
Директор ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" І.С. Оріховська
"Kirsten Mode Design GmbH & Co.KG"
Feldstrase 4
44867 Bochum-Wattenscheid
GERMANY
Запит
Шановне панство!
З каталогу тканин виробників фірми Німеччини ми дізнались, що ваша фірма є одним з провідних виробників тканин. Наше підприємство зацікавлене в придбанні цієї продукції, тому ми Вас просимо вислати вашу ділову пропозицію на поставку партії товару в розмірі 2500 м/кв тканини "Стрейч". Умови поставки бажані "доставка сплачена до Львова". Нас влаштовує інкасова форма розрахунків. Враховуючи, що партія досить велика, ми розраховуємо на надання нам оптової знижки. Сподіваємось, що між нами виникне тривала та плідна співпраця.
Директор ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" І.С. Оріховська
ЗАТ "Коломийська швейна фабрика"
вул. Театральна 35
м. Коломия
Івано-Франківська обл.
78200
Пропозиція
ЗАТ "Коломийська швейна фабрика"
пропонує Вам придбати на умовах перерахованих нижче наступний товар:
Найменування товару: тканина "Стрейч".
Кількість: 2500 м/кв.
Ціна: вісім євро за м/кв.
Загальна сума: 20000 євро.
Умови поставки: вартість і фрахт CAF.
Умови оплати: інкасоваформа розрахунків.
Термін поставки: 21 березня 2005р.
Директор ЗАТ "Коломийська швейна фабрика" І.С. Оріховська

 
 

Цікаве

Загрузка...