WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Ефективність комунікацій в системі менеджменту - Курсова робота

Ефективність комунікацій в системі менеджменту - Курсова робота

на випуск готової продукції мають надходити щоденно. А ось подача прихідних ордерів з вказанням цільового списання матеріалів подається по мірі надходження. Два рази в тиждень готуються дані по складу готової продукції.
До служби управління (див. додаток 1) відносяться служба розвитку, центральна бухгалтерія, служба економіки та служба якості.
Служба розвитку є однією з найважливіших служб на спільному підприємстві. Цією службою керує технічний директор. В підпорядкуванні якого- інженер-технолог та інженер-конструктор. Служба розвитку розробляє конструкторську документацію на нові вироби, проводить сертифікацію на нові вироби, проводить сертифікацію продукції, також здійснює авторський нагляд за серійним виробництвом, забезпечує виробництво комплектуючими деталями. Крім того завданням служби розвитку є підготовка до виробництва нових виробів (технологічне спрацювання деталей і вузлів). Також ця служба займається пошуком та впровадженням новинок і кращих світових досягнень у області освітлювальної техніки на підприємстві.
Найбільший зв'язок служба розвитку має зі службою економіки та з заводом. Наприклад, економічній службі (див. додаток 3) необхідно отримувати вчасно (це означає за місяць до впровадження) інформацію про нормативні потреби в матеріалах на нові вироби. Також для нормального забезпечення поточної діяльності даного відділу, він має регулярно подавати бюджетні потреби в грошових коштах щомісячно і щоквартально.
Завод, в свою чергу, підтримує зв'язок з службою розвитку через отримання інформації про хід підготовчої діяльності нових виробів, графіки підготовки виробництва, забезпечення конструкторською документацією, нормативною технологією, нормами розходу матеріалів. Останні дані мають поступати по мірі впровадження. Значення належної діяльності даного відділу переоцінити важко, тому що керівництво спільним підприємством має за головну мету - відповідати потребам ринку (і не тільки українського), а це означає - постійно покращувати продукцію, зменшувати собівартість її виготовлення за рахунок економії матеріалу та часу, одночасно, ніщо не має зашкодити якості виробу. Неординарна діяльність служби розвитку тим більш важлива, що "Ватра-Шредер" є своєрідною складовою відомого лідера "Шредер", що зобов'язує відповідати найвищому рівню у всьому. Генеральний директор здійснює особливу координацію рішень стосовно підготовки виробництва нової чи покращеної продукції і, в загальному, проблем науково-технічного розвитку підприємства.
Наступною важливою службою на СП є служба економіки (див. додаток 4). Функції цієї служби дуже різноманітні. Вони включають в себе планування місячних, квартальних і річних планів випуску продукції). Надаються ці документи у відділ служби розвитку. Причому термін для місячного плану виробництва становить 25 число поточного місяця; для квартального цей строк складає 20 число останнього місяця в кварталі, а, в свою чергу, для річного плану випуску продукції термін - до 25 грудня звітного року. Також подібний план виробництва надається на завод. Відмінності лише ті, що замість річного плану випуску продукції на завод направляється коректура плану випуску продукції, термін подачі якої становить п'ятнадцяте число поточного місяця. Також інший строк у квартальному плані виробництва - вже не 20, а 25 число звітного місяця, який є останнім в кварталі.
Наступна важлива функція служби розвитку - ціноутворення, включаючи розрахунок цін на продукцію власного виробництва, розрахунок нормативної собівартості, також контроль цін по імпортних операціях та розрахунок експортних цін. Вся ця інформація, а також дані по цінах продажу подається поточно до відділу центральної бухгалтерії. Функція нормування праці, заробітної плати містить у собі дані про заробітну плату, розподіл, відомості, а також про калькуляцію заробітної плати по рахунках і довідки про роботи по сумісництву та угодах. Вся ця інформація подається у відділ центральної бухгалтерії, але термін різний. Наприклад, термін подачі документів про заробітну плату, розподіл та відомості - восьме число наступного місяця, калькуляція заробітної плати по рахунках має надійти до десятого числа наступного місяця, а довідки про роботи по сумісництву та угодах - до п'ятнадцятого числа наступного місяця.
Економічна служба також займається статистичною діяльністю: складання звітів згідно стандартів групи "Шредер", розрахунок роялті, подання поточної статистичної інформації бельгійським партнерам.
Інформація про розрахунок роялті, виконаний економічною службою, так само, як і дані про бухгалтерський облік основних матеріалів - розрахунок амортизації основних засобів, їх валютна оцінка - подаються у відділ центральної бухгалтерії до дванадцятого числа наступного місяця.
Також у повноваження економічної служби входить оформлення документів про заснування спільного підприємства, ведення протоколів засідань, правлінь, та інші. Ці дані подаються щомісячно Генеральному директору. Що стосується статистики щодо персоналу - це теж компетентність робітників відділу економічної служби. Вона, як і попередня інформація, надається Генеральному директору. А ще він кожного десятого числа наступного за звітним місяцем має отримувати аналіз ефективності використання людських ресурсів (персоналу), а детальний аналіз ефективності використання кредитних засобів керівник отримує поточно, а якщо існує нагальна потреба, то й по вимозі. Саме остання зазначена функція і є своєрідним вінцем, що включає в себе і сплітає у виді складових більшість функцій економічної служби, тим самим забезпечуючи взаємозв'язок і обік необхідної інформації.
Наступний відділ, що входить в службу управління підприємством, - центральна бухгалтерія на чолі із головним бухгалтером. Зрозуміло, що основна діяльність цього відділу - ведення фінансового і управлінського бухгалтерського обліку. Це загальне твердження, а, зокрема, функції центральної бухгалтерії включають:
- калькуляцію собівартості (подається у відділ економічної служби терміном до п'ятнадцятого числа наступного місяця за звітним);
- складання балансу (прямує для аналітичної обробки у службу економіки);
- списання матеріалів, малоцінних та швидкозношуваних предметів (подається економічній службі до десятого числа наступного місяця за звітним);
- ведення бюджету кредиторської заборгованості (місячний бюджет кредиторської заборгованості подається у відділ служби економіки кожних десять днів, а квартальний бюджет - до двадцятого числа останнього місяця в кварталі);
- подання даних про поступлення платежів на розрахунковий рахунок комерційній службі (подається поточно);
- поточна передача інформації про попередню оплату у відділ комерційної служби;
- збирання інформації про залишки на складах для передачі на завод (строк - до шостого числа наступного

 
 

Цікаве

Загрузка...