WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Розробка системи менеджменту в організації малого підприємства по авторизованому сервісу та продажу автомобілів Fiat - Курсова робота

Розробка системи менеджменту в організації малого підприємства по авторизованому сервісу та продажу автомобілів Fiat - Курсова робота

реформ суспільства. Звідси 50 - 70 тис шт. "Fiat" повинно бути продано в 2010 році. З того, на Львівському регіоні, за яким закріплене ексклюзивне поле діяльності буде охоплювати 3 - 5% від загальногої кількості -тобто 3 тис. автомобілів в рік і 250 в місяць
- Взявши до уваги середній ресурс легкового автомобіля, що складає 5 -7 років всього буде знаходиться в експлуатації біля 200 - 400 тис автомобілів.з того у Львівському регіоні - приблизно 12 тис. автомобілів Це являється реальним навантаженням по обслуговуванні на наш регіон. Враховуючи досвід минулих років, частину обслуговування і ремонтних робіт візьмуть на себе : майстри-одиночки, універсальні станції технічного обслуговування , а також традиційно для нашої психології ремонт будуть робити самі власники автомобілів.,. приходимо до висновку, що реальних клієнтів в нашому МП залишиться 5 - 7 тис. в рік
.Стратегія МП - створити якісний сервіс і продавати автомашини марки "Fiat" по найнижчих цінах.
Тактика - створити імедж сервісу в нашому регіоні, за межами його, а також по всій Україні. Створити такі умови, щоб люди не боялись купувати автомобілі даної марки, розуміли, що вони є економічні та надійні в експлуатації і, що завжди якісно і своєчасно можна їх обслужити на одному з сервісів фірми серед яких наш є найкращий.
Політика спрямована на досягненя наших цілей:
- для максимальної продажі автомашин треба організувати рекламу, для наглядності і ознайомлення з моделлю на підприємстві створити сучасний салон;
- для постійних клієнтів ввести грошовіт знижки;
- для якісного сервісу ти створити технічно оснащені робочі місця, застосувати компютерну діагностику;
- для своєчасного сервісу - організувати склад запчастин на місці.з широким асортиментом деталей, які найчастіше підлягають заміні.
Правило для нормального функціонування нашого підприємства є:
- свій склад запчастин;
- своя діагностика;
- повна комп'ютерна обробка фактур, накладних та робочих і технічних документів;
- постійне підвищення професійного рівня.
Для досягнення перечислених цілей здійснюється формування бюджету.
Бюджет виражається в конкретних грошових одиницях. В основі його грошових надходжень лежать інвестиції іноземного капіталу, а також кошти вкладені в атомобілі, які віддаються під реалізацію.
Що стосується управління за цілями, то на даному підприємстві треба:
виходячи, із числа 5 -7 тис автомобілів в рік, звідси 20 автомобілів в робочий день повинно пройти через наш сервіс, а один робітник в зміну обслуговує в середньому 3 - 4 машини, беручи до уваги, щоб клієнт не чекав треба створити:
- 10 робочих місць універсального ремонту, техогляду;
- 5 вузькоспеціалізованих місць для кузовних робіт.
При оцінці стратегії приходимо до висновку, що необхідно створити для керівника, його замісника і майстрів групу вивчення італійської (англійської) мови і організовати групу працівників для поїздки в Італію, щоб ознайомитись з сучасним сервісом і перейняти досвід роботи
2.2 Бізнес-планування
2.2.1. Вступ
Діяльність МП планується проводити в межах, дозволених чинним законодавством України.
Базовими видами діяльності є продажа нових та віком до 5 років автомобілів фірми " Fiat ", гарантійний та післягарантійний ремонт автомобілів, технічне обслуговування та продаж запасних частин, що використовуються для ремонту автомашин марки "Fiat".
2 2.2 Характеристика послуг і товару реалізації.
Вид послуг є типовим ішироко використовується в сфері автомобільного бізнесу. Специфікою даної діяльності є вузька спеціалізація в рамках продажу і сервісу всієї гами моделей однієї західної фірми по типу радянських станцій ТО ВАЗ.
Підприємство має повноваження авторизованого сервісу фірми - це основна специфіка, перевага і відповідальність.
Можливо обсяг продажу 3-15 автомашин в місяць,обсяг сервісу до 100 одиниць. Орієнтований прибуток 5000 гр.
Поточна ситуація на ринку продаж автомобілів сервісу характеризується як така, що розвивається. Передбачається створення, аналогічних авторизованих підприємств фірмами конкурентами Фольцваген-Ауді- Шкода, Рено, Деу..
Сервіс переживає момент переходу від приватних одиночок до спеціалізованих станцій, обладнаних сучасним обладнанням для діагностики і ремонту з наданням гарантій і знижок постійним клієнтам.
2.2.3.. Оцінка ринку збуту і конкуренції
Товар, автомобілі, розрахований на рівень споживача вище середнього рівня ближче до багатих, але ще не снобістично престижних. Певна гама машин типу комбі, знайде збут серед дрібних підприємств, як робочий транспорт доставки дрібних партій товару. Середній та вищий клас лімузин завдяки високому технічному рівню при повіркованій стосовно конкурентів ціні стае шуканим авто керівників середнього та вищого рівнів. Найближчими конкурентами є Фольцваген, Рено, Сеат, Шкода. Умови введення автомобілів на ринок не сприятливі в зв'язку з кризою на ринку, закриттям валютного обігу в вільному режимі, тому привабливим аргументом для майбутніх клієнтів стане розвинутий сервіс та доступність на ринку фірмових запасних частин.
Діапазон цін Fiat на 5-10 % нижчий для аналогічного класу машин, крім Шкода. Ціни на запасні частини близькі до конкуренттів,крім витратних частин - фільтри,паси, гумові вироби та світлотехніка, що є базова для всіх моделей Fiat і становить біля 50 % від цін конкурентів.
2.2.4.. Стратегія маркетінгу.
Продаж авто планується проводити через автосалон. Базовий логічно розмістити інтегрально разом зі сервісом на оживленій автомагістралі по аналогу зі світовими стандартними. Додатково, в міру дохідності першої хвилі роботи на ринку, розвиток експозиції товару провести через магазини-салони в центральних частинах міст Західної України. Конкурентність цін дає можливість використати вигідне географічне положеня базового підприємства, що істотно знижує ( на 30 % ) транспортні витрати по доставці авто від заводу-виробника.
Промоція товару з використанням всіх засобів масової інформації доцільна, проте найефективніший засіб реклами - телебачення - обмежений в зв'язку з високими коштами, тому доступний для дитячого панадолу, памперсів, а для дорогих автомобілів час підійде з ростом реальної покупної здатності населення біля 2003- 2005 р.р., до чого необхідно готуватися.
Стимулювання продажу, крім прямої оплати авансом, під замовлення авто з каталогу розвивається шляхом:
- впровадження продажу в кредит;
- розширення об'єму і гарантійного періоду до 2-3 років;
- оформлення авто через ДАІ на кошт і через послуги МП;
- продаж машин, що були у вжитку проводити з повною передплатою підготовкою обмеженою 6 міс. гарантієєю
Комплектування сервісу персоналом з новим підходом до роботи знаннями електроніки, вичислюваної техніки, комп'ютерної обробки результатів, роботи майстрів-механіків і повне тестування результатів огляду -кожне відвідування з дрібним ремонтом

 
 

Цікаве

Загрузка...