WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ„Верстатник” - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ„Верстатник” - Курсова робота

перевідні (трансферабельні); револьверні (встановлюючі); покриті й непокриті.
4.4. Проведення переговорів та укладання контракту
Після того, як ми встановили контакт з італійською фірмою "Рітель", нами був складений попередній контракт. Для вирішення всіх питань та усунення можливих розбіжностей була проведена особиста зустріч між представником ТзОВ "Верстатник" в особі голови правління Уляка Івана Васильовича та представником фірми "Рітель" в особі Генерального директора П'єтро Лансоні на підприємстві ТзОВ "Верстатник"
Перед зустріччю кожна із сторін готується до неї. Наша сторона виробила тактику проведення переговорів, можливий розподіл ролей учасників, послідовність викладення питань що цікавлять, підготували довідкові та інші матеріали що будуть потрібні під час переговорів, розробили шляхи розв'язання розбіжностей та претензій, підготували можливі відповіді на питання партнера.
При проведенні переговорів представники фірми розглянули предмет майбутнього контракту, а також затвердили базу договірних цін. Затвердили, що контракт буде підписаний як на українській так і на англійській мовах.
Представники обох фірм ретельно вивчили кожну статтю попереднього контракту. Переважно у всіх питаннях знайшли згоду, але в деяких виникли непорозуміння, які були вирішенні шляхом порозуміння. Особливо була зосереджена увага на статі: "Строки та умови поставки". Сторонами було узгоджено штрафні санкції за невиконання обов'язків, також були внесені поправки до попереднього контракту. Було проведено об'єктивне вивчення взаємних аргументів сторін та знайдені на цій основі взаємоприйнятні рішення.
В результаті переговорів сторони уклали спільний проект контракту в якому була врахована фактична домовленість якої ми досягли під час переговорів.
Також було визначено, що контракт роздруковує у двох оригіналах на українській та англійській мовах фірма Продавця. З оригіналів контракту роблять по три примірники копій. Контракт підписують зазначені у договорі відповідальні особи. Контроль за виконанням умов контракту покласти на начальника зовнішньоекономічного відділу В.В. Расіна.
Укладений сторонами контракт (див. Додаток А) .
ВИСНОВОК
ТзОВ "Верстатник" займається ЗЕД імпортуючи сировину з закордону і реалізуючи частину продукції на зовнішній ринок.
Оцінка ефективності ЗЕД показала, що ефективність зросла майже в три рази, це зростання причинене:
- Збільшенням прибутку від експортно-імпортних операцій,
- Зменшенням експортно-імпортних витрат,
- Правильною та ефективною маркетинговою стратегією,
- Організації та оперативній взаємодії між відділами,
- Врахуванні досвіду західних та пострадянських підприємств,
- Врахуванням останніх досягнень у менеджменті ЗЕД.
В поточному році, фірма ТзОВ "Верстатник" уклала угоду з італійською фірмою "Рітель" на поставку деревообробних верстатів.
Для оплати розрахунків між сторонами було використано вільну оферту. Сторони провели переговори, усунули непорозуміння, усунули непорозуміння і підписали контракт на продаж 165 верстатів на умовах "Франко-борт"
Ефективність ЗЕД зросла на 16%, що є найкращім доказом ефективної та правильної роботи підприємства. Аналіз також показав здатність підвищувати якісь продукції при зменшенні витрат на виробництво.
КОНТРАКТ №2004
м. Коломия 19 травня 2004р
Фірма ТзОВ "Верстатник" названа у подальшому "Продавець", в особі П'єтро Лансоні з другої сторони, уклали цей Контракт про подане нижче.
1. ПРЕДМЕТ КОНТРАКТУ
Продавець продає, а Покупець купує деревообробні верстати (в подальшому названі "Товари"), що перераховані в Додатку №1 до цього Контракту, який складає його невід'ємну частину, на суму 165000 доларів США на умовах, вказаних в Контракті.
2.ЦІНИ ТА КІЛЬКІСТЬ
Покупець купує товари в кількості та за цінами, які вказані в Додатку №1.
3.ПОСТАВКА
3.1.Продавець поставляє Покупцю Товари на умовах FOB, місто Миколаїв що підтверджується чистим коносаментом.
3.2.Продавець здійснює поставку товарів протягом 3 (три) місяців після підписання Контракту.
Дострокова поставка допускається.
Часткове відвантаження не допускається.
3.3.а) У випадку, якщо строки поставки не виконуються, Продавець виплачує Покупцю узгоджені і раніше оцінені збитки в розмірі 0,5 % вартості непоставлених Товарів за кожний тиждень, що почався, протягом перших чотирьох тижнів затримки, і 1 % за кожний наступний після цього тиждень, що почався, за умови, що розмір погоджених і раніше оцінених збитків не повинен перевищувати 8 % від вартості кожної одиниці Товарів, для якої були порушені строки поставки.
б) У випадку затримки поставки більше, як на три місяці, Покупець має право перервати дію цього Контракту стосовно непоставлених Товарів без будь-якоїкомпенсації за збитки, які Продавець може понести в зв'язку з таким розірванням.
в) Обсяг погоджених і раніше оцінених збитків не підлягає перегляду арбітражем.
г) За будь-якої обставини Продавець не несе відповідальності за побічні збитки.
3.4. У тому випадку, якщо при поставці Товарів вони виявляються пошкодженими або виявиться кількісна не доставка, Покупець зобов'язаний повідомити про це Продавця письмово протягом 30 (тридцяти) днів з дати поставки, в іншому випадку Продавець не несе відповідальності перед Покупцем за такі збитки.
3.5. Незважаючи на усі інші положення цього Контракту, Продавець не несе відповідальності за невиконання строків поставки або за не поставки, що відбулися внаслідок відсутності транспортних засобів.
4.ОПЛАТА
4.1.Оплата повинна бути здійснена протягом 30 (тридцяти) днів інкасо.
Оплата за Товари, що постачаються, має здійснюватися наступним чином: сума, що дорівнює 100 % вартості Товарів, має бути виплачена протягом 30 (тридцяти) днів після отримання банком АКБ Аваль в місті Коломия наступних документів:
- оригінал та дві копії докладного рахунку-фактури;
- два оригінали документів, що підтверджують поставку згідно п.3 цього Контракту;
- пакувальний лист в трьох екземплярах.
Оплата повинна проводитись в повному обсязі на рахунок Продавця в наступну адресу: м. Коломия АКБ "Аваль" вул. Шевченка 5, з зазначенням номера рахунку-фактури Продавця, як підстави для оплати.
4.2. Подавець має право зводити баланс між будь-якою сумою, що належить Покупцю та будь-якою сумою, що належить Продавцю від Покупця.
5.ГАРАНТІЯ
5.1. Продавець дає гарантію, що всі Товари не мають дефектів, пов'язаних з матеріалом, із якого вони виготовлені, або з процесом його виробництва, на період 12 (дванадцяти) місяців з дати його першого використання на території користувача, тільки в тому випадку, якщо:
а) Товари використовуються згідно відповідних інструкцій, що надсилаються Продавцем разом з обладнанням.
б) Обслуговування та ремонт Товарів проводиться виключно Продавцем або обслуговуючою організацією, що вповноважена Продавцем.
5.2. Продавець, на свій розсуд, або відремонтує, або проведе безкоштовну заміну Товару Покупцю або його частин, які не будуть відповідати викладеним вище гарантійним умовам.
5.3. Товари, чи їх частина, до роботи яких Покупець пред'являє претензію відповідно до п.7 Контракту,

 
 

Цікаве

Загрузка...