WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Розвиток менеджменту реклами в Україні - Курсова робота

Розвиток менеджменту реклами в Україні - Курсова робота

зарекомендували себе, освітлюючи хід політичної реклами в СРСР. Відбувалося вербування "компетентних і відповідальних осіб", що є повага в колі спілкування. Після цього кандидати проходили спеціальні курси навчання оратарській справі, за допомогою курсів вони відмінно реалізовували поставлені вказівки згори.
Відсутність комерційного виду реклами відкинуло назад як саму цю галузь, так і зв'язані з нею галузі. Так упаковочні цехи могли десятки років виробляти без впровадження найдрібніших іновацій, як в технічну сторону, так і в зовнішній вигляд продукції. Хоча чинник постійності зіграв важливу роль з роками, у людей виник стереотип зв'язаний з тієї або іншою упаковкою (якість продукції даного виробника була постійно більш-менш однаковою), тобто людина, купуючи товар в знайомій йому упаковці, вже зазделегідь могла очікувати якість до якої вона звикла. Вже в теперешній час вітчизняні товаровиробники залюбки грають на добрих іменах радянських товаровиробників. Наприклад, черкаський молокозавод, ,що виробляє морозиво "Каштан", відмовився змінювати назву продукції на інші варіанти західного зразка, мативуючи це відмінною репутацією своєї продукції, що створилася при СРСР.
Взагалі, в нашій країні деякі рекламні підходи і методи застосувались при управлінні економікою ще за часів командно-адміністративної системи Радянського Союзу. Хоча, взагалі, досвід рекламної діяльності при СРСР дав негативні підстави для розвитку її в Україні. Це можна віднести до недостатнього вивчення та осмислення практики рекламування в колишній радянській республіці з позиції світових досягнень рекламування і пов'язаних з цим наук.
Вступ України у ринкову економічну систему та першопочатковий розвиток реклами за вимогами ринкової системи.
Зі вступом України у нові ринкові відносини з'являються нові вимоги щодо реклами та її створення, як процесу. З цим починається розвиток рекламних агенств, як нового вигляду економічних структур.
Рекламні агенства та їхні функції.
Підвищенню ефективності рекламної діяльності сприяє створення рекламних агенств, що проводять її на високому професійному рівні, що використають рекламні більш раціональні засоби і забезпечують високу якість реклами. Рекламні агенства грає позитивну роль, будучи кваліфікованими координаторами між торгівлею та виробництвом в інтересах споживачів і всього суспільства.
В останні роки в рекламній практиці намітилася тенденція до спеціалізації агенств. Спеціалізація агенств сприяє зростанню якісного і творчого рівня виконання або окремих робіт. В сучасних умовах реклама представляє собою одну з галузей економікі, об'єднующа десятки тисяч рекламних агенств і бюро. Від того, на скільки ефективно буде працювати ця система в немалій ступені залежить функціонування економіки в цілому.
Становлення реклами як самостійної галузі во многому залежить від рівня організації діяльності рекламних агенств, діючих на українському ринку рекламних послуг, від форм ведення реклами, що вибирають для себе рекламні агенства.
Розвиток рекламних агенств зумовлений наступними причинами:
По-перше: рекламні агенства систематично зштовхуються з різноманітними маркетинговими ситуаціями, що сприяє більш глибокому розумінню споживачів, придбанню навиків і підвищенню своєї компетенції. Це дозволяє створити якісні рекламні засоби і забезпечувати ефективність їхнього застосування.
По-друге: рекламні агенства як незалежні організації, виключають негативний вплив на рекламу таких об'єктивних чинників, як зайва залежність реклами від смаків окремих керівників, напевно настанови відносно очікуваної відповідної реакції споживачів.
В-третих: рекламні агенства має тривкі зв'язки із засобами масової інформації, стабільно і вчасно закуповують у них час і місце для розміщення реклами. Співробітництво з рекламними агенствами дозволяє рекламодавцю оперативно вирішувати свої проблеми, допомагає йому зекономити засоби і час.
По-четверте: користування послугами рекламних агенств забезпечує системний підхід до реклами, що сприяє зростанню її ефективності.
Особлива вимога з'явилися до якості реклами. Несумлінною рекламою вважається реклама, що внаслідок неточності, невірогідності, двозначності, перебільшення, умовчання, порушень вимог відносно часу, місця і засобу
Іноземні інвестиції в розвиток українського рекламного бізнесу, винекнення об'єднаних рекламних агенцій та їх основні проблеми.
Рівень розвитку рекламного бізнесу, давши позитивний поштовх для розвитку реклами в Україні. Звісно, що рекламний розвиток за кордоном не міг обійти ще не розвинутий рекламний бізнес в Україні, він давши позитивний вплив як на розвиток рекламних агенств, так і на розвиток реклами, як нового економічного виду діяльності. Хоча не можна сказати, що це дало лише позитивний вплив на розвиток реклами в Україні, так як існують незаперечні негативні впливи на її розвиток.
Звісно, що інвестування в цю галузь було не лише у вигляді матеріальних активів, а й так званої передачі "Know-how".
Наприклад, візмемо законодавчу базу Сполученнич Штатів Америки. Американська практика з несумлінною рекламою і повна свобода в рекламних зверненнях - це дві крайності. Найкращий результат може бути досягнут тоді, коли рекламісти і рекламодавці зрозуміють, що зайві перебільшення або неправдива реклама просто погано працює.
Місця і засобу, вводить або може ввести в оману споживача реклами, нанести шкоду особам і державі. (ст. 10 Закону "Про рекламу").
На підставі цієї формули невірогідної інформації, можна вважати, наприклад, реклами сигарет, в якіх використовуються образи мужніх ковбоїв і мандрівників - бо споживач може подумати, що ці герої стали такими тому, що палять.
Величезним вкладом зарубіжних рекламних агенств в розвитокукраїнської реклами стало їхня законодавча база. Візьмемо, наприклад, засоби державного регулювання в США. В США рекламу регулює державний орган - Федеральна торгова компанія (ФТК), діюча на основі закону 1914 року. Признаками невірогідної реклами ФТК вважає наступні:
1) Невірна подача інформації;
2) Подтасовка і можливість нанесення споживачам збитків, оскільки за відсутності обману, скоріше всього, надійшли б іншим образом.
За багато десятиріч активної роботи американці накопичили великий досвід вишукування випадків невірного або неповного надання інформації в рекламі.
ФТК відносить до засобів невірного або неповного надання інформації, що слідують (приводиться по книзі Барта Р. Рекламний менеджмент)
1. Преподнесение незначної відзнаки як значення, що є важливим.
2. Демонстрації товарів в штучно створених умовах.
3. Використання двозначних фраз.
4. Створення враження про те, що товар володіє деякими перевагами, що насправді повністю або частково відсутні.
5. Створення враження, що особливості того або іншого товару характерні тільки для даної торгової марки.
6. Створення враження про користь і незамінність товару, хоча це не так.
7. Неоповідомлення необхідних даних.
8. Необгрунтовані твердження.
9. Притягнення уваги покупця з наступною пропозицією інших товарів і послуг.
Старший менеджер по роботі з клієнтами рекламного агенства "Artware/Euro RGCG Worldwide", Елена Кустова характеризує проблему українських рекламних агенств слідуючим чином:" - СМИ часто страхуються фразою "відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець", вважаючи, що в випадку чого, вина буде лежати або на агенстві, або на клієнті (рекламодавці). В відношеннях же між клієнтом і рекламним агенством важливо не те, хто краще забезпечить себе з юридичної точки зору. Клієнт і рекламне агенство існують по одну сторону барикади і переслідують одну мету - просування продукту на ринку. Тому, турбота про відповідну рекламу з законом повинна бути загальної.
Наприклад, якщо агенство береться за роботу з фармацевтичним клієнтом, те для нього знання особливостей процедури рекламування медпрепарата є обов'язковим. Однім з перших питань до клієнта повинно бути про статус препарату, даті реєстрації, номер ліцензії.
Структура менеджменту реклами в Україні
Система засобів реклами - це сукупність

 
 

Цікаве

Загрузка...